19 Eylül 2008, Cuma 16:06:51

SABANCI'NIN AÇIKLAMASINA CEVAP GELİYOR

Yavuz Çizmeci de Sabancı’nın “3,5 havayolu kalacak” açıklamasına Airport TV’den cevap veriyor.
  • İDDİA EDİYORUM Kİ;YAVUZ ÇİZMECİNİN SİVİL HAVACILIK ADINA YAPTIĞI YARARLI BİRŞEY SÖYLEYEBİLEN OLSUN...BİLEN VAR MI?
  • 13 15 uçagınız var diye büyük oldunuz beyler size soruyorum hangi uçağınız günde üç sorti yapıyor buda yetmez gibi subcharter kiraliyorsunuz birde devlete o kadar vergi veriyorsunuz önce bunları sorun kendinize hepinizi ipini cekecek bir havayolu var görürsünüz yakında sky hava yollarını
  • Cin Ali'nin konuşmasını duymamış, okumamış olan yorumcu arkadaşlar "3,5 havayolu kim?" diye sormuşlar. İleteyim: THY, Pegasus, Sun Express veeeee buçuk daaaa AnadoluJet.
  • Ali Bey görüyorsunuz dimi sizi hiç tanımıyorlar,yok şımarık çocuk falan,bazen düşünüyorumda keşke soyadınız sabancı olmasaydı belki bu kadar da çekemeyen olmazdı sizi..neyse biz sizi biliyoruz yakında onlarda tanıyacak..bu arada tıısss arkadaşımın dediği gibi ÇİZMECİ ÖNCE maaşlarını zamanında ödesin..Ali bey asla maaşları geçiktirmez bilgisine...Seviyorum ben patronumu yaaa:)

Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı'nın, İzmir'de basın mensuplarına verdiği iftar yemeğinde "3,5 havayolu kalacak" açıklamasından sonra Sabancı'ya tepkiler gelmeye devam ediyor.

"3,5 havayolu kalacak" açıklamasına ilk cevap Onur Air Genel Müdürü Şahabettin Bolukçu'dan gelmişti. Airport TV Ana Haber Bülteni'ne telefon bağlantısı yapan TÖSHİD Genel Sekreteri Musa Alioğlu da Sabancı'ya cevap vermişti.

TÖSHİD, bugün yaptığı yazılı bir açıklama ile "DOĞRU İŞ MODELİ OLAN HERKES YAŞAMA HAKKINA SAHİPTİR VE YAŞAYACAKTIR" diyerek Sabancı'ya cevap verdi.

Yavuz Çizmeci de bu akşam Airport TV Ana Haber Bülteni'nde Sabancı'nın açıklamasına karşılık görüşlerini belirtecek...

Airport TV Ana Haber Bülteni 19:00'da...

SABANCI'NIN AÇIKLAMASINA CEVAP GELİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

XXX ~ 10 yıl önce
İDDİA EDİYORUM Kİ;YAVUZ ÇİZMECİNİN SİVİL HAVACILIK ADINA YAPTIĞI YARARLI BİRŞEY SÖYLEYEBİLEN OLSUN...BİLEN VAR MI?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
airforce ~ 10 yıl önce
13 15 uçagınız var diye büyük oldunuz beyler size soruyorum hangi uçağınız günde üç sorti yapıyor buda yetmez gibi subcharter kiraliyorsunuz birde devlete o kadar vergi veriyorsunuz önce bunları sorun kendinize hepinizi ipini cekecek bir havayolu var görürsünüz yakında sky hava yollarını

Yanıtla

Kalan karakter 1000
OpsOcc ~ 10 yıl önce
Cin Ali'nin konuşmasını duymamış, okumamış olan yorumcu arkadaşlar "3,5 havayolu kim?" diye sormuşlar. İleteyim: THY, Pegasus, Sun Express veeeee buçuk daaaa AnadoluJet.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Lazrail ~ 10 yıl önce
Ali Bey görüyorsunuz dimi sizi hiç tanımıyorlar,yok şımarık çocuk falan,bazen düşünüyorumda keşke soyadınız sabancı olmasaydı belki bu kadar da çekemeyen olmazdı sizi..neyse biz sizi biliyoruz yakında onlarda tanıyacak..bu arada tıısss arkadaşımın dediği gibi ÇİZMECİ ÖNCE maaşlarını zamanında ödesin..Ali bey asla maaşları geçiktirmez bilgisine...Seviyorum ben patronumu yaaa:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000