12 Eylül 2008, Cuma 08:16:17

Sabancı'dan Futura açıklaması

Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkam Ali Sabancı, Futura Havayolu ile ilgilenip ilgilenmedikleri veya hangi boyutta ilgilenecekleri konusunun önümüzdeki haftalarda netleşeceğini bildirdi.
  • alı bey sizle akıllı ve geleceği iyi hesaplayan birisiniz. sizler başka uçak firmalarını değilde onurair'i alın. iç hat ve dışhatlarda işinize çok yarar. çünkü yeşilkoy sılotları çok fazla uçtuğunuz noktalara anadolu ve avrupa yakasına çiftaraflı uçarsınız. yeterincede dışhat izinleri var. yinede sözümün başında söğlediğim gibi siz doğrusunu bilirsiniz. karstan sevgiler.
  • ARKADAŞLAR,ONUR MONUR DİYORSUNUZ AMA ŞURASIDA GERÇEKK Kİ BUGÜNE KADAR HANGİ ÖZEL ŞİRKETİN SAHİBİ KENDİ ŞİRKETİ İÇİN OTURUPTA 10 TANE BOEING 737-800 ISMARLADI VE BUNLARIN BİLDİĞİM KADARI İLE 5 TANESİ GELDİ 6NCISI İSE BİRKAÇ AYA KADAR GELECEKMİŞ.BORU DEĞİL BUNLAR ARKADAŞLAR.YİNE DUYDUĞUM KADARI İLE 850 MİLYON DOLAR PARA.ONUR DEDİĞİNİZ ŞİRKET NE KADAR?SORARIM SİZE.ALİ DİYORSUNUZ AMA ADAMI TAKDİR ETMEK GEREKİR.DEDİĞİNİ YAPIYOR.ONUR HAVA YOLLARINIDA CİDDE SEFERLERİNDEKİ ANLAŞMAZLIK YÜZÜNDEN ALINMADIĞI SÖYLENİYOR.YANİ CİDDE SEFERLERİ HARİÇ DENMİŞ.ALİ SABANCI DA OLURSA BÜTÜN SEFERLER OLUR DEMİŞ.BİLMİYORUM ARTIK..BUNU DA DÜŞÜNMEK GEREKİR..
  • Bu yorumu bi koyun ve saklayim emi anacim Pegasusu birilerine kakalamak icin ugrastiklarini yakinda o kakalanmislarin ortaya cikip Pgt yi satin aldik demelerini bekleyin emi anacimmm cok uzak degil ... bekleyinnn
  • SAYIN ALI SABANCI BEY, SİZ SON DERECE GENC DINAMIK BIR INSANSINIZ ONCELIKLE ILK ADIMI DURDUGUNUZ ONUR AIR ALIMINI YAPIN DESTEKLIYORUM SİZİ..

Sabancı, İspanyol havayolu şirketi Futura'nın satın alınacağına dair haberlere ilişkin yaptığı yazdı açıklamada, şunları kaydetti: "Futura, Avrupa merkezli birkaç havayolunu bünyesinde buluşturan bir havayoludur. Pegasus Havayolları bugüne kadar Futura'nın durumu hakkında bilgilenme amaçlı toplanti gerçekleştirmiştir. Ancak Futura Havayolu ile ilgilenip ilgilenmediğimiz ve eğer ilgilenirsek hangi boyutta ilgilendiğimiz konusu önümüzdeki haftalarda netleşecektir. Somut gelişmeler olduğunda tarafınıza net bilgi ileteceğiz  "İspanyol basınında, Futura'nın, Türk hava yolu şirketi Pegasus tarafından satın alınmasına ilişkin tarafların görüşmeye başladığı haberleri yer almıştı .

Sabancı'dan Futura açıklaması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

karslı ~ 10 yıl önce
alı bey sizle akıllı ve geleceği iyi hesaplayan birisiniz. sizler başka uçak firmalarını değilde onurair'i alın. iç hat ve dışhatlarda işinize çok yarar. çünkü yeşilkoy sılotları çok fazla uçtuğunuz noktalara anadolu ve avrupa yakasına çiftaraflı uçarsınız. yeterincede dışhat izinleri var. yinede sözümün başında söğlediğim gibi siz doğrusunu bilirsiniz. karstan sevgiler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bilmem ~ 10 yıl önce
ARKADAŞLAR,ONUR MONUR DİYORSUNUZ AMA ŞURASIDA GERÇEKK Kİ BUGÜNE KADAR HANGİ ÖZEL ŞİRKETİN SAHİBİ KENDİ ŞİRKETİ İÇİN OTURUPTA 10 TANE BOEING 737-800 ISMARLADI VE BUNLARIN BİLDİĞİM KADARI İLE 5 TANESİ GELDİ 6NCISI İSE BİRKAÇ AYA KADAR GELECEKMİŞ.BORU DEĞİL BUNLAR ARKADAŞLAR.YİNE DUYDUĞUM KADARI İLE 850 MİLYON DOLAR PARA.ONUR DEDİĞİNİZ ŞİRKET NE KADAR?SORARIM SİZE.ALİ DİYORSUNUZ AMA ADAMI TAKDİR ETMEK GEREKİR.DEDİĞİNİ YAPIYOR.ONUR HAVA YOLLARINIDA CİDDE SEFERLERİNDEKİ ANLAŞMAZLIK YÜZÜNDEN ALINMADIĞI SÖYLENİYOR.YANİ CİDDE SEFERLERİ HARİÇ DENMİŞ.ALİ SABANCI DA OLURSA BÜTÜN SEFERLER OLUR DEMİŞ.BİLMİYORUM ARTIK..BUNU DA DÜŞÜNMEK GEREKİR..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Flymenn ~ 10 yıl önce
Bu yorumu bi koyun ve saklayim emi anacim Pegasusu birilerine kakalamak icin ugrastiklarini yakinda o kakalanmislarin ortaya cikip Pgt yi satin aldik demelerini bekleyin emi anacimmm cok uzak degil ... bekleyinnn

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gerçekçi ~ 10 yıl önce
SAYIN ALI SABANCI BEY, SİZ SON DERECE GENC DINAMIK BIR INSANSINIZ ONCELIKLE ILK ADIMI DURDUGUNUZ ONUR AIR ALIMINI YAPIN DESTEKLIYORUM SİZİ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000