30 Haziran 2010, Çarşamba 18:11:27

SABANCI: "NE OLDU DA BİZDEN DÖNDÜ BİLMİYORUM"

Pegasus Havayolları Yön. Krl. Bşk. Ali Sabancı, 12. ve 13. uçağını teslim alması üzerine düzenlediği basın toplantısında AirportTV ve AirportHaber'e KTHY ihalesi ile ilgili açıklamalarda bulurdu.
  • Ben size gerçeği şöyle değeyim,KTHY Tc devleti ve Sivil havacılığın kurbanı oldu yani yanlılarına satıldı kazanan kim Murat Ersoy kımdir bu şahıs idda ediyorum altını kazıyın kaç kar ortğı çıkar altından
  • Sanatcılar yalanları gercegı ortaya cıkarmak ıcın kullanır , siyasetciler yalanları gerceği saklamak için kullanır.
  • Arkadaşım senin hayal gücün ne kadar genişmiş öyle, sen buralarda harcanıyorsun, yerinde olsam gider Hollywood'da film senaristliği yapardım.
  • olsun kımse farektmesın olan bıtenı. Ayrıca duydumkı Basına anlaşma imzalandı denmesıne ragmen atlas la anlasma olmamıs ayrıca maaslar Türkiye Cumhuriyeti tarafından odenecek dendıgı halde odenmemıs ustune usttun bu anlasma dakı uzlaşma sorunlarından Oturu Ulastırma bakanı arzusuyla KKTC ye yapılan maddı destek de sorunlar acıga cıkmıs bu yuzden KKTC de su an herseye zam ustune zammıs. Umarım duyduklarım sız bır fıkır verır sayın Ali bey.
Pegasus Havayolları, bugün 12. ve 13. uçağını Sabiha Gökçen Havalimanı'na indirdi.

Yeni uçakların gelmesi üzerine basın toplantısı yapan Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, Airport TV ve AirportHaber'e Kıbrıs Türk Hava Yolları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

İŞTE SABANCI'NIN AÇIKLAMALARI:

SABANCI: "NE OLDU DA BİZDEN DÖNDÜ BİLMİYORUM"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

Misafir ~ 8 yıl önce
Ben size gerçeği şöyle değeyim,KTHY Tc devleti ve Sivil havacılığın kurbanı oldu yani yanlılarına satıldı kazanan kim Murat Ersoy kımdir bu şahıs idda ediyorum altını kazıyın kaç kar ortğı çıkar altından

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sanatcılar yalanları gercegı ortaya cıkarmak ıcın kullanır , siyasetciler yalanları gerceği saklamak için kullanır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Arkadaşım senin hayal gücün ne kadar genişmiş öyle, sen buralarda harcanıyorsun, yerinde olsam gider Hollywood'da film senaristliği yapardım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
olsun kımse farektmesın olan bıtenı. Ayrıca duydumkı Basına anlaşma imzalandı denmesıne ragmen atlas la anlasma olmamıs ayrıca maaslar Türkiye Cumhuriyeti tarafından odenecek dendıgı halde odenmemıs ustune usttun bu anlasma dakı uzlaşma sorunlarından Oturu Ulastırma bakanı arzusuyla KKTC ye yapılan maddı destek de sorunlar acıga cıkmıs bu yuzden KKTC de su an herseye zam ustune zammıs. Umarım duyduklarım sız bır fıkır verır sayın Ali bey.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000