23 Ağustos 2008, Cumartesi 08:11:30

Ramazan kampanyasında sıra Pegasus'ta!

Havayolu şirketleri, Ramazan'a özel kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Pegasus Havayolları, 8-26 Eylül tarihleri arasında tüm iç ve dış hatlarda yüzde 25 indirim yapıyor.
  • 172 Saat nasıl bir ölçüdür yahu? Pegasus acaba 7gün4saat öncesinden mi demek istedi? Yoksa 72 saat olarak niyet kurdular da tapaj hatası olarak 172 oldu? Ayrıca zaten asıl voliyi vergi ve harç adı altında alınan paralardan vuruyorlar sıkıysa Vergi ve Harçlar Dahil olan ücretten indirim yapsalar ya.

Ramazan indiriminden yararlanmak isteyen yolcuların bilet rezervasyonlarını en geç 172 saat öncesinden yapmaları gerektiği belirtilen açıklamada, yüzde 25 indirimin, vergiler dışındaki ücret üzerinden yapıldığı ifade edildi. Kampanyanın bilet satışları ise 25 Ağustos Pazartesi günü başlıyor. SunExpress de biletleri Ramazan boyunca Worldcard sahiplerine 6, Maximum sahiplerine ise 5 taksitte satma kararı aldı.

Ramazan kampanyasında sıra Pegasus'ta!

Facebook Yorum

Yorumlar

OpsOcc ~ 10 yıl önce
172 Saat nasıl bir ölçüdür yahu? Pegasus acaba 7gün4saat öncesinden mi demek istedi? Yoksa 72 saat olarak niyet kurdular da tapaj hatası olarak 172 oldu? Ayrıca zaten asıl voliyi vergi ve harç adı altında alınan paralardan vuruyorlar sıkıysa Vergi ve Harçlar Dahil olan ücretten indirim yapsalar ya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000