13 Şubat 2015, Cuma 11:54:52

PEGASUS'UN YENİ UÇAĞI GELİYOR

Pegasus Hava Yolları’nın genç uçaklardan oluşan ve sürekli genişleyen filosuna uzun süredir heyecanla beklenen ve Dünyanın En Güzel Hediyesi kampanyasını kazanan Ada Eminağaoğlu’nun çizdiği “hayalindeki tatil resmi” ile kaplanan uçağı Mart ayında katılıyor.
  • Thy de muhattap yok... Pegasus ucuz ve kaliteli...
  • Kanatlı at adıyla yorum yazan vasıfsız şuursuz bilgisiz cahil arkadaş. Pegasusun renklerinin futbol takımıyla ve ali sabanciyla hicbir alakası yok.karamehmet zamanında da sirketin renkleri aynıydı
  • Ne kadar vasıfsız,işsiz güçsüz,kapasitesiz adam var hpsi burda hiç de bağlantı kırulamayacak şekilde Pegasus u kötülüyor. Birçoğunun zamanında içeri girebilmek için şirket kapısını aşındırdıkları, rica minnet araya adam sokup yine de şirkete giremedikleri ayrı bir gerçek. Unutmadan bu yorum yapanların arasındaki önemli bir kısım da bir şekilde şirket çalışanı olmayı başarmış fakat beklenilen performansı sağlayamadığı, klavye başında gösterdiği çalışkanlığı iş hayatında gösteremediği için aramızdan, AİLEMİZDEN ayrılan şahıslar. Lütfen itibar etmeyiniz.
  • O kadar uçak alıyorlar neden teknisyen alımı yapmıyorlar ? Neden Pegasus hiç genç teknisyenlere şans vermiyor ?

Pegasus Hava Yolları’nın genç uçaklardan oluşan ve sürekli genişleyen filosuna uzun süredir heyecanla beklenen ve Dünyanın En Güzel Hediyesi kampanyasını kazanan Ada Eminağaoğlu’nun çizdiği “hayalindeki tatil resmi” ile kaplanan uçağı Mart ayında katılıyor. Ada E. ile Pegasus Hava Yolları, filosundaki uçak sayısını 58’e çıkarıyor ve filo büyümesini sürdürüyor.

Türkiye’nin öncü düşük maliyetli havayolu şirketi Pegasus Hava Yolları, misafirlerini genç uçaklarla uçurmak hedefi ile filosunu genişletmeye devam ediyor. Pegasus’un 40 adet yeni nesil Boeing 737-800  yatırımının son uçağı olan ve ismini Dünyanın En Güzel Hediyesi kampanyasından alan Ada E. adlı uçak, Mart ayında filoya katılıyor.

Pegasus Hava Yolları, filosuna yeni katılan uçaklara Aile Bireylerinin son doğan kız çocuklarının ismini verme geleneğini, ‘Dünyanın En Güzel Hediyesi’ kampanyası ile misafirleriyle paylaşıyor. Bu sene bir resim yarışması ile zenginleştirilen kampanyada  kız çocuklarından “hayallerindeki tatilin” resmini çizmeleri istendi.

Yarışmayı kazanan Ada Eminağaoğlu’nun çizdiği resim ile kaplanan ve Ada E. ismini alan en özel uçağın filoya katılması ile birlikte Pegasus’un filosu 58 uçağa ulaşacak. Yurt içinde 30, yurt dışında 58 olmak üzere, 36 ülkede toplamda 88 noktada Pegasus misafirleri ile buluşacak olan Ada E. gökyüzünü renklendirmeye hazırlanıyor.

Gürsel: “Ada’nın resmi, misafirlerimize tatilleri için ilham kaynağı olacak”

Pegasus Hava Yolları Kurumsal İletişim ve Sponsor İlişkileri Pazarlama Müdürü Diğdem Cengiz Gürsel konu ile ilgili “Pegasus Hava Yolları olarak misafirlerimize her fırsatta seyahat etmeleri için ilham ve imkan vermekteyiz. Minik misafirlerimizin seyahat ile ilgili vizyonunu geliştirmek ve seyahat deneyimlerini farklılaştırmak için yenilikçi ve yaratıcı projeler gerçekleştirmeye önem veriyoruz. Bu sene büyük bir sürpriz ile hazırladığımız Dünyanın En Güzel Hediyesi resim yarışmamızı kazanan resmin giydirildiği uçağımız filoya katılmak üzere. Misafirlerimizin de Ada’nın hayalinden ilham alarak kendilerine keyifli seyahatler planlayacaklarını düşünüyoruz.” dedi.

PEGASUS'UN YENİ UÇAĞI GELİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

ali han er ~ 3 yıl önce
Thy de muhattap yok... Pegasus ucuz ve kaliteli...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Kanatlı at adıyla yorum yazan vasıfsız şuursuz bilgisiz cahil arkadaş. Pegasusun renklerinin futbol takımıyla ve ali sabanciyla hicbir alakası yok.karamehmet zamanında da sirketin renkleri aynıydı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Ne kadar vasıfsız,işsiz güçsüz,kapasitesiz adam var hpsi burda hiç de bağlantı kırulamayacak şekilde Pegasus u kötülüyor. Birçoğunun zamanında içeri girebilmek için şirket kapısını aşındırdıkları, rica minnet araya adam sokup yine de şirkete giremedikleri ayrı bir gerçek. Unutmadan bu yorum yapanların arasındaki önemli bir kısım da bir şekilde şirket çalışanı olmayı başarmış fakat beklenilen performansı sağlayamadığı, klavye başında gösterdiği çalışkanlığı iş hayatında gösteremediği için aramızdan, AİLEMİZDEN ayrılan şahıslar. Lütfen itibar etmeyiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ha ha ha ~ 3 yıl önce
bu yoruma sadece gulunur beygir her yerde beygir iste.Pariste ground edilir,SHGM den habire ceza yer, her zaman rotar yapar, misafir deyip yolcusunu kaziklar daha ne diyelim
FLYpgs ~ 3 yıl önce
Pegasusu rötarlarla cezalarla eleştiren arkadaş. Pegasusun önü açılsa şu an Thy den daha fazla iş yapar. Birilerinin cebinide doldurmazdı. THY ye dhmi ve shgm tarafından bi yaptırım uygulanamıyor çünkü THY devlet destekli bir kurum. Her zaman thy uçaklarına öncelik veriliyor. Misal Atatürk havaalanından ankaraya bir tek thy uçabiliyor. Pegasus sabiha gökçende tek pistli bir havaalanında yaşanan geciklemere vslere rağmen avrupanın en hızlı büyüyen hava yolu seçilmeyi başarabiliyor. Varın birde düşünün şans verilse adil bir rekabet olsa pegasus un yapabileceklerini ? Ben Pegasus u tebrik ediyorum.
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
O kadar uçak alıyorlar neden teknisyen alımı yapmıyorlar ? Neden Pegasus hiç genç teknisyenlere şans vermiyor ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HTC M9 ~ 3 yıl önce
Hep Lisanslı Alıyorlar. Yetiştirmek için almıyorlar.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000