06 Nisan 2010, Salı 14:42:56

Pegasus'un üniformalarını gençler tasarlayacak

Pegasus Havayolları, yeni üniformalarını genç moda tasarımcılarına tasarlattıracak...
  • cahillere cevap vermekten bıktık artık. ne arızalı uçak ,nede kalitesizlik hiç biri yok inatla o pegasus uçağına arızalı diyenler zekası kıt olanlardır (boeing ve thy tecnik arızalı değil demiş ama hala shgm ye inanıyorlar) kalitesiz demiş bu şirket bir lowcost şirketi .lüx olmaya bilir ama güvenli ve ekonomik. yarışmaya gelelim genç modacılar tanınsın diye yapılıyor toplam ödül 15.000 tl ve uçak biletleri bu paraya en pahalı tasarımı bile yaptırıkdık istesek. ama gelde bunu pegasus düşmanlarına anlat...
  • pegasus düşmanları diye tabir ettiğiniz kişiler yada şirketlerin böyle birşey düşünmeye ihtiyacı olduğunu sanmıyorum ayrıca ne fikriymişki bu atla deve diil ya... bunuda bedavaya getirmek istemek işin özeti bu......para para paraaa öncelikle kaliteye önem versin, arızalı uçakları uçurmasın sonra üniforma vs...neyin ne olduğu biliniyor
  • yarışmaya başvuruda bulunan kişi yarışma şartlarını biliyor ve kabul ediyor, bunun karşılığında emeğinin karşılığını ödül olarak alıyor, pegasus bu durumdan kazançlı çıkıcak diye emek sahibi gocunmazken yorum yapanlar neden gocunuyor ki... etik olmayan bir durum olduğunu düşünen varsa onu konuşalım, pegasus düşmanları bunu düşünemediklerine gocunuyor olmasın...???
  • şirkete yeni giren 1 senesi dolmamış kabin memurlarından 600 ytl üniforma parası maaşlarlarından her ay kesiliyor..birde eski kullanılmış üniformaları veriyorlar kuru temizle yaptırıp legalmi sizce???

Kabin Memuru üniformaları için tasarım yarışması başladı. Pegasus Havayolları'nın kabin memuru üniformalarını moda tasarımı bölümü öğrencileri hazırlayacak ve kıyafet yenileme sürecinde Türkiye’de ilk kez farklı bir uygulama yürütülmüş olacak.

Üniversitelerin moda tasarımı bölümlerinde yarışma açılacak. ve "1. Pegasus Uçan Genç Tasarımcılar Yarışması" sonunda özel jüri aracılığıyla en uygun kıyafet seçilecek ve uçmanın güvenli yolu Pegasus’un kabin memurlarının yeni üniforması moda tasarımı öğrencileri arasından belirlenecek.

Nisan ayında üniversitelerin moda tasarımı bölümü öğrencileri arasında açılacak yarışma sonrasında yeni üniforma belirlenecek.

Detaylı bilgi için www.ucmasirasisende.com

Pegasus'un üniformalarını gençler tasarlayacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Misafir ~ 8 yıl önce
cahillere cevap vermekten bıktık artık. ne arızalı uçak ,nede kalitesizlik hiç biri yok inatla o pegasus uçağına arızalı diyenler zekası kıt olanlardır (boeing ve thy tecnik arızalı değil demiş ama hala shgm ye inanıyorlar) kalitesiz demiş bu şirket bir lowcost şirketi .lüx olmaya bilir ama güvenli ve ekonomik. yarışmaya gelelim genç modacılar tanınsın diye yapılıyor toplam ödül 15.000 tl ve uçak biletleri bu paraya en pahalı tasarımı bile yaptırıkdık istesek. ama gelde bunu pegasus düşmanlarına anlat...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
pegasus düşmanları diye tabir ettiğiniz kişiler yada şirketlerin böyle birşey düşünmeye ihtiyacı olduğunu sanmıyorum ayrıca ne fikriymişki bu atla deve diil ya... bunuda bedavaya getirmek istemek işin özeti bu......para para paraaa öncelikle kaliteye önem versin, arızalı uçakları uçurmasın sonra üniforma vs...neyin ne olduğu biliniyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
yarışmaya başvuruda bulunan kişi yarışma şartlarını biliyor ve kabul ediyor, bunun karşılığında emeğinin karşılığını ödül olarak alıyor, pegasus bu durumdan kazançlı çıkıcak diye emek sahibi gocunmazken yorum yapanlar neden gocunuyor ki... etik olmayan bir durum olduğunu düşünen varsa onu konuşalım, pegasus düşmanları bunu düşünemediklerine gocunuyor olmasın...???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
şirkete yeni giren 1 senesi dolmamış kabin memurlarından 600 ytl üniforma parası maaşlarlarından her ay kesiliyor..birde eski kullanılmış üniformaları veriyorlar kuru temizle yaptırıp legalmi sizce???

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000