22 Eylül 2016, Perşembe 15:01:14

Pegasus'un sitesi çöktü

Pegasus Havayolları'nın bugün duyurduğu yüzde 50 indirim kampanyası sonrası site yoğun talebi kaldıramadı.
  • BEN SEVİYORUM ULEN IYIKI VARSIN PGS
  • Ulan deli gibi ucuz bileti kovalarsiniz.sonra ucaga binince 1 saat geciksin yapmadiniz afra tafra.kalmaz. karakterizler
  • Bende inanmayanlardan dim. Ama uzun uğraşı sonucunda 4 Tel Aviv bileti 711 TL ye aldım. Söz rötar da bıdı bıdı yapmayacağım.
  • Yazlığın tadilati için Kasım ayında Bodrum'a gitmem gerekiyor. Haberi duyunca akşam 17:00 ile 24:00 arasında 7-8 kez siteye girip bilet almayı denedim. Site çok yavaş çalışıyordu ayrıca her seferinde başka bir adımda error verip işlemi tamamlatmadı. Ilginç olan başka birşey de pegasus plus üyeliği ile girip bilet almaya çalışıp başarılı olmayıp birkaç dakika sonra aynı bileti tekrar almaya çalışınca fiyat 10TL artıyordu. Daha sonra üye hesabı harici başka bir isimle almak isteyince fiyat eski haline dönüyordu. Bir takım alicengiz oyunları döndü galiba, sonuçta alan aldı alamayan başka bahara kaldı. Bilet alabilenlere hayırlı yolculuklar dilerim.

Pegasus Havayolları'nın bugün duyurduğu yüzde 50 indirim kampanyası sonrası site yoğun talebi kaldıramadı.

Ucuz bilet almak isteyen yolcuların akın ettiği flypgs.com yoğun giriş nedeniyle çöktü. Kampanyayı duyuralı henüz birkaç saat olan Pegasus'un resmi internet sitesi için çalışmalar sürüyor.

Pegasus'un sitesi çöktü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (63)

Usefull BRAIN ~ 2 yıl önce
BEN SEVİYORUM ULEN IYIKI VARSIN PGS

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ucuzcular ~ 2 yıl önce
Ulan deli gibi ucuz bileti kovalarsiniz.sonra ucaga binince 1 saat geciksin yapmadiniz afra tafra.kalmaz. karakterizler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gerçekmiş ~ 2 yıl önce
Bende inanmayanlardan dim. Ama uzun uğraşı sonucunda 4 Tel Aviv bileti 711 TL ye aldım. Söz rötar da bıdı bıdı yapmayacağım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bahtsız yolcu. ~ 2 yıl önce
Yazlığın tadilati için Kasım ayında Bodrum'a gitmem gerekiyor. Haberi duyunca akşam 17:00 ile 24:00 arasında 7-8 kez siteye girip bilet almayı denedim. Site çok yavaş çalışıyordu ayrıca her seferinde başka bir adımda error verip işlemi tamamlatmadı. Ilginç olan başka birşey de pegasus plus üyeliği ile girip bilet almaya çalışıp başarılı olmayıp birkaç dakika sonra aynı bileti tekrar almaya çalışınca fiyat 10TL artıyordu. Daha sonra üye hesabı harici başka bir isimle almak isteyince fiyat eski haline dönüyordu. Bir takım alicengiz oyunları döndü galiba, sonuçta alan aldı alamayan başka bahara kaldı. Bilet alabilenlere hayırlı yolculuklar dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fenermoda ~ 2 yıl önce
Cin alinin bir oyunudur Ali cengiz değil Nane ve cin alinin oyunudur
SIKI TAKİP ~ 2 yıl önce
Durmaksızın denerseniz denk gelip işlem yapabiliyordunuz. Hiçbir alicengiz oyunu yoktu. Siteyi tanıyan biri olarak fiyat 10tl yükselebilir ama 5dk sonra eski fiyata iner.
Mantık Şu ~ 2 yıl önce
Site girilen IP numaralarını kaydediyor...Siz bir bilete bakıp,az sonra tekrar aynı bilete baktığınızda; sizin fiyat pahalılaşıyor diye düşünerek bileti hemen almanız için yapılan bir webmaster oyunudur...Belli bir süre sonra diğer yorum yapan arkadaşın dediği gibi fiyat eski haline döner...

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000