31 Temmuz 2010, Cumartesi 13:57:18

PEGASUS'UN LASTİĞİ PATLADI

Pegasus Havayolları'nın İstanbul-Frankfurt seferi yapan B737-800 tipi yolcu uçağının iniş sırasında lastiği patladı.
  • Şirketimize geçmiş olsun diyorum . Umarım böyle talihsiz olaylar tekrar yaşanmaz.
  • Acaba Cin talimat versede akrabalar Bri-SA'da tayyare lastiği yapsalar? Yoksa lastik falan değiştirecekleri yok bunların....
  • Hayret ettim dogrusu... Pegasus´atoz kondurmayan arkadaslar THY´nin yerden yere vurulmasina alkis tutarken, Pegasus´a elestiriyi bile cok görüyorlar. Eminim bunlar THY´den sutlanan tayfalardir. Charter oldugunuzu unutmayin kardesim !!! Ucaginizdaki hosteslerinizin kalitesi sizin kaliteniz demektir. 3 kere uctum ücünde de Kabin amiri yolcularin huzurunda ekibe terör estiriyordu. Bu gibi aksakliklar sirketin ayibidir. Yolcunun böyle seylere tanik olmasi kabul edilemez. Sirketinizin arkasinda kim durursa dursun, kalite personel ile baslar ekipman ile devam eder, profesyonel organizasyon ile tamamlanir. hayirli isler, bol günesler pegasus´a da iyi inisler.
  • Özel bir şirkette kaptan olarak görev yapıyorum. Pegasus uçağının Frankfurt 25L pistini bloke etmesinden dolayı 25R pistine iniş yaptık. Kimsenin yaralanmaması ve uçağın hasarlanmaması çok sevindirici. Kaptan pilotlarımızı kutluyor, Pegasus ailesine geçmiş olsun diyorum.

Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan havalanıp Almanya'nın Frankfurt şehrine giden Pegasus Havayolları'na ait Boeing 737-800 tipi yolcu uçağının lastiği patladı.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; 803 sefer sayılı uçuşu gerçekleştiren TC-APJ kuyruk tescilli uçağın çekilmesi için pistin 2 saat süreyle trafiğe kapatıldığı belirtildi.

Uçağın daha sonra bakıma alındığı öğrenildi.

AirportHaber.com

PEGASUS'UN LASTİĞİ PATLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Misafir ~ 8 yıl önce
Şirketimize geçmiş olsun diyorum . Umarım böyle talihsiz olaylar tekrar yaşanmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Acaba Cin talimat versede akrabalar Bri-SA'da tayyare lastiği yapsalar? Yoksa lastik falan değiştirecekleri yok bunların....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Hayret ettim dogrusu... Pegasus´atoz kondurmayan arkadaslar THY´nin yerden yere vurulmasina alkis tutarken, Pegasus´a elestiriyi bile cok görüyorlar. Eminim bunlar THY´den sutlanan tayfalardir. Charter oldugunuzu unutmayin kardesim !!! Ucaginizdaki hosteslerinizin kalitesi sizin kaliteniz demektir. 3 kere uctum ücünde de Kabin amiri yolcularin huzurunda ekibe terör estiriyordu. Bu gibi aksakliklar sirketin ayibidir. Yolcunun böyle seylere tanik olmasi kabul edilemez. Sirketinizin arkasinda kim durursa dursun, kalite personel ile baslar ekipman ile devam eder, profesyonel organizasyon ile tamamlanir. hayirli isler, bol günesler pegasus´a da iyi inisler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Özel bir şirkette kaptan olarak görev yapıyorum. Pegasus uçağının Frankfurt 25L pistini bloke etmesinden dolayı 25R pistine iniş yaptık. Kimsenin yaralanmaması ve uçağın hasarlanmaması çok sevindirici. Kaptan pilotlarımızı kutluyor, Pegasus ailesine geçmiş olsun diyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000