07 Haziran 2015, Pazar 22:26:36

Pegasus'un kaptan pilot ilanı çok konuşulacak

Son zamanlarda havacılık sektöründe sıkça dile getirilen pilot açığı Pegasus Havayolları'nın ilanıyla bir kez daha gözler önüne serildi.
  • TEKNİSYENLERE NİYE AZICIK VERİYORSUNUZ.BİRAZDA BİZE VERİN.....
  • Kaptan yetersizliği var diye kaptanlara yağdırıyor ama F/O lara köle muamelesi yapıyor.Hiç adil davranmıyor.Kaptanlarla F/O lar arasındaki farkın bu kadar açılmasını kınıyorum.
  • Araçta veriyorlarmı?şirketin önü ,aşağıdaki otopark falan cillop gibi arabalarla dolu4 aydır... düzenli olarakta herhalde 10 günde bir TIR yanaşıyor.oda benim Tesadüfen gördüğüm..
  • İlanda yazılanlarla gerçekler arasında fark var.
Son zamanlarda havacılık sektöründe sıkça dile getirilen pilot açığı Pegasus Havayolları'nın ilanıyla bir kez daha gözler önüne serildi.

Şirket tarafından pilot alımı yapılacağı duyurularak sıra dışı imkanlar tanınacağı açıklandı.

Standart izinlere ek izin imkanı, aileyi de kapsayan özel sağlık sigortası ve uçulan noktalara sınırsız indirim imkanı verileceğini açıklayan Pegasus'un ilanı çok konuşulacak.

İşte ilanın detayları;

Pegasus'un kaptan pilot ilanı çok konuşulacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (73)

AMCA------ ~ 3 yıl önce
TEKNİSYENLERE NİYE AZICIK VERİYORSUNUZ.BİRAZDA BİZE VERİN.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İNSAF ~ 3 yıl önce
Kaptan yetersizliği var diye kaptanlara yağdırıyor ama F/O lara köle muamelesi yapıyor.Hiç adil davranmıyor.Kaptanlarla F/O lar arasındaki farkın bu kadar açılmasını kınıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BRJ ~ 3 yıl önce
F/O maaşı ne kadar Pegasusta
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Araçta veriyorlarmı?şirketin önü ,aşağıdaki otopark falan cillop gibi arabalarla dolu4 aydır... düzenli olarakta herhalde 10 günde bir TIR yanaşıyor.oda benim Tesadüfen gördüğüm..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.. ~ 3 yıl önce
arac kiralama sirketlerinin araclari onlar :)) bi gidin arastirin.
Gerçekler... ~ 3 yıl önce
İlanda yazılanlarla gerçekler arasında fark var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Doğrudur.. ~ 3 yıl önce
Yazılanların hepsi doğru.Yani ilanda yazılanların hepsi doğrudur.Hatta bir tek Pegasus,sağlık nedeniyle uçamayan pilotlara 6 ay tam maaşını verir.Bunu başka yapan bir şirket gösteremezsiniz.Hele ki THY de hastalanıp uçuşa gidemezsen hemen maaşından keserler..Aslına bakarsanız Pegasus çok güzel bir şirket.Milletin alıp veremediği nedir.bilemiyorum.Sanki biraz nankörlük yapılıyor gibi..
A.Bora ~ 3 yıl önce
Tabi tabi.. nankörüz biz.. hem de çok.. daha çok arar kaptanı.. Kendi FO'larından kaptan yapamıyor mu?? Kaptanlığı gelene kadar sabreden kaç FO var, 1000 saati dolduran FO'lar THY ilan açsa da gitsek diye bakıyor, kaç saat gerekiyor kaptanlık için??Kaptanlığını aldıktan sonra duran kaç kaptan var? 27-28.000 lira aylık gelir? Yemin ediyorum hala gülüyorum.. :) Uçuş saati ne kadar kaptanların? Sandviçlerde indirim yapın biz de gelelim :)

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000