14 Aralık 2015, Pazartesi 10:35:41

Pegasus'un direktörü Dilara Oğur oldu

Türkiye’nin lider düşük maliyetli hava yolu Pegasus Hava Yolları’nın İnsan Kaynakları Direktörlüğü’ne, uzun yıllardır sektörde kariyerini sürdüren Dilara Oğur atandı.
  • Pegasusta bu kaçıncı ik yoneticisi giden veya gonderilen diyelim. Başarısızligin temel sebebi sektör tecrübesi olmayan insanların tepeden bu pozisyona getirilmeleri,vakti zamaninda ik da.maaşlarımizi ödeyen bir bayan vardı ,o tüm herşeye hakimdi bir sorup bin cevap alırdık ama sanırım 2-3 sene evvel onu da ellerinden kaçırmışlar. Isin zor cinali
  • Hello dilo
  • PGS deki yönetim değişimden dolayı göreve getirilen tüm yönetim kademesindeki arkadaşlara ve şirkete başarılar dilerim.İnsan kaynaklarında göreve getirilen hanfendiyede hayırlı uğurlu olması dileğimle kutlar tüm pgs çalışanlarınada emniyetli operasyonlar temenni ederım saygılarımla.
  • HAyırlı olsun da farkındamısınız bilmiyorum; Pegasus gömlek değiştirir gibi İK direktörü değiştiriyor. Hadi hayırlısı bakalım....

Türkiye’nin lider düşük maliyetli hava yolu Pegasus Hava Yolları’nın İnsan Kaynakları Direktörlüğü’ne, uzun yıllardır sektörde kariyerini sürdüren Dilara Oğur atandı. 1996 yılında iş yaşamına başlayan Oğur, 1999 yılında Turkcell İletişim Hizmetleri’nde çalışmaya başladı. 

Uzun yıllar şirketin çeşitli kademelerinde görevler üstlenen Oğur, 2011-2014 yılları arasında Turkcell Grup Şirketleri’nde İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev aldı. 2014 yılında Turkcell Global Bilgi’de İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine atanan Oğur, 1 Aralık 2015 itibarıyla Pegasus Hava Yolları’nda İnsan Kaynakları Direktörü olarak çalışmaya başladı.
 
1996 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Dilara Oğur, 1997-98 döneminde Marmara Üniversitesi’nde Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) Sertifika Programına katıldı, 2000 yılında ise PMP Sertifikası aldı. Oğur, evli ve bir çocuk annesi.

Pegasus'un direktörü Dilara Oğur oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

cinali ~ 2 yıl önce
Pegasusta bu kaçıncı ik yoneticisi giden veya gonderilen diyelim. Başarısızligin temel sebebi sektör tecrübesi olmayan insanların tepeden bu pozisyona getirilmeleri,vakti zamaninda ik da.maaşlarımizi ödeyen bir bayan vardı ,o tüm herşeye hakimdi bir sorup bin cevap alırdık ama sanırım 2-3 sene evvel onu da ellerinden kaçırmışlar. Isin zor cinali

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 3 yıl önce
Hello dilo

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ASARA ~ 3 yıl önce
PGS deki yönetim değişimden dolayı göreve getirilen tüm yönetim kademesindeki arkadaşlara ve şirkete başarılar dilerim.İnsan kaynaklarında göreve getirilen hanfendiyede hayırlı uğurlu olması dileğimle kutlar tüm pgs çalışanlarınada emniyetli operasyonlar temenni ederım saygılarımla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hayırlı olsun ~ 3 yıl önce
HAyırlı olsun da farkındamısınız bilmiyorum; Pegasus gömlek değiştirir gibi İK direktörü değiştiriyor. Hadi hayırlısı bakalım....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cv ~ 3 yıl önce
cv yolla belki seni de alırız.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000