09 Eylül 2016, Cuma 13:30:04

Pegasus’un Bişkek aktarmalı Kaşgar uçuşları başlıyor

Pegasus’un yüzde 49 hissesine sahip olduğu Kırgızistan merkezli iştiraki Air Manas, Bişkek’ten Kaşgar uçuşlarına başlıyor. Pegasus’un misafirleri İstanbul Sabiha Gökçen’nden Bişkek aktarmalı olarak Sincan Uygur Özerk Bölgesi’nin Kaşgar kentine de uçabilecek.
  • Sıkıntı buyuk
  • Kutaisi'yi niye kaldırdınız.
  • Otugen yaylasina gitmek icin iyi firsat. Okumu yayimi getirin. Atimi da hazir edin.
  • Tabi sabiha gökçenden adam akıllı slot alamıyor. Napsın garibim pegasus . Büssürüü uçaq geliyi . E bunları napcak ? Çocuklar duymasın dizisindeki pilavcı gibi . PATLADI GİTTİ PGT .

Pegasus Hava Yolları’nın yüzde 49 hisse sahibi olduğu Kırgızistan merkezli havayolu iştiraki Air Manas, Bişkek merkezli yaptığı uçuşlarına 19 Eylül itibarıyla Sincan Uygur Özerk Bölgesi’nin Kaşgar kentini de ekleyecek.

Pegasus’un misafirleri haftanın her günü karşılıklı düzenlenecek seferlerden İstanbul Sabiha Gökçen’den Bişkek’e yapacakları uçuşlara aktarma yaparak yararlanabilecek.

Pegasus’un Bişkek aktarmalı Kaşgar seferlerinin biletlerini flypgs.com ve Pegasus’un mobil uygulamaları üzerinden satışa açıldı.

Halen Türkiye’de 33, dünyada 69 nokta olmak üzere 40 ülkede toplam 102 noktaya düşük ücretli uçuş imkânı sunan Pegasus Hava Yolları, yaz sezonu için uçuş ağına en son Kuzey Irak’ın önemli kentlerinden biri olan Süleymaniye’yi de eklemişti.

Pegasus’un Bişkek aktarmalı Kaşgar uçuşları başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Hehe ~ 2 yıl önce
Sıkıntı buyuk

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KUT ~ 2 yıl önce
Kutaisi'yi niye kaldırdınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yahsi name ~ 2 yıl önce
Otugen yaylasina gitmek icin iyi firsat. Okumu yayimi getirin. Atimi da hazir edin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Destination _ desti ney ? şın . ~ 2 yıl önce
Tabi sabiha gökçenden adam akıllı slot alamıyor. Napsın garibim pegasus . Büssürüü uçaq geliyi . E bunları napcak ? Çocuklar duymasın dizisindeki pilavcı gibi . PATLADI GİTTİ PGT .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ha-ha-ha ~ 2 yıl önce
Binlerce calısanı olan şirkete senin gibi bir kuş beyinliden beklencek bir yorum.
Sen de ~ 2 yıl önce
Kına yakarsın artık. Yahu ne batıyor size anlamadım. Patlarsa ek ücret mi verecekler size? Kim verecek? Neden verecek? Vermeyecekse neden bu sevinç?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000