30 Ekim 2012, Salı 12:24:46

PEGASUS'UN BİR FİKRİ VAR!

Pegasus Havayolları yeni uygulamaya koyduğu bir projeyle yağ atığı ve masrafından kurtuldu...
  • İste maalesef AirPort haber bu tarz yorumları da yayınlıyor. Yani bu kadar yalan,maksatlı saçma sapan bir yorum olamaz. Pegasus tam anlamıyla mükemmel bir kurumsal şirkettir. Maaşlar asla ama asla gecikmez. En azından şu ana kadar yıllardır bir kere gecikmisliği yok. Buradan anlaşılıyor ki bu siteye akıl almaz yalanlarla yorum yazıp,Pegasus düşmanlığını bu kadar ileri götürebilenler var. Yuh olsun!
  • Tebriklerrrrr,, Pegasus patronu ve çalışanlarına, İşi bilen başka oluyor. hem kazanıyor , hemde kazandırıyor. Personeline , çalışanına değer veren herzaman kazanır.Allah daim etsin. Brawwoooo.,,,
  • Tanrım !!! Bu günleri de mi görecektik. Ölürsem görmeden millette umudettiğim feyzi, Yazılsın seng-i kabrime "Vatan mahzun, Ben mahzun" Tebrikler teknisyenim ve de Pegasus.
  • helal olsun bır pegasus çalısanı olarak şirketımız gercekten cok güzel bır şirket en azından üreten şirket..işte bu..

Türkiye’yi havada ucuz taşımacılıkla tanıştıran ve uyguladığı tasarruf politikasıyla daha çok gelir elde etmeyi amaçlayan Pegasus, bu kapsamda yeni bir projeyi hayata geçirerek bu kez de yağdan tasarruf etmeye başladı.

Çalışanlarını verimlilik üzerine teşvik eden Pegasus, bünyesinde görev yapan bir teknisyenin projesini hayata geçirerek uçak motorlarına yapılan yağ ikmalinden yılda 1460 kutu yağ ve 14 bin 600 dolar tasarruf edecek.

Uçak motoruna yağ ikmalinden sonra  kutuların şekli nedeniyle bir miktar yağın motora dökülemeden kutuda kaldığını ve bunun yılda 1460 kutu yağın ziyan olmasına neden olduğunu gören Pegasus teknisyeni, Amerika’dan çok ucuza getirilen bir aparat sayesinde bu israfın önüne geçti.

Bu aparat sayesinde yağın tamamı motora dökülerek yılda 1460 kutu yağ ve 14 bin 600 dolar tasarruf edilmiş olacak.

Pegasus, bu fikrini hayata geçirerek tasarruf edilmesini sağlayan teknisyenine para ödülüyle jest yaptı.

PEGASUS'UN BİR FİKRİ VAR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

Maas ödenmiyor diyen zat ~ 6 yıl önce
İste maalesef AirPort haber bu tarz yorumları da yayınlıyor. Yani bu kadar yalan,maksatlı saçma sapan bir yorum olamaz. Pegasus tam anlamıyla mükemmel bir kurumsal şirkettir. Maaşlar asla ama asla gecikmez. En azından şu ana kadar yıllardır bir kere gecikmisliği yok. Buradan anlaşılıyor ki bu siteye akıl almaz yalanlarla yorum yazıp,Pegasus düşmanlığını bu kadar ileri götürebilenler var. Yuh olsun!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Tebriklerrrrr,, Pegasus patronu ve çalışanlarına, İşi bilen başka oluyor. hem kazanıyor , hemde kazandırıyor. Personeline , çalışanına değer veren herzaman kazanır.Allah daim etsin. Brawwoooo.,,,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
G.U ~ 6 yıl önce
INSALLAH DEDIGINIZ GIBIDIR.
Örkın ~ 6 yıl önce
Tanrım !!! Bu günleri de mi görecektik. Ölürsem görmeden millette umudettiğim feyzi, Yazılsın seng-i kabrime "Vatan mahzun, Ben mahzun" Tebrikler teknisyenim ve de Pegasus.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
işte bu ~ 6 yıl önce
helal olsun bır pegasus çalısanı olarak şirketımız gercekten cok güzel bır şirket en azından üreten şirket..işte bu..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000