09 Ocak 2015, Cuma 08:58:03

PEGASUS'UN ARALIK PERFORMANSI BELLİ OLDU

Pegasus Yolları, resmi internet sitesi üzerinden zamanında kalkış oranını açıkladı.
  • Eskiden zamanında kalkış performans ile övünen Pegasus, Sabiha Gökçen gibi hava trafiği daha rahat olan bir havalimanını kullanmasına rağmen bu özelliğini de yitirmiş. THY zamanında kalkış performansı Atatürk Havalimanına rağmen Pegasustan çok daha iyi. Uçaklar sürekli havada kalsın diye tarifeli varış ile tarifeli kalkış arasında apronda sadece 20 dakika uçak bekletme programı yaparsa Pegasus olacağı bu. İlerleyen süreçte Pegasus ile ilgili rötar haberlerini çok daha duyar olacağız bu gidişle.Pegasus yolcularına Allah yardımcı olsun.
  • PGS BU PERFORMANSLARIN COK DAHA UZERINDEYDI FAKAT THY BUNU HAZMEDEMEDIGI ICIN SABIHAGOKCENE UCAKLARI YIGDI TABIKI KALKISLAR INISLER AKSAMAYA BASLADI SABIHADAN ERCANA GITMEK ICIN UCAKTA 1 SAATTEN FAZLA BEKLEDIK KALKIS SIRAMIZ GELSIN YINEDE COK ZAMAN ZAMANINDA KALKIYOR PGS DEN ALLAH RAZI OLSUN SAYESINDE UCUZ BIKET ALIYORUZ SADECE PGS DEN DEGIL DIGER FIRMALARDA MECBUREN UCUZLATIYOR BILETLERI
  • Yilbasi tatili icin Pegasus ile Cologne-SAW-Hatay uctum, ve cok memnun kaldim. Ucaklar herbiri zamaninda kalkti ve hic bir sorun yasamadim. Ucus baglantilari gayet güzel. Ucaktaki ikramlari parali olsa bile bir Charter sirketi olarak kaliteliydi. Dönüste Hatay-SAW sorunsuz gecti. SAW-Cologne ucusunda yarim saat roter oldu, ama bu Pegasus'un sucu degildi, SAW'dan ucuslar cok yogun. Kalkis icin sirada bekleyyen cok ucak vardi. Bize sira gelinceye kadar bizde yarim saat bekledik.Ya su SAW'da kalkis icin yanliz bir pist mi var? Sevindirici olan valizim ve ben ayni ucakta gidip geldik :-). Pegasusun gösterdigi performansini begendim. Tesekkürler Pegasus. Size camur atanlar utansin. Bu bence cekememezlik, cünkü SAW'da gördüm: Kalkan ucaklarin 3 tanesi PGS'se; 1 tanesi THY.
  • bana kaliteden haber verin...herkes zamanında kalkabilir ama yolcu memnuniyeti önemli olan... tırışkadan nağmeler

Pegasus Yolları, resmi internet sitesi üzerinden zamanında kalkış oranını açıkladı.

Her ay düzenli olarak kalkış oranlarını açıklayan şirketin Aralık ayı performansı belli oldu. Pegasus Havayolları Kasım ayına göre gerileme yaşasa da yüzde 85'lik bir performans sergiledi.

İşte Pegasus'un açıkladığı rakamlar:

PEGASUS'UN ARALIK PERFORMANSI BELLİ OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Eskiden zamanında kalkış performans ile övünen Pegasus, Sabiha Gökçen gibi hava trafiği daha rahat olan bir havalimanını kullanmasına rağmen bu özelliğini de yitirmiş. THY zamanında kalkış performansı Atatürk Havalimanına rağmen Pegasustan çok daha iyi. Uçaklar sürekli havada kalsın diye tarifeli varış ile tarifeli kalkış arasında apronda sadece 20 dakika uçak bekletme programı yaparsa Pegasus olacağı bu. İlerleyen süreçte Pegasus ile ilgili rötar haberlerini çok daha duyar olacağız bu gidişle.Pegasus yolcularına Allah yardımcı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
PGS BU PERFORMANSLARIN COK DAHA UZERINDEYDI FAKAT THY BUNU HAZMEDEMEDIGI ICIN SABIHAGOKCENE UCAKLARI YIGDI TABIKI KALKISLAR INISLER AKSAMAYA BASLADI SABIHADAN ERCANA GITMEK ICIN UCAKTA 1 SAATTEN FAZLA BEKLEDIK KALKIS SIRAMIZ GELSIN YINEDE COK ZAMAN ZAMANINDA KALKIYOR PGS DEN ALLAH RAZI OLSUN SAYESINDE UCUZ BIKET ALIYORUZ SADECE PGS DEN DEGIL DIGER FIRMALARDA MECBUREN UCUZLATIYOR BILETLERI

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cologne ~ 4 yıl önce
Yilbasi tatili icin Pegasus ile Cologne-SAW-Hatay uctum, ve cok memnun kaldim. Ucaklar herbiri zamaninda kalkti ve hic bir sorun yasamadim. Ucus baglantilari gayet güzel. Ucaktaki ikramlari parali olsa bile bir Charter sirketi olarak kaliteliydi. Dönüste Hatay-SAW sorunsuz gecti. SAW-Cologne ucusunda yarim saat roter oldu, ama bu Pegasus'un sucu degildi, SAW'dan ucuslar cok yogun. Kalkis icin sirada bekleyyen cok ucak vardi. Bize sira gelinceye kadar bizde yarim saat bekledik.Ya su SAW'da kalkis icin yanliz bir pist mi var? Sevindirici olan valizim ve ben ayni ucakta gidip geldik :-). Pegasusun gösterdigi performansini begendim. Tesekkürler Pegasus. Size camur atanlar utansin. Bu bence cekememezlik, cünkü SAW'da gördüm: Kalkan ucaklarin 3 tanesi PGS'se; 1 tanesi THY.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tırışka ~ 4 yıl önce
bana kaliteden haber verin...herkes zamanında kalkabilir ama yolcu memnuniyeti önemli olan... tırışkadan nağmeler

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000