14 Aralık 2013, Cumartesi 15:21:44

PEGASUS'UN ACI GÜNÜ!

Pegasus Havayolları'nda uzun süredir kabin amiri olarak görev yapan Banu Kaya Kılıç, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
  • Paylasıyorduk hastalıgımızı sıkıntılarımızı neden boyle bıttı ıyı olacaktık hanı. Inan ıcım acıdı duyunca ,senı en ıyı ben anlarım . Cok korktugunu soylemistin haklıymışsın nasıl bir illet seni ayırdı aramızdan . Hep cocuklarını dusundun. Sen simdi melek oldun gerıde bıraktıgın iki melegine allah uzun ömürler versin. Mekanın cennet , hakkımız helal olsun.Ailesine sabır dilerim. Hepimizin bası sagolsun. Kalbi temiz arkadasım seni cok seviyorum.
  • Duyunca çok üzüldük ailece...sapsarı uzun saçları, sade güzelliği ve ilk hostesliğe adım attığı yıllar aklıma geliyor. İyi bir insandı. Ailesine sabırlar dilerim.. Mekanı cennet, ruhu şad olsun.
  • rabbım fatıma anamıza kömsu eylesın aılesınede sabır versın
  • pilot tayfasindan ne bekliyorsunuzki issiz kalsa soforluk bile yapamaz cunku elinden o is bile gelmez 50 bin euro su olan herkez pilot olabilir bukadar basit/pilot olmakla karakterli durust olunmuyor malesef

Pegasus Havayolları'nda kabin amiri olarak görev yapan, iki çocuk annesi Banu Kaya Kılıç bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yumdu.

Kabin amiri Banu Kaya Kılıç'ın cenazesi bugün ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki aile kabristanınna defnedildi.

AirportHaber Ailesi olarak, başta Banu Kaya Kılıç'ın kederli ailesine ve Pegasus Havayolları'na başsağlığı, yakınlarına ve sevenlerine de sabır diliyoruz.

PEGASUS'UN ACI GÜNÜ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (47)

Neslihan sackesen ~ 4 yıl önce
Paylasıyorduk hastalıgımızı sıkıntılarımızı neden boyle bıttı ıyı olacaktık hanı. Inan ıcım acıdı duyunca ,senı en ıyı ben anlarım . Cok korktugunu soylemistin haklıymışsın nasıl bir illet seni ayırdı aramızdan . Hep cocuklarını dusundun. Sen simdi melek oldun gerıde bıraktıgın iki melegine allah uzun ömürler versin. Mekanın cennet , hakkımız helal olsun.Ailesine sabır dilerim. Hepimizin bası sagolsun. Kalbi temiz arkadasım seni cok seviyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eski Komşu ~ 4 yıl önce
Duyunca çok üzüldük ailece...sapsarı uzun saçları, sade güzelliği ve ilk hostesliğe adım attığı yıllar aklıma geliyor. İyi bir insandı. Ailesine sabırlar dilerim.. Mekanı cennet, ruhu şad olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yasemın ~ 4 yıl önce
rabbım fatıma anamıza kömsu eylesın aılesınede sabır versın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
malesef ~ 4 yıl önce
pilot tayfasindan ne bekliyorsunuzki issiz kalsa soforluk bile yapamaz cunku elinden o is bile gelmez 50 bin euro su olan herkez pilot olabilir bukadar basit/pilot olmakla karakterli durust olunmuyor malesef

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eski Kabin memuru ~ 4 yıl önce
Öncelikle Banu hanımın ailesine Başsağlı diliyorum, allah rahmet eylesin, kendisiyle ekip olarak uçmuşluğum vardır .Bir cenaze haberini altına böyle bir yoruma nereden ihtiyaç hissettiniz anlamadım, lakin iş sadece 50 bin euro ile bitmiyor, ingilizce bilginiz ve kafanızın da basması gerekiyor, sanırım sivil havacılık sınavına girip de geçememişsiniz, bı da sizi epey hırslandırmış Hava yolu çalışanlarına karşı

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000