12 Eylül 2017, Salı 09:15:47

Pegasus'un 3. havalimanı planı beli oldu

Pegasus Havayolları, gelecek yılın son dönemlerinde açılması beklenen yeni İstanbul havalimanında ana merkez kurma planları yapıyor.
  • Kurulacak altyapı yönetimi için kalifiye, bu zamana kadarki operasyonları başarı ile tamamlayan, çalışanların işlerini keyifle yapmasını sağlayabilecek yönetim zihniyetine sahip ve yolcuları da dengeli koordine edebilecek kişiler olması çok önem teşkil etmektedir.
  • Çok güzel bir haber tabikide 3. Hava limanına geçmek ülkemizde istihdam olucak ama istihdamı yaparken personellerinizi ezerek yapmayın gereken haklarını verin bazı yöneticileri değiştirin üst yönetime az adamla çok iş yapıldığını göstermeye çalışan veya herhangi bir yere uçuşunu gerçekleştiren yöneticiye boarding kapısına çok sayıda personel dizip uçak altına bir sürü insan yığıp herşey güllük gülistanlıkmış gibi göstermeye çalışan kişilerle bu işler ne yazıkki olmuyor.
  • Dünyanın 3. En kötü hava şirketi olana pegasusu otoparka sokmayin
  • Stajyer kabin ekibi uygulamasına başlayacak, burada nefret kusanlar 'gofret' parasina çalışacaklar..... İşsizlik almış başını gidiyor el mahkum

Pegasus Havayolları, gelecek yılın son dönemlerinde açılması beklenen yeni İstanbul havalimanında ana merkez kurma planları yapıyor. Şirketin bu planı, İstanbul Avrupa yakasında oturan yolcuları çekmeye yardımcı olacak.

Şirket yöneticisi Güliz Öztürk, verdiği röportajda, Pegasus'un yeni havalimanında kayda değer büyüklükte bir filoyu görevlendireceğini bildirdi.

Pegasus'un şu anki merkezi İstanbul Asya yakasındaki Sabiha Gökçen Havalimanı'nda bulunuyor.

Öztürk, Londra'da yaptığı açıklamalarda, "Altyapıyı sağlayabilirsek yeni havalimanında hem iç hem dış hatlarda uçuş gerçekleştirmeyi planlıyoruz" şeklinde konuştu. (bloomberg)

Pegasus'un 3. havalimanı planı beli oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Aa ucak ~ 11 ay önce
Kurulacak altyapı yönetimi için kalifiye, bu zamana kadarki operasyonları başarı ile tamamlayan, çalışanların işlerini keyifle yapmasını sağlayabilecek yönetim zihniyetine sahip ve yolcuları da dengeli koordine edebilecek kişiler olması çok önem teşkil etmektedir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Handling ~ 11 ay önce
Çok güzel bir haber tabikide 3. Hava limanına geçmek ülkemizde istihdam olucak ama istihdamı yaparken personellerinizi ezerek yapmayın gereken haklarını verin bazı yöneticileri değiştirin üst yönetime az adamla çok iş yapıldığını göstermeye çalışan veya herhangi bir yere uçuşunu gerçekleştiren yöneticiye boarding kapısına çok sayıda personel dizip uçak altına bir sürü insan yığıp herşey güllük gülistanlıkmış gibi göstermeye çalışan kişilerle bu işler ne yazıkki olmuyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Engin ~ 11 ay önce
Dünyanın 3. En kötü hava şirketi olana pegasusu otoparka sokmayin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
karşıyakalı ~ 10 ay önce
hayatınızda kaç tane şirketle uçtunuz da pegasusa bu yakıştırmayı yapıyorsunuz ? spirit , hk express , ryanair , volotea falan deneyin de kötü havayolu görün siz.
Ercan ~ 2 ay önce
Pegasus hem uygun hem konforlu en çok yolcu taşıyan havayolu şirketi
yakinda ~ 11 ay önce
Stajyer kabin ekibi uygulamasına başlayacak, burada nefret kusanlar 'gofret' parasina çalışacaklar..... İşsizlik almış başını gidiyor el mahkum

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000