07 Mayıs 2012, Pazartesi 13:02:46

PEGASUS'U ELEŞTİRDİ

Sunexpress Germany Genel Müdür Yardımcısı Server Aydın, Pegasus’un rötar reklamlarını eleştirdi...
  • Bir havayolunun misyonu,en uygun fiyatla,uçuş emniyeti ön planda olmak koşuluyla,güvenle,zamanında yolcusunun seyahatini sağlamak olmalıdır.NAsıl ki dürüst insan olmak,ahlaklı olmak bir özellikli br kriter değilse,herkes zaten ahlaklı ve dürüst olmalıysa bu özellikler bir ayrıcalık doğurmuyorsa,yolcusundan seyahatini temin etme taahhüdü ile para alan bir şirketin zamanında kalkış ile alakalı bir övüncü olmamalı.Zaten kendisine bunun için para ödeniyor.
  • Önümüzdeki hafta sunexpress yeni bir bomba patlatacak.Sunexpress'e Server Aydın'dan sonra kim transfer oluyor????Türkiye pazarında etkili bir isim.Bu eleştiriler dahadamı artacak?
  • İSG'de yönetim zafiyetinin olağan sonuçlarından bu söylenenler.Ancak burada Pegasus'ta hatalı ve kusurlu,neden çünkü İSG ile eski THY'ci muhabbeti yapıyorlar.Anlayan anlamıştır. Ayrıca reklamı kim yaptıysa helal olsun.
  • verdigi hizmeti reklam etmeyecekte acaba neyi reklam edecek cok mantıksız bir elestiri

 

AirportHaber’in bu anlamda sorularını yanıtlayan Aydın, bir şirketin en önemli görevlerinden birinin rötar yapmamak olduğunu ve bunu afişe etmenin hiçbir anlamı olmadığını ifade etti.
 
Aydın, ‘Bir havayolu şirketi zaten yolcuyu zamanında ve vaad ettiği kalkış saatinde uçurmakla mükelleftir. Bunu yapmak reklamı gerektirecek bir durum değil. Biz de zamanında kalkıyoruz ancak bu tarz bir girişimde bulunmadık, bulunmayacağız. Çünkü bu bizim görevimiz’ dedi.
 
Pegasus’un yolcuya vermek zorunda olduğu hizmeti reklam malzemesi yapmasının doğru bir adım olmadığından söz eden genç yönetici Aydın, ‘Pegasus’u anlamakta güçlük çekiyorum. Atatürk Havalimanı’nda yaşanan bazı sıkıntılardan dolayı ortaya çıkan rötar, şirketlerin vermek zorunda olduğu hizmeti reklam malzemesi yapmasını gerektirmez. Ben buna bir anlam veremedim’ şeklinde konuştu.
 
©AirportHaber
PEGASUS'U ELEŞTİRDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (38)

zayıf vizyon ~ 6 yıl önce
Bir havayolunun misyonu,en uygun fiyatla,uçuş emniyeti ön planda olmak koşuluyla,güvenle,zamanında yolcusunun seyahatini sağlamak olmalıdır.NAsıl ki dürüst insan olmak,ahlaklı olmak bir özellikli br kriter değilse,herkes zaten ahlaklı ve dürüst olmalıysa bu özellikler bir ayrıcalık doğurmuyorsa,yolcusundan seyahatini temin etme taahhüdü ile para alan bir şirketin zamanında kalkış ile alakalı bir övüncü olmamalı.Zaten kendisine bunun için para ödeniyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bomba haber ~ 6 yıl önce
Önümüzdeki hafta sunexpress yeni bir bomba patlatacak.Sunexpress'e Server Aydın'dan sonra kim transfer oluyor????Türkiye pazarında etkili bir isim.Bu eleştiriler dahadamı artacak?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
isg terminali.... ~ 6 yıl önce
İSG'de yönetim zafiyetinin olağan sonuçlarından bu söylenenler.Ancak burada Pegasus'ta hatalı ve kusurlu,neden çünkü İSG ile eski THY'ci muhabbeti yapıyorlar.Anlayan anlamıştır. Ayrıca reklamı kim yaptıysa helal olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
zayıf vizyon ~ 6 yıl önce
verdigi hizmeti reklam etmeyecekte acaba neyi reklam edecek cok mantıksız bir elestiri

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000