28 Mayıs 2009, Perşembe 13:00:57

Pegasus'u bekliyorlar

Pegasus Havayolları, İstanbul-Elazığ sefelerini önümüzdeki hafta salı günü karşılıklı olarak başlatıyor. Elazığ halkı şehre ilk kez özel bir havayolu şirketinin uçuş yapacak olmasının heyecanını yaşıyor.
  • erzurumlu arkadasın gözü aydın sonunda isteği oldu artık bunu her gun uçar heralde :)))))
  • erzurum ankara tek firma var oda thy diğer firmalaraaaa sesleniyorum 2011 kadar gelin
  • ezsde kazançlı çıkıcak pegasus ancak uçak saatleri thy ile çakışık olması iyi değil uçuşlar akşam olsaydı bence full giderdi sayın sabancı bence bunu değerlendirmelidi
  • sunexpress erzuruma uçmuyor mu pegasusun erzuruma girmesi külliyen zarar olacağı için pegasus sunexpress olduğu sürece erzuruma gelmeyecektir.

Pegasus Havayolları Elazığ’a da uçmayı kolay hale getiriyor. İstanbul-Elazığ seferlerini gerçekleştirecek olan firma 2 Haziran Salı günü ilk uçuşu yapacak.

Elazığ’a uçan ilk özel havayolu şirketi misyonunu üstlenecek olan şirket, 2 Haziran’dan itibaren salı, perşembe, cumartesi ve pazar günleri olmak üzere haftanın 4 günü hizmet vermeye hazırlanıyor.

Pegasus'u bekliyorlar

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 9 yıl önce
erzurumlu arkadasın gözü aydın sonunda isteği oldu artık bunu her gun uçar heralde :)))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
erzurum ankara tek firma var oda thy diğer firmalaraaaa sesleniyorum 2011 kadar gelin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ezsde kazançlı çıkıcak pegasus ancak uçak saatleri thy ile çakışık olması iyi değil uçuşlar akşam olsaydı bence full giderdi sayın sabancı bence bunu değerlendirmelidi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
sunexpress erzuruma uçmuyor mu pegasusun erzuruma girmesi külliyen zarar olacağı için pegasus sunexpress olduğu sürece erzuruma gelmeyecektir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000