22 Eylül 2016, Perşembe 12:23:49

Pegasus'tan yüzde 50 indirim

Pegasus, bugün yurt içi ve dışındaki tüm hatlarında yüzde 50 indirim uyguluyor.
  • BENCE COK İYİ YAPIYORLAR BU HAYATTA HEP PARASI OLAN ICINMI YARATILDI GARIBANDA BINSIN UCAGA BENCE KAYSERİ ANTALYA SEFERİ HERGUN OLMALI İŞTEN CIKARTILANLAR İÇİN UZULDUM AMA HAYAT DEVAM EDIYOR YAPCAKBIRSEY YOK
  • Acaba bu biletleri neden bu kadar ucuza sata biliolar diye hic sordunuzmu? aclik maagisina hostes,ve ikinci pilotlardan 32bin euro 100 saat linetraining icin para aliolar,yer calisanlari ise yine aclik maagisi,ilac alicam diye su isteseniz suyu vermezler cunku parala vs vs yani siz o ucuz biletlerle kole sistemini desteklemis oluyorsunuz,evet tabiki sadece PGS degil Butun low costlarin takdigidir bu.
  • pegasus'dan neden alıyorsunuz ? stockholm sendrom'lu insanlar gibisiniz. değil yüzde 50 indirim 1 liraya yapsa da almam pegasus'dan.
  • Bu şirketin sahibinin zekasına ve cesaretine bayılıyorum. Reklamcı çakallara milyonlarca dolar kaptıracağına böyle sansasyonel kampanya yap, insanlar birbirine reklam etsin. Sen de amacına ulaş.

Pegasus, bugün yurt içi ve dışındaki tüm hatlarında yüzde 50 indirim uyguluyor. Biletlerini flypgs.com ve Pegasus’ un mobil kanallarından 22 Eylül’de alan misafirler, 15 Ekim 2016 ile 25 Mart 2017 arasında yapacakları tüm yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinde yarı fiyatına uçabilecekler.

Pegasus’un yeni kampanyası Ekim ortasından Mart sonuna kadarki tüm kış uçuşları için geçerli olacak. Misafirler yeni kampanya ile Pegasus’un 33’ü yurt içinde, 69’u yurt dışında olmak üzere toplam 40 ülkedeki 102 uçuş noktasında kış tatillerini geçirebilecek, iş, aile, akraba ziyaretleri için son derece düşük maliyetli uçak biletlerinden faydalanabilecek. Kampanyadan yararlanan misafirler Pegasus’un avantajlı fiyatlarıyla kendilerine tercihlerine göre bir sonbahar rotası çizebilecek ve kış tatili bütçeleri için ulaşımı dert etmeyecekler.

Misafirler, Pegasus’un sefer bilgilerine ve kampanya detaylarına https://www.flypgs.com/kampanyalar üzerinden ulaşılabilir; flypgs.com’da yer alan Etkinlik Takvimi ile gidecekleri yerde gerçekleştirilen tüm etkinlikleri inceleyerek tatillerini daha renkli hale getirebilirler.

 

Pegasus'tan yüzde 50 indirim

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (43)

İSOBAB ~ 2 yıl önce
BENCE COK İYİ YAPIYORLAR BU HAYATTA HEP PARASI OLAN ICINMI YARATILDI GARIBANDA BINSIN UCAGA BENCE KAYSERİ ANTALYA SEFERİ HERGUN OLMALI İŞTEN CIKARTILANLAR İÇİN UZULDUM AMA HAYAT DEVAM EDIYOR YAPCAKBIRSEY YOK

Yanıtla

Kalan karakter 1000
CcC ~ 2 yıl önce
Acaba bu biletleri neden bu kadar ucuza sata biliolar diye hic sordunuzmu? aclik maagisina hostes,ve ikinci pilotlardan 32bin euro 100 saat linetraining icin para aliolar,yer calisanlari ise yine aclik maagisi,ilac alicam diye su isteseniz suyu vermezler cunku parala vs vs yani siz o ucuz biletlerle kole sistemini desteklemis oluyorsunuz,evet tabiki sadece PGS degil Butun low costlarin takdigidir bu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sorun sizde ~ 2 yıl önce
pegasus'dan neden alıyorsunuz ? stockholm sendrom'lu insanlar gibisiniz. değil yüzde 50 indirim 1 liraya yapsa da almam pegasus'dan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Helal ~ 2 yıl önce
Bu şirketin sahibinin zekasına ve cesaretine bayılıyorum. Reklamcı çakallara milyonlarca dolar kaptıracağına böyle sansasyonel kampanya yap, insanlar birbirine reklam etsin. Sen de amacına ulaş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
CcC ~ 2 yıl önce
Bu sirketin sahibin zekasi kadarda kalbi olsadi binlercene insan alin terinin karsiligini alirdi.Her zenginligin altinda bir pislik yatar,bunun bedelinide daima garibanlar onder,low cost sirketinin sistemini bilmeden yorum yapmisin,buda senin ne kadar zeki oldugunu ortaya koymus.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000