30 Aralık 2009, Çarşamba 10:58:11

Pegasus'tan yılsonu fırsatı

Pegasus Havayolları ile 31 Aralık 2009 tarihinde seyahat eden misafirler, bir sonraki uçuşlarında yüzde 30 indirimden yararlanacak.
  • EVET BENİM KIDEM TAZMİNATIMI ÖDEMEDİLER KİMSENİN ÖDEMİYECEKLER HALA NE BEKLİYORSUNUZ 10 YIL SÜRESİ VAR MAHKEMEYE BAŞVURMEK İÇİN BU ARADA İŞLER DÜZELİRSE MAHKEMEYE BAŞVURACAĞIM ŞİMDİLİK ALEHTE KARAR VAR
  • Hocam, emekli olmadan ayrılanların kıdem tazminatlarını ödemiyorlar. Bu bütün şirketlerde doğal uygulamadır ancak siz emekli oldunuz, sizin tazminatınızıda mı ödemediler? Yani şimdi kıdem tazminatını alabilmek için ayrılmayıp da emekli olmayı bekliyenler boşuna mı bekliyor???
  • gerçekten de yaklaşık 6 ay öncesi ne kadar pegasus tam zamanında kalkışlarıyla övünürdü..şimdi ne oldu da kalkışlar gecikmeye ve minimum 30 - 45 dakika ve sanıyorum çoğunlukla da yolcu uçakta beklemeler başladı.. ?
  • 1.sloganımız kavuşmanın ve gecikmenin kolay yolu değil ''uçmanın kolay yolu'' 2.olarak erzurumlu arkadaşa sen yazmaktan bıkmıyorsun biz okumaktan bıktık anla artık pegasusumuz erzuruma uçmuyor çünkü daha yoğun hatlar var ayrıca uçaklar çok yıpranıyor nedense 3.gene herzamanki gibi TÜRK milletinin cebini düşünüyor ve halkı uçurmaya devam ediyor

Pegasus Havayolları ile 31 Aralık 2009 tarihinde yurtiçi ve yurtdışı yolculuk yapan Pegasus misafirleri aynı gün uçak içinde kabin ekibi tarafından dağıtılacak şifreler ile Pegasus’un web sitesi www.flypgs.com ‘dan bir sonraki yurt içi ya da yurt dışı uçuşları için aldıkları biletleri yüzde 30 indirimli alacak.

Pegasus’un yurt içinde; Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Mardin, Samsun, Trabzon, Van ve yurt dışında Amsterdam,  Atina, Berlin, Brüksel, Basel-Mulhouse, Düsseldorf, Frankfurt, Kopenhag, Köln, Krasnodar, Lefkoşa, Londra, Münih, Stuttgart, Zürih’e seferleri bulunuyor.

Bu kampanyayla Pegasus’un tüm iç ve dış hat seferlerinde kullanılabilecek %30 indirim  31 Mart’a kadar geçerli olacak.

Pegasus'tan yılsonu fırsatı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 8 yıl önce
EVET BENİM KIDEM TAZMİNATIMI ÖDEMEDİLER KİMSENİN ÖDEMİYECEKLER HALA NE BEKLİYORSUNUZ 10 YIL SÜRESİ VAR MAHKEMEYE BAŞVURMEK İÇİN BU ARADA İŞLER DÜZELİRSE MAHKEMEYE BAŞVURACAĞIM ŞİMDİLİK ALEHTE KARAR VAR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Hocam, emekli olmadan ayrılanların kıdem tazminatlarını ödemiyorlar. Bu bütün şirketlerde doğal uygulamadır ancak siz emekli oldunuz, sizin tazminatınızıda mı ödemediler? Yani şimdi kıdem tazminatını alabilmek için ayrılmayıp da emekli olmayı bekliyenler boşuna mı bekliyor???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
gerçekten de yaklaşık 6 ay öncesi ne kadar pegasus tam zamanında kalkışlarıyla övünürdü..şimdi ne oldu da kalkışlar gecikmeye ve minimum 30 - 45 dakika ve sanıyorum çoğunlukla da yolcu uçakta beklemeler başladı.. ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
1.sloganımız kavuşmanın ve gecikmenin kolay yolu değil ''uçmanın kolay yolu'' 2.olarak erzurumlu arkadaşa sen yazmaktan bıkmıyorsun biz okumaktan bıktık anla artık pegasusumuz erzuruma uçmuyor çünkü daha yoğun hatlar var ayrıca uçaklar çok yıpranıyor nedense 3.gene herzamanki gibi TÜRK milletinin cebini düşünüyor ve halkı uçurmaya devam ediyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000