18 Haziran 2008, Çarşamba 12:02:25

Pegasus'tan yeni bir kampanya daha

Ankara’dan Trabzon, Erzurum ve Diyarbakır’a karşılıklı seferler için 19-20 Haziran tarihlerinde bilet alanlar 15 Temmuz’a kadar sadece 45 YTL’ye uçma şansına kavuşuyor.
  • Sözde promosyon yapıp müşteri toplamaya çalışıyorlar ama kaybettiklerinin farkında değiller....... 1.Servisleri zamanında gelmiyor.Benim gibi en az 30 insan magdur oldu.Ve herkes taksiyle havaalanına kadar 1 saat yol gitmek zorunda kaldı..(ki acentada görevli kadın ısrarla mutlaka 18.50 de burda olun servis o saatte kalkıyor demişti...Biz 18.30 da ordaydık ama servisleri 19.20 'ye kadar yoktu.) 2.Bugüne kadar birçok Türk (onur ,thy,atlasjet) ve yabancı (klm,air france,british airways....) havayollarıyla uçtum.Hepsi de mutlaka ikramda bulundular yemek ya da snack veya içecek.İlk defa pegasusta böyle bir hizmet görmedim.Suyu bile parayla verdiler (dısarda 35 kurusa aldıgımız su ucakta 2 ytl).. :) 3.Ve uçakta üşüdüğümüzde battaniye istedik ki battaniye çoğu uçakta bulunur.Battaniyemiz yok dediler.....Şaşırtıcı.. 4.Bir de ucagın zamanında kalkmaması var tabı...en önemlisi.. Bir daha pegasusu tercih edeceğimi sanmıyorum...Ben de bunu pegasusun sitesine yazmak istedim ama müşteri şikayet ve önerilerle ilgili bir kısım yok.Bu da demektir ki müşteriler önemsenmiyor..
  • SunExpress in Lufthansa ortaklığı olması uçmasına engel bir durum mu teşkil ediyor?O zaman Türkiyedeki bankaların çoğunu kapatsınlar ya da yabancı ortaklı markaların..Bu ne saçma sorudur?Sonuçta THY sermayesi ile kurulmuş bir şirket.Neden Almanyada iç hat uçsun ki,pazar nerdeyse orda uçar.Meydan Ali Sabancıya kalsın,Pegasus tek başına uçsun, var mı böyle birşey?
  • pegasus hava yolları iç hatlara girdiğinden beri türk halkı ucuza uçmayı öğrendi şimdiye kadar kazıklanıyordu sivil havacılık niye sun expres e iç hatlarda izin veriyor o alman ortaklı bir şirket neden almanyada iç hat uçamıyor düşündürücü bence yetkililer buna cevap vermeli
  • yani şimdi sen uçağa geç kalacaksın bunun sorumlusu pegasus olacak. havacılığın kuralları bellidir kimse kafasına göre kural koymaz kuralları ancak yorumlayarak uygular yanlış yorumda ise ilgili otorite gerekli incelemeyi yapar. onun için iç canınızı sıkmayın sayın pikola...

Pegasus Havayolları, düzenlediği kampanyalarla misafirlerini en uygun fiyatlarla uçurmaya devam ediyor. 19 Haziran Perşembe ve 20 Haziran Cuma günleri Ankara’dan Trabzon, Erzurum ve Diyarbakır’a karşılıklı seferler için bilet alanlar 15 Temmuz’a kadar 45 YTL’ye uçma şansını elde ediyor.

Pegasus'tan yeni bir kampanya daha

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

kara ~ 10 yıl önce
Sözde promosyon yapıp müşteri toplamaya çalışıyorlar ama kaybettiklerinin farkında değiller....... 1.Servisleri zamanında gelmiyor.Benim gibi en az 30 insan magdur oldu.Ve herkes taksiyle havaalanına kadar 1 saat yol gitmek zorunda kaldı..(ki acentada görevli kadın ısrarla mutlaka 18.50 de burda olun servis o saatte kalkıyor demişti...Biz 18.30 da ordaydık ama servisleri 19.20 'ye kadar yoktu.) 2.Bugüne kadar birçok Türk (onur ,thy,atlasjet) ve yabancı (klm,air france,british airways....) havayollarıyla uçtum.Hepsi de mutlaka ikramda bulundular yemek ya da snack veya içecek.İlk defa pegasusta böyle bir hizmet görmedim.Suyu bile parayla verdiler (dısarda 35 kurusa aldıgımız su ucakta 2 ytl).. :) 3.Ve uçakta üşüdüğümüzde battaniye istedik ki battaniye çoğu uçakta bulunur.Battaniyemiz yok dediler.....Şaşırtıcı.. 4.Bir de ucagın zamanında kalkmaması var tabı...en önemlisi.. Bir daha pegasusu tercih edeceğimi sanmıyorum...Ben de bunu pegasusun sitesine yazmak istedim ama müşteri şikayet ve önerilerle ilgili bir kısım yok.Bu da demektir ki müşteriler önemsenmiyor..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Doğru Mehmet ~ 10 yıl önce
SunExpress in Lufthansa ortaklığı olması uçmasına engel bir durum mu teşkil ediyor?O zaman Türkiyedeki bankaların çoğunu kapatsınlar ya da yabancı ortaklı markaların..Bu ne saçma sorudur?Sonuçta THY sermayesi ile kurulmuş bir şirket.Neden Almanyada iç hat uçsun ki,pazar nerdeyse orda uçar.Meydan Ali Sabancıya kalsın,Pegasus tek başına uçsun, var mı böyle birşey?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havacı ~ 10 yıl önce
pegasus hava yolları iç hatlara girdiğinden beri türk halkı ucuza uçmayı öğrendi şimdiye kadar kazıklanıyordu sivil havacılık niye sun expres e iç hatlarda izin veriyor o alman ortaklı bir şirket neden almanyada iç hat uçamıyor düşündürücü bence yetkililer buna cevap vermeli

Yanıtla

Kalan karakter 1000
technicman ~ 10 yıl önce
yani şimdi sen uçağa geç kalacaksın bunun sorumlusu pegasus olacak. havacılığın kuralları bellidir kimse kafasına göre kural koymaz kuralları ancak yorumlayarak uygular yanlış yorumda ise ilgili otorite gerekli incelemeyi yapar. onun için iç canınızı sıkmayın sayın pikola...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000