16 Ocak 2018, Salı 14:23:13

Pegasus'tan yeni açıklama

Pegasus Havayolları, Trabzon'da yaşanan kazanın ardından yeni bir açıklama yaptı.
  • Sen ucretli kabin memurlari al digerlerini isten cikar eee ahi kalmaz.
  • pılot kac promıl alkolluydu bırak şimdi cart curt saptırmayı. yolcular önce ucak yavaşladı normal sonra tekrar hızlandı dıyor. bunu bir araştırın bakalım.
  • Detayli resmi rapor yayinlansa da biz de okuyup ders cikarsak. Ama nerdeeeee. Ucak teknik arizadan dolayi pist disina cikmistir gibi ustu kapali bir ifade ile gecistirirler olayi.
  • Demedik mi pilot hatası diye sen git A/T dis basacağım diye TO/GA ya bas al sana sonucu işte ne diyorlar bide kendi kendine sağ motor gaz açtı hızlandı bilmem ne hatta tekniğe atmayı bile denediler ama ne oldu çıktı fdr da kavunluğunuz dimi ama yok bundan sonra kavunların hatalarını düzeltmek görmezden gelmek idare etmek çamur atmanın cezasını çekeceksiniz artık anında raporlayacağım bütün kaptan bozuntularını yetti artık

Pegasus Havayolları, Trabzon'da yaşanan kazanın ardından yeni bir açıklama yaptı. 

Pegasus açıklaması:

13 Ocak 2018 tarihinde PC8622 uçuş numaralı TC-CPF tescilli uçağımızın Trabzon Havalimanı inişini takiben yaşadığımız üzücü olayın sebeplerini ortaya çıkarmak üzere; T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Kaza Araştırma ve İnceleme Kurulu tarafından gerekli incelemeler başlatılmıştır.

Şirketimiz an itibarıyla çalışmalarını, uçağımızın bulunduğu pozisyondan kaldırılması ve olay esnasında uçakta bulunan misafirlerimizle yakın iletişimin korunarak kendilerine gerekli tüm desteğin sağlanması yönünde yoğunlaştırmıştır.

Pegasus Hava Yolları olarak, tüm misafirlerimize uçağımızın başarıyla tahliye edilmesi sırasında uçuş ekibimize gösterdikleri yardımcı ve soğukkanlı yaklaşımlarından ötürü teşekkürlerimizi sunarız.

Saygılarımızla,

Pegasus Hava Yolları

Pegasus'tan yeni açıklama

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Edgdf ~ 7 ay önce
Sen ucretli kabin memurlari al digerlerini isten cikar eee ahi kalmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Taner ~ 7 ay önce
pılot kac promıl alkolluydu bırak şimdi cart curt saptırmayı. yolcular önce ucak yavaşladı normal sonra tekrar hızlandı dıyor. bunu bir araştırın bakalım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cok ayip ~ 7 ay önce
Gunaha girme
Resmi rapor. ~ 7 ay önce
Detayli resmi rapor yayinlansa da biz de okuyup ders cikarsak. Ama nerdeeeee. Ucak teknik arizadan dolayi pist disina cikmistir gibi ustu kapali bir ifade ile gecistirirler olayi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ne demiştik !!! ~ 7 ay önce
Demedik mi pilot hatası diye sen git A/T dis basacağım diye TO/GA ya bas al sana sonucu işte ne diyorlar bide kendi kendine sağ motor gaz açtı hızlandı bilmem ne hatta tekniğe atmayı bile denediler ama ne oldu çıktı fdr da kavunluğunuz dimi ama yok bundan sonra kavunların hatalarını düzeltmek görmezden gelmek idare etmek çamur atmanın cezasını çekeceksiniz artık anında raporlayacağım bütün kaptan bozuntularını yetti artık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yola gidene yolcu... ~ 7 ay önce
Eve gelene misafir denir. Ve misafir baş tacıdır, para harcatılmaz.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000