15 Eylül 2010, Çarşamba 10:09:23

Pegasus'tan sonbahara özel fiyatlar

Pegasus yolcuları 15-16-17 Eylül 2010 tarihleri arasında www.flypgs.com internet sitesinden bilet alarak, Ekim ayı boyunca ucuz uçma fırsatı yakalıyor.
  • Mevzu sadece yeyip içmek değil ! Yaşadığınız sorunlarda ortalıkla muhatab olacağınız bir personel bulamıyorsunuz. Bulsanızda çözüm üretilemiyor. Uçak zaten rötara girince etrafda kimse kalmıyor :)) Ali abi acaba ne zaman müşteri memnuniyetini ön plana alacak ? Low Cost uçmak kalitesizlik anlamına mı geliyor sizce ? Bizlere göre öyle... Pegasus ki tüm zamanların rötar şampiyonudur. Kırmadıgı rekor kalmadı. 1 saate kadar olan rötarları zamanında kalktı sayan bir firmaya ne denebilir ki ? İnternet üzerınden havayolu şirketlerinin şikayetlerine bir göz atın. Göreceksinizki Pegasus açık ara önde hem de en yakın firmaya 2 kat fark atmış :) PGS 32 uçakla böyle, ilerde filoya 40 uçak daha katılacak. O zaman gerisini siz düşünün...
  • pegasus parasızda uçursa siz birşeyler bulursunuz. memnun değilseniz otobüsle gidin. orada suda veriyorlar çayda. ama 1 saatlik yolu 10 saatte gidersiniz suyunuzu kahvenizi içe içe zaman geçer.
  • Ne var zaten kardeşim biz o uçağa gideceğimiz yere ulaştırsın kısa sürede diye binmiyormuyuz. Sen yemek yemek meyve suyu -alkol içmek için mi biniyorsun uçağa. Ulan milletin derdi imanı boğazı olmuş. Bana vermesin servis anasını satayım. Beni güvenle götürsün gideceğim yere yeter. yemişim servisini ikramını ya. Hani ölürsem aç ölmedi desinler diye öylemi.. Alemsiniz ya.
  • 45 TL pahalı 30 TL olsun, olsun ama sadece uçuş ! Başka hizmet beklemeyin :)

Pegasus misafirleri 15-16-17 Eylül 2010 tarihleri arasında www.flypgs.com internet sitesinden bilet alarak, Ekim ayı boyunca, İstanbul’dan Roma, Milano, St.Etienne/Lyon, Marsilya, Stockholm ve Beyrut’a yapacakları direkt uçuşlarında tek yön vergiler dahil 59,99 Euro’ya seyahat etme imkanı buluyor.

Yazı uzatmak isteyenler için Kıbrıs’a uçmak 59,99TL!

Yazdan kalma günleri kaçırmak istemeyen misafirleri için de Pegasus’un bir kampanyası var! 15-16-17 Eylül 2010 tarihleri arasında www.flypgs.com internet sitesinden bilet alacak olan 20 bin Pegasus misafiri, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Gaziantep ve Hatay’dan Kıbrıs’a bayram ve yılbaşı dönemleri hariç 1 Ekim-31 Aralık 2010 tarihleri arasında tek yön herşey dahil sadece 59.99 TL’ye uçabilecek.

Ekim ayı boyunca iç hatlar 44,99TL!

Pegasus Hava Yolları’nın internet başındaki misafirlerine bir diğer fırsatı da iç hatlarda... Pegasus misafirleri 16-17 Eylül 2010 tarihleri arasında www.flypgs.com internet sitesinden bilet alarak, Ekim ayı boyunca İstanbul Sabiha Gökçen/Malatya-Elazığ, Adana/Trabzon ve İzmir/Samsun-Mardin uçuşlarında tek yön herşey dahil sadece 44.99 TL’ye seyahat edebilecekler.
 

Pegasus'tan sonbahara özel fiyatlar

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 8 yıl önce
Mevzu sadece yeyip içmek değil ! Yaşadığınız sorunlarda ortalıkla muhatab olacağınız bir personel bulamıyorsunuz. Bulsanızda çözüm üretilemiyor. Uçak zaten rötara girince etrafda kimse kalmıyor :)) Ali abi acaba ne zaman müşteri memnuniyetini ön plana alacak ? Low Cost uçmak kalitesizlik anlamına mı geliyor sizce ? Bizlere göre öyle... Pegasus ki tüm zamanların rötar şampiyonudur. Kırmadıgı rekor kalmadı. 1 saate kadar olan rötarları zamanında kalktı sayan bir firmaya ne denebilir ki ? İnternet üzerınden havayolu şirketlerinin şikayetlerine bir göz atın. Göreceksinizki Pegasus açık ara önde hem de en yakın firmaya 2 kat fark atmış :) PGS 32 uçakla böyle, ilerde filoya 40 uçak daha katılacak. O zaman gerisini siz düşünün...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
pegasus parasızda uçursa siz birşeyler bulursunuz. memnun değilseniz otobüsle gidin. orada suda veriyorlar çayda. ama 1 saatlik yolu 10 saatte gidersiniz suyunuzu kahvenizi içe içe zaman geçer.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Ne var zaten kardeşim biz o uçağa gideceğimiz yere ulaştırsın kısa sürede diye binmiyormuyuz. Sen yemek yemek meyve suyu -alkol içmek için mi biniyorsun uçağa. Ulan milletin derdi imanı boğazı olmuş. Bana vermesin servis anasını satayım. Beni güvenle götürsün gideceğim yere yeter. yemişim servisini ikramını ya. Hani ölürsem aç ölmedi desinler diye öylemi.. Alemsiniz ya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
45 TL pahalı 30 TL olsun, olsun ama sadece uçuş ! Başka hizmet beklemeyin :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000