10 Nisan 2009, Cuma 14:02:58

PEGASUS'TAN SON HAMLE

Pegasus Havayolları, Mart ayında AirportHaber'in duyurduğu Brüksel seferlerine başlıyor.
  • Bu işin içinde olanlar bilir pegasus iyidir hayırlı olsun bunu ben eski bir onur ve hala hazırda atlas personeli olarak söylüyorum
  • fikirleriyle aydınlandık tanıdık teşekkürler.
  • Arkadaslar ben bu Laleli bilgili lionsli arkadasi cok merak ediyorum. Bizim camiiadan biri herhalde, bilgisine aklina ve zekasina hayran oldum kim bu cevher ? anlasilan bu arkadasin cok zamani varki her basliga yorumlarini bilgilerini yazmis, isi gücü yok herhalde saga sola bu kadar saldirdigina göre.. kim buuu cevherr ??? taniyan varmi ??
  • laleli lons a burda da rastladım çok sevinçliyim ne de engin bi kültür bi birikim sahibi bi arkadaşımızmış.şunyazılan 10 sayfa yorum hakkında epey bi bilgi sahibiyim.adam siter wet leasing yapar siter dry leasing yapar sana ne.çalışanına ne verirse verir sana ne.o onlarınderdi kimse kimseyi zorla tutmuyo.sen onu eğitim karşılığı senet imzalatan milli havayoluna sor.bu ülkenin sivil havacılığı senin lufthansana 5 basar.öğren de ona göre konuş.girdiğin site abidik gubidik bi forum sitesi değil.3-5 uçağı varmış diyeceğine 3-5 uçakla kaç yolcu taşımış ne vermiş ne almış onları değerlendir.senin sun expresin gibi lufthansayı finanse etmemiş en azından.yolcunun bilet parası türkiyede kalmış daha ne istiyon?

Geçtiğimiz günlerde Almanya'nın en büyük ikinci havayolu şirketi olan Air Berlin'in %15,3'ünü satın alarak krize meydan okuyan Pegasus Havayolları, bir de yeni dış hat seferi açıyor.

AirportHaber'in edindiği bilgilere göre; Pegasus Havayolları, acenteleri arayarak Haziran ayının sonu itibariyle Brüksel seferlerine başlayacağını bildirdi.

Slotlar için onayları alan Pegasus Havayolları'nın aynı zamanda Brüksel Havalimanı'nda bir de büro açacağı gelen bilgiler arasında.

PEGASUS'TAN SON HAMLE

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Misafir ~ 9 yıl önce
Bu işin içinde olanlar bilir pegasus iyidir hayırlı olsun bunu ben eski bir onur ve hala hazırda atlas personeli olarak söylüyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
fikirleriyle aydınlandık tanıdık teşekkürler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Arkadaslar ben bu Laleli bilgili lionsli arkadasi cok merak ediyorum. Bizim camiiadan biri herhalde, bilgisine aklina ve zekasina hayran oldum kim bu cevher ? anlasilan bu arkadasin cok zamani varki her basliga yorumlarini bilgilerini yazmis, isi gücü yok herhalde saga sola bu kadar saldirdigina göre.. kim buuu cevherr ??? taniyan varmi ??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
laleli lons a burda da rastladım çok sevinçliyim ne de engin bi kültür bi birikim sahibi bi arkadaşımızmış.şunyazılan 10 sayfa yorum hakkında epey bi bilgi sahibiyim.adam siter wet leasing yapar siter dry leasing yapar sana ne.çalışanına ne verirse verir sana ne.o onlarınderdi kimse kimseyi zorla tutmuyo.sen onu eğitim karşılığı senet imzalatan milli havayoluna sor.bu ülkenin sivil havacılığı senin lufthansana 5 basar.öğren de ona göre konuş.girdiğin site abidik gubidik bi forum sitesi değil.3-5 uçağı varmış diyeceğine 3-5 uçakla kaç yolcu taşımış ne vermiş ne almış onları değerlendir.senin sun expresin gibi lufthansayı finanse etmemiş en azından.yolcunun bilet parası türkiyede kalmış daha ne istiyon?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000