31 Aralık 2015, Perşembe 12:10:28

Pegasus'tan sıradışı reklam filmi

Yaratıcı reklam filmleriyle misafirlerine ilham veren Pegasus, gerçekleştirdiği kampanyaları ile de misafirlerinin daha çok seyahat etmeleri için imkan sunuyor.
  • ALİ SABANCI BEDAVAYA YAPTIRMIŞTIR KESİN.KEŞKE SOYADIN SABANCI OLMASAYDI HİÇ YAKIŞMIYOR SANA
  • BeyniN ayaklarında kalmış belli ki :)
  • Bu garip şirketin reklam ajansı kim acaba. Yoksa evde powerpointte mi yapıyorlar. İnsan bunu reklam diye yayınlamaya utanır. Umarım buna para harcamamışlardır
  • Bence çok güzel olmuş reklam. Pegasus yöneticileri ile de çok kaliteli bir sirket. Turkiye adina gurur duymalisiniz. Allah Pegasus yönetiminden razi olsun.

Yaratıcı reklam filmleriyle misafirlerine ilham veren Pegasus, gerçekleştirdiği kampanyaları ile de misafirlerinin daha çok seyahat etmeleri için imkan sunuyor. Pegasus, yeni reklam filmi “Uzmanlar Uyarıyor” ile misafirlerini kış aylarında da sıkça seyahat ederek kışın tadını çıkartmaya davet ediyor. Filmlerde kışın sağlıklı kalmak için dikkat edilmesi gereken konulardan bahsediliyor ve esprili bir dille seyahat etmenin de kişiye iyi geleceği aktarılıyor.

Filmlerde Pegasus’un 39,99 $’dan başlayan fiyatlarla sunduğu dış hat uçuş noktalarından örnekler veriliyor. Pegasus’un yeni kampanyası ile biletlerini 15 Ocak’a kadar flypgs.com ya da Pegasus’un mobil kanallarından satın alan misafirler, 26 Mart’a kadar gerçekleştirecekleri yurt dışı uçuşlarında 39,99 $’dan başlayan fiyatlarla uçabilecek. Pegasus, geniş uçuş ağıyla misafirlerini yurt içinde 33, yurt dışında 70 olmak üzere, 40 ülkede toplam 103 noktaya uçuruyor.

Pegasus'tan sıradışı reklam filmi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

MUHA ~ 3 yıl önce
ALİ SABANCI BEDAVAYA YAPTIRMIŞTIR KESİN.KEŞKE SOYADIN SABANCI OLMASAYDI HİÇ YAKIŞMIYOR SANA

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pegasus ' a :)) ~ 3 yıl önce
BeyniN ayaklarında kalmış belli ki :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Enteresan ~ 3 yıl önce
Bu garip şirketin reklam ajansı kim acaba. Yoksa evde powerpointte mi yapıyorlar. İnsan bunu reklam diye yayınlamaya utanır. Umarım buna para harcamamışlardır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ahmet Ülker ~ 3 yıl önce
Bence çok güzel olmuş reklam. Pegasus yöneticileri ile de çok kaliteli bir sirket. Turkiye adina gurur duymalisiniz. Allah Pegasus yönetiminden razi olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000