09 Şubat 2017, Perşembe 11:25:32

Pegasus'tan sevgililer günü kampanyası

Pegasus Hava Yolları, Sevgililer Günü kampanyasında biletlerini 9-11 Şubat tarihlerinde alan misafirlerine 15 Mart – 22 Haziran 2017 tarihleri arasındaki tüm yurt dışı uçuşlarında ikinci kişiyi her şey dahil tek fiyat 39 dolara uçurma fırsatı sunuyor.
  • 32 yildir bekarim. Yasasin sevgili olanlar.
  • Efa da denetleme var neyin denetlenmesi ,denetçiler siz önce kendinizi denetleyin ukala piskopat kılıklı müdürleri amirleri çıkış elemanlarınızı denetleyin kendinize çeki düzen verin öyle burnu havada çalışanını küçümser ,bakmazsan çalışan zaten sana kool gibi kazık atar ,bu işin püf noktası şoför seni kârâda geçirir zarar da ettirir .müdürüm diye masada oturan efa yı içten çökerten kılıfına uygun hırsızlık yapan müdürler değil , Şoför patron görmek istiyor şikayetini dinleyecek adam gibi adam istiyor karşısında fırıldakçı sahtekar değil.
  • Borajet ekibi sizi çok seviyorum Siz pegasusa 10 çekersiniz kaptanları amirleri süper süper
  • Efatur kenfinize dönün lütfen

Pegasus’un “Eski sevgiliye dönüş” temalı Sevgililer Günü’ne özel kampanyasında, biletlerini 9-11 Şubat tarihlerinde www.flypgs.com‘dan veya Pegasus Mobil uygulamasından alanlar, 15 Mart – 22 Haziran 2017 tarihleri arasında yurt dışına yapacakları uçuşlarında ikinci kişiyi her şey dâhil tek fiyat 39 dolara uçurma fırsatı yakalayacak.

Pegasus, kampanya duyurusunu ise “Eski Sevgiliye Dönüş” temalı 40 saniyelik bir dijital filmle sosyal medya üzerinden gerçekleştiriyor. Filmde uygun fiyatlı biletleri kaçırmamak için eski sevgilisine dönen bir gencin hikâyesi anlatılıyor. 

Misafirler, Pegasus’un 69 yurt dışı uçuş noktası ve kampanya ile ilgili detaylı bilgilere www.flypgs.com üzerinden ulaşabilir, dilerlerse biletlerini almadan önce www.flypgs.com/plus/ adresinden veya Pegasus’un mobil uygulaması üzerinden Pegasus Plus programına ücretsiz üye olarak uçuşlarından puan da kazanabiliyorlar.

Pegasus'tan sevgililer günü kampanyası

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

Trabzonlukiz ~ 2 yıl önce
32 yildir bekarim. Yasasin sevgili olanlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pgs şef ~ 2 yıl önce
Efa da denetleme var neyin denetlenmesi ,denetçiler siz önce kendinizi denetleyin ukala piskopat kılıklı müdürleri amirleri çıkış elemanlarınızı denetleyin kendinize çeki düzen verin öyle burnu havada çalışanını küçümser ,bakmazsan çalışan zaten sana kool gibi kazık atar ,bu işin püf noktası şoför seni kârâda geçirir zarar da ettirir .müdürüm diye masada oturan efa yı içten çökerten kılıfına uygun hırsızlık yapan müdürler değil , Şoför patron görmek istiyor şikayetini dinleyecek adam gibi adam istiyor karşısında fırıldakçı sahtekar değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Can dosun ~ 2 yıl önce
Borajet ekibi sizi çok seviyorum Siz pegasusa 10 çekersiniz kaptanları amirleri süper süper

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hlk ~ 2 yıl önce
Tabiki Borajet candır Ekibi canlandır hepsine sevgilerimle
Yahu ~ 2 yıl önce
Zaten iki kişi uçuyorlar kabinde . Ne gördün de hayran kaldın be :)))))
. ~ 2 yıl önce
Bora jet ne yahuu!..
Murat taşçı ~ 2 yıl önce
Efatur kenfinize dönün lütfen

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000