14 Nisan 2016, Perşembe 13:15:39

Pegasus’tan şaka gibi iptal

Her yıl Cenevre’de düzenlenen business uçak fuarı EBACE, özel uçak sahiplerini ve havacıları bir araya getiriyor.
  • Web sitesinde aynı bileti ikinci kez sorguladığında size tuzak kuran firma... O okadar çok rezillikleri var ki... hangi birini sayayım.
  • 300 TL ye bilet alıp 250 TL de erteleme ücreti ödediğim firma. Çalışanları olmasa sağlam bir beddua edeceğim ama... Allah sahibine gün yüzü göstermesin inşallah.
  • Bence bir kusur yok niye mi pegasus haber vermiş bilet iptal yada başka sefere yönlendiriyor olur böyle şeyler
  • Yorumda pegasus calısanı ekmek kapım demiş hocam sen işini düzgün yapsan zaten sorun olmaz müşteri memnunıyetı bilmeyen bir firmasın ekonomık ucus dıyorsun burnundan getıryorsunuz işiniz gücünüz palavra şikette maiilerinizle bile ilgilenilmiyor kaldıki müşteri memnunuyetı nedır bılmıyorsunuz.Pegasus 10 TL fazla alsın adam akıllı zamanında kalkan ucaklar yapsın bide boş beleş müdür bolca var en basit soruya cevap veremıyor

Her yıl Cenevre’de düzenlenen business uçak fuarı EBACE, özel uçak sahiplerini ve havacıları bir araya getiriyor. Türkiye’den fuara katılacak olan havacılara Pegasus Havayolları’ndan şok edici bir e-mail gönderildi. E-mail’de fuar başlangıcı ve bitişine denk gelen seferlerin iptal edildiği belirtildi.

Pegasus Havayolları, business uçak fuarı EBACE gidecek olan havacıları adeta perişan etti. Fuara gitmek için aylar öncesinden bilet alan havacılar, Pegasus Havayolları’ndan gelen e-mail ile şoke oldular. EBACE fuarına gidecek olan havacılara gelen e-mail’de “Değerli Misafirimiz, 23 Mayıs 2016 tarihindeki PC 337 Istanbul- Geneva seferimiz iptal edilmiştir. Biletiniz ile ilgili olarak yapılacak değişiklik veya iptal işlemleri için 0850 250 67 02 numaralı çağrı merkezimizi aramanızı rica ederiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri Pegasus Airlines” denildi.

Uçak fuarına denk gelen günün uçaklarını iptal eden Pegasus Havayolları’nın bu tutumuna anlam verilemezken, yolculara başka günde uçabilecekleri veya paralarının iade edilebileceği belirtildi.

EBACE fuarına gidecek olan havacıların sadece gidiş uçaklarının değil dönüş uçaklarının da iptal edildiği anlaşıldı. Önceden bilet alınarak ucuz uçmayı planlayan havacılar, Pegasus Havayolları’nın son dakika iptali ile THY’den fahiş fiyat ödeyerek bilet aldıkları belirtildi.

Airporthaber’e konuşan bir yolcu, Pegasus Havayolları’nın 23 Mayıs’ta gidiş uçağını iptal etmesini bir nebze de olsa anlayabileceğini ancak fuarın bitiş günündeki uçağın yani dönüş uçağının iptal edilmesine anlam veremediğini söyledi.

©Airporthaber.com

Pegasus’tan şaka gibi iptal

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

Hak arayan ~ 2 yıl önce
Web sitesinde aynı bileti ikinci kez sorguladığında size tuzak kuran firma... O okadar çok rezillikleri var ki... hangi birini sayayım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
PGS ile son uçuş... ~ 2 yıl önce
300 TL ye bilet alıp 250 TL de erteleme ücreti ödediğim firma. Çalışanları olmasa sağlam bir beddua edeceğim ama... Allah sahibine gün yüzü göstermesin inşallah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mevlüt ~ 2 yıl önce
Bence bir kusur yok niye mi pegasus haber vermiş bilet iptal yada başka sefere yönlendiriyor olur böyle şeyler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MURAT ~ 2 yıl önce
Yorumda pegasus calısanı ekmek kapım demiş hocam sen işini düzgün yapsan zaten sorun olmaz müşteri memnunıyetı bilmeyen bir firmasın ekonomık ucus dıyorsun burnundan getıryorsunuz işiniz gücünüz palavra şikette maiilerinizle bile ilgilenilmiyor kaldıki müşteri memnunuyetı nedır bılmıyorsunuz.Pegasus 10 TL fazla alsın adam akıllı zamanında kalkan ucaklar yapsın bide boş beleş müdür bolca var en basit soruya cevap veremıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000