22 Aralık 2015, Salı 09:29:03

Pegasus'tan riskten korunma açıklaması

Pegasus Havayolları riskten korunma işlemlerine yönelik yakıt ve dolar açıklamasında bulundu.
  • Bu dolarss denen arkadas ekmegimizi yiyen hainleden biri mi acaba
  • dolar öyle bir çıkacak ki, yolcu sayısı yarıya düşecek. istediğin kadar yakıt al. arz küçülecek kimse kusura bakmasın. allahın izni ile krizi iliklerinde hissedecek milletimiz. biz bunu hakettik.
  • kriz geliyor, içeriden duyum almışlardır bunlar!!
  • Cin Ali isini bilir,Pegasus'u saglama aliyor.Dolar fena cikacak beyler kemerleri baglayin."cabin crew cross check please"

Pegasus Havayolları riskten korunma işlemlerine yönelik yakıt ve dolar açıklamasında bulundu. Şirket, 2016 yılının yakıtının peşin olarak alındığını duyurdu.

Pegasus'tan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

Şirketimiz tarafından mevcut piyasa şartlarının değerlendirilmesi sonrasında 2016 yılı için öngörülen yakıt ihtiyacının yaklaşık %41'ini oluşturan toplam 322.500 metrik ton jet yakıtının ton başına ortalama 435,80 ABD Doları fiyatından alımına ve yine 2016 yılı ABD Doları ihtiyacının yaklaşık %48'ine denk gelen toplam 140,4 milyon ABD Dolarının ortalama 1,1037 pariteden Avro karşılığı alımına yönelik efektif riskten korunma (swap) işlemleri gerçekleştirilmiştir.

Pegasus'tan riskten korunma açıklaması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

IYI ~ 2 yıl önce
Bu dolarss denen arkadas ekmegimizi yiyen hainleden biri mi acaba

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dolarrrss ~ 2 yıl önce
dolar öyle bir çıkacak ki, yolcu sayısı yarıya düşecek. istediğin kadar yakıt al. arz küçülecek kimse kusura bakmasın. allahın izni ile krizi iliklerinde hissedecek milletimiz. biz bunu hakettik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kriz geliyor ~ 2 yıl önce
kriz geliyor, içeriden duyum almışlardır bunlar!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fuel Tank ~ 2 yıl önce
Cin Ali isini bilir,Pegasus'u saglama aliyor.Dolar fena cikacak beyler kemerleri baglayin."cabin crew cross check please"

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000