25 Haziran 2015, Perşembe 09:12:36

Pegasus'tan pilot ilanı

Pegasus Havayolları, pilot alımı yapacağını duyurdu.
  • Lufthansa da eğitimimi Yaptım,ve Lufthansa bana bir kaç şirket önerdi. Ilk Sırada FLYPGS olmak üzere bir arkadaş orda F/O ve sordum diyor yemek bile cepten ödüyorlarmış. Ilk 1.5 sene Condor da görev Yaptım sonra THY ye geçtim. Siz siz olun aman ha aman ekmeğinizle oynamayın. Berbat bir şirket.
  • Yav memlekette hiç şirket kalmadı alş sabancı gibi adamların gökdelenleeini inşa etmesi için bu kadar millet sönürülmez ki.. Ali sabancı cidden doymayacaksın dimi? Mesela kaç milyar dolar versekte şu şirketi düzgün çalıştırcak birine satarsın? Araplara sat bari. Onlar bile senin kadar insafsız çıkmadı.
  • Tecrubeliyseniz SunExpress ve PGS den uzak durun arkadaslar. Yeniyseniz max 3 yil saat doldurun. O sirketler baslangic seviyesi sirketleri.
  • Sıfır sosyal hayat,mutsuzluk,bitmek bilmeyen yorgunluklar,limitlerin üzerinde çalışma sürekli şirket içi sorunlarla uğraşma,hat safhalarda gerilme vb gibi şeyler hoşunuza giderse ve gidiyor ise hiç durmayın bu iş tam size göre :))

Pegasus Havayolları, pilot alımı yapacağını duyurdu. Resmi sitesi üzerinden bir ilan yayınlayan şirket, büyüyen filoda kokpit ekibine ihtiyaç duyduğunu vurguladı.

İşte Pegasus'un ilanı:

Üst üste üç yıl Avrupa’nın en hızlı büyüyen havayolu şirketi olarak seçilen Pegasus Ailesine katılın.

•             Toplam uçuş saati minimum 4500 saat
•             B737NG / A320 Kaptan olarak 1000 saat ve minimum 1 yıl deneyim
•             JAA/EASA lisansı
•             JAR ATPL lisansı min. ICAO English level 4
•             Class I Sağlık Sertifikası

Başvurularınızı ik@flypgs.com adresine gönderebilirsiniz.

Pegasus'tan pilot ilanı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (45)

F/O ~ 3 yıl önce
Lufthansa da eğitimimi Yaptım,ve Lufthansa bana bir kaç şirket önerdi. Ilk Sırada FLYPGS olmak üzere bir arkadaş orda F/O ve sordum diyor yemek bile cepten ödüyorlarmış. Ilk 1.5 sene Condor da görev Yaptım sonra THY ye geçtim. Siz siz olun aman ha aman ekmeğinizle oynamayın. Berbat bir şirket.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Yav memlekette hiç şirket kalmadı alş sabancı gibi adamların gökdelenleeini inşa etmesi için bu kadar millet sönürülmez ki.. Ali sabancı cidden doymayacaksın dimi? Mesela kaç milyar dolar versekte şu şirketi düzgün çalıştırcak birine satarsın? Araplara sat bari. Onlar bile senin kadar insafsız çıkmadı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Tecrubeliyseniz SunExpress ve PGS den uzak durun arkadaslar. Yeniyseniz max 3 yil saat doldurun. O sirketler baslangic seviyesi sirketleri.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sosyalite ~ 3 yıl önce
Sıfır sosyal hayat,mutsuzluk,bitmek bilmeyen yorgunluklar,limitlerin üzerinde çalışma sürekli şirket içi sorunlarla uğraşma,hat safhalarda gerilme vb gibi şeyler hoşunuza giderse ve gidiyor ise hiç durmayın bu iş tam size göre :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A.Bora ~ 3 yıl önce
Yeni pilotlar o şirketlere parasıyla saat doldurmaya gidiyor. Yoksa hiç kimse o kadar kahrı boşuna çekmez. Son 5 yılda yetiştirdikleri pilotların %'de kaçı kalmış şirkette bir bakın. Herkesin gönlünde yatan aslan THY, saati dolduran, sınavları geçen gel istediğin parayı verelim deseler de durmuyor orada. Bu arada; 3 yıl(max) saat doldurmak için daha ekonomik bir fikrin var mı??

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000