24 Şubat 2014, Pazartesi 11:02:10

PEGASUS'TAN ÖRNEK UYGULAMA

Pegasus Hava Yolları, Türkiye’de “Kurumsal Sağlık Yönetimi”nin ilk uygulaması olan Kampüs Klinik’i hizmete açtı. Kampüs Klinik hizmeti kapsamında özel bir hastane ile işbirliği yapan Pegasus, tüm çalışanlarının ve ailelerinin sağlığını güvence altına alıyor.
  • Yerhzmetleri icin mülakata grdm sinva grdm sizce nasil pegasus kimia övmüs kimi kızmis bide vardiyalari nasil
  • Bir PGS çalışanı olarak 5 kuruşum 1 gün bile gecikmedi. Ekmek yediğimiz yere pislemeyelim lütfen.
  • Teşekkürler sevgili ailem.Pegasus aile bireyi olduğum için kendimi güvende hissediyorum.calisaninin bu denli sagligina önem verilmesini hicbir sirkette görmedim.
  • Sirket doktoru uygulamasini getirdikleri donemde de calisanlarina,'tarihi gecmemis ilaclari hekimlikte kullanilmak uzere getirin' demislerdi :)) hayir korkmaya basladim suan,koskoca klinik!! Budefa ne gibi bi talepte buluncaklar bizden ? Es dost akrabada varsa doktor tanidiklariniz,lutfen klinikte gonullu calismak uzere getiriniz?????

Pegasus Hava Yolları, Türkiye’de “Kurumsal Sağlık Yönetimi”nin ilk uygulaması olan Kampüs Klinik’i hizmete açtı. Kampüs Klinik hizmeti kapsamında özel bir hastane ile işbirliği yapan Pegasus, tüm çalışanlarının ve ailelerinin sağlığını güvence altına alıyor.

Pegasus’un, merkez ofisinde kurulan Kampüs Klinik’te muayeneden ilaç yazdırmaya, kan alma ünitesinden hasta müşahede alanına kadar birçok sağlık hizmeti ücretsiz olarak sunuluyor. Yeni Kampüs Klinik hizmetinin, iş yeri hekimine ilaç yazdıran çalışanların ilaçlarını klinikten temin edebilme, muayene bulgularına bağlı  olarak hekim tarafından  istenen laboratuvar tahlillerinin hastaneye gönderilmesi ve çalışanların Kampüs Klinik’ten hastaneye sevk edilmesi halinde ücretsiz muayene olabilme gibi pek çok fırsatı bulunuyor. Pegasus çalışanlarının aileleri de, Kampüs Klinik çerçevesinde sunulan tüm hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabiliyor. 

Kampüs Klinik’te gelecek dönemde; obezite ve sigarayla mücadele, kronik hastalık takibi ve hastalık yönetimi, Sosyal Güvenlik Kurumu’nun verimli kullanılması benzeri sağlıkla ilgili konferansların da düzenlenmesi planlanıyor. 

Egeli: “Aile Bireylerimizin sağlığını önemsiyoruz”.

Hava yolu şirketlerinin en önemli 2 kaynağından birinin insan kaynağı olduğunu belirten Pegasus İnsan Kaynakları Direktörü Didem Egeli yeni Kampüs Klinik hizmetiyle ilgili: “Filomuzu ve uçuş ağımız hiç durmadan genişletirken, Pegasus ailemize de her geçen gün yeni üyeler katılıyor. Pegasus Aile Bireylerimizin işlerini severek yapmaları ve kurumlarına gönülden bağlı çalışmaları Pegasus’a hızı kesilmeyen bir başarı getiriyor. Pegasus İnsan Kaynakları Departmanı olarak bu bilinçle çalışıyor, Aile Bireylerimizin ihtiyaç duydukları hizmetlere daha kolay erişebilmeleri ve işte geçirdikleri süreyi daha konforlu hale getirebilmeleri için yeni çalışmalara imza atıyoruz. Hayata geçirdiğimiz yeniliklerin başında yer alan Kampüs Klinik, Aile Bireylerimizin ihtiyaç duydukları zamanlarda uzman doktorlar eşliğinde muayeneyi mümkün kılarak çalışma hayatlarını daha kaliteli ve verimli geçirmelerine yardımcı olacak bir hizmet. Böylece hem Pegasus Aile Bireyleri hem de onların değerli aileleri bu sistemden yararlanarak VIP sağlık hizmeti almış olacaklar. Türkiye’de ‘Kurumsal Sağlık Hizmeti Yönetimi’nin ilk örneğini hayata geçiriyor olmaktan da ayrıca gururlu ve mutluyuz.”  diye konuştu.
 

PEGASUS'TAN ÖRNEK UYGULAMA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

cenk ~ 4 yıl önce
Yerhzmetleri icin mülakata grdm sinva grdm sizce nasil pegasus kimia övmüs kimi kızmis bide vardiyalari nasil

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bir PGS çalışanı olarak 5 kuruşum 1 gün bile gecikmedi. Ekmek yediğimiz yere pislemeyelim lütfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Teşekkürler sevgili ailem.Pegasus aile bireyi olduğum için kendimi güvende hissediyorum.calisaninin bu denli sagligina önem verilmesini hicbir sirkette görmedim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 4 yıl önce
Sirket doktoru uygulamasini getirdikleri donemde de calisanlarina,'tarihi gecmemis ilaclari hekimlikte kullanilmak uzere getirin' demislerdi :)) hayir korkmaya basladim suan,koskoca klinik!! Budefa ne gibi bi talepte buluncaklar bizden ? Es dost akrabada varsa doktor tanidiklariniz,lutfen klinikte gonullu calismak uzere getiriniz?????

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000