19 Temmuz 2017, Çarşamba 10:56:29

Pegasus'tan mobil kampanya

Gerçekleştirdiği kampanyalarla “uçmayı kolaylaştıran havayolu” unvanını gururla taşıyan Pegasus Hava Yolları, mobil kanallarına özel bir indirim kampanyası başlattı.
  • Ucz bilet bulamıyorum koln den ist.la devamli sizlerle ucuyorum
  • O değil de bi daha pegasus ile uçman pegasus mu tövbe diyorlar ama uçaklar full baboş:) hayır tövbe diyen adam boarding de en ön sırada bekliyor
  • Uygun fiyat uçak bilet varmı acaba 25 ağustos yardımcı olduğunuz için teşekkürler
  • Ya mardin yok mu acaba ıstanbul mardin

Gerçekleştirdiği kampanyalarla “uçmayı kolaylaştıran havayolu” unvanını gururla taşıyan Pegasus Hava Yolları, mobil kanallarına özel bir indirim kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında biletlerini 19-21 Temmuz 2017 tarihleri arasında alan misafirler, 7 Kasım 2017 – 24 Mart 2018 tarihleri arasında yapacakları seçili yurt dışı uçuşlarında %30 indirimli seyahat edebilecek.

Pegasus’un yenilenen mobil uygulaması ile misafirler artık Pegasus’un web sitesi üzerinden sunduğu pek çok ek ürün ve hizmete uygulama üzerinden de ulaşabiliyor. Misafirler biletlerini mobil uygulama üzerinden alırken, Flex ile birlikte alıp sınırsız değişiklik hakkı elde edebiliyor ve fiyat sabitleme ile bilet fiyatını belli bir süre dondurabiliyor. Uçuş öncesi yemek siparişlerini verebiliyor, otel ve araç kiralama gibi ek hizmetleri kolayca satın alabiliyor. Uygulama ile ayrıca Pegasus Plus üyeleri UçuşPuan’larını görebiliyor ve ödemelerini puanlarıyla yapabiliyor.

Pegasus’un mobile özel %30 indirim kampanyasıyla ilgili detaylı bilgilere www.flypgs.com üzerinden ulaşılabilir. Kampanya biletleri, Pegasus’un Mobil uygulaması ve mobil sitesi üzerinden alınabiliyor.

Pegasus'tan mobil kampanya

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Necmettin okay ~ 12 ay önce
Ucz bilet bulamıyorum koln den ist.la devamli sizlerle ucuyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pegadolujet:):):) ~ 12 ay önce
O değil de bi daha pegasus ile uçman pegasus mu tövbe diyorlar ama uçaklar full baboş:) hayır tövbe diyen adam boarding de en ön sırada bekliyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mehmet mustafa ERBEK ~ 1 yıl önce
Uygun fiyat uçak bilet varmı acaba 25 ağustos yardımcı olduğunuz için teşekkürler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mehmet mustafa ERBEK ~ 1 yıl önce
Ya mardin yok mu acaba ıstanbul mardin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000