26 Ocak 2015, Pazartesi 10:40:53

PEGASUS'TAN MİNİK YOLCULARA PASTA SÜRPRİZİ

Pegasus Hava Yolları, minik misafirlerini mutluluktan havaya uçuracak yepyeni bir uygulama başlatıyor.
  • Kimse zorla pegasusa uçurmuyor sizi. Artık ezberlediniz şu lafları paran varsa git thy ile uç pgs ile uçuyosan tüm pegasus havayolları kural ve koşullarını kabul etmişsindir. NOKTA
  • Güzel düşünülmüş, tebrikler...
  • Pass giden ekibe ikramini yine kendi ekip arkadaslari yapar sirket degil!! Manasiz manasiz konusmayin biraz akilli mantikli yorumlar yapin.
  • Pas uçan, göreve pas giden Pilot una bir bardak çay ikram etmeyen şirkettir PGS...Gerisine siz karar verin...

Pegasus Hava Yolları, minik misafirlerini mutluluktan havaya uçuracak yepyeni bir uygulama başlatıyor. Doğum gününde Pegasus ile uçan 0-12 yaş arasındaki minik misafirler, Pegasus’un hediye ettiği özel doğum günü pastası ile yeni yaşlarını gökyüzünde unutamayacakları bir deneyim ile kutluyor.

Onur Dedeköylü: “Minik misafirlerimizi farklı sürprizlerle şaşırtarak seyahat deneyimlerini çeşitlendiriyoruz”

Bugüne kadar havacılık sektöründe çocuklara verdikleri önemi sürekli vurgulayan bir şirket olduklarını bildiren Pegasus Hava Yolları Pazarlama Direktörü Onur Dedeköylü doğum günü pastası uygulaması ile ilgili olarak şunları söyledi: “Seyahat bizce hayatı dolu dolu yaşamak demek. Ailelerin seyahat etmesi de hayatın koşuşturmacasından çıkıp aile bireylerinin birbirlerine ve özellikle de çocuklarına daha fazla zaman ayırabilmeleri için büyük fırsat. Biz de aileler için seyahati daha güzel bir deneyime dönüştürmek istedik. Doğumgününde bizimle uçan minik misafirlerimize seyahatleri esnasında sürpriz bir doğumgünü yaşatarak hayatları boyunca unutamayacakları bir anı hediye ediyoruz.” dedi.  

Pegasus’tan miniklerin oynadığı yeni bir video daha

Pegasus’un yeni uygulamasının tanıtım filminde, yıllardır beğeni toplayan çocuklu güvenlik filminde olduğu gibi Pegasus Aile Bireyleri’nin çocukları yer aldı.  Yaş ortalaması 4-8 arasında olan 3’ü erkek 7’si kız toplam 10 çocuğun oynadığı viral film ile Aile Bireyleri’nin çocukları da ilk kez kamera karşısına geçme fırsatı buldu. Miniklerin yüzündeki heyecan ve mutluluk çekim boyunca tüm ekibe keyifli anlar yaşattı. 
 

PEGASUS'TAN MİNİK YOLCULARA PASTA SÜRPRİZİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Kimse zorla pegasusa uçurmuyor sizi. Artık ezberlediniz şu lafları paran varsa git thy ile uç pgs ile uçuyosan tüm pegasus havayolları kural ve koşullarını kabul etmişsindir. NOKTA

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Güzel düşünülmüş, tebrikler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Pass giden ekibe ikramini yine kendi ekip arkadaslari yapar sirket degil!! Manasiz manasiz konusmayin biraz akilli mantikli yorumlar yapin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pgs ~ 3 yıl önce
Pas uçan, göreve pas giden Pilot una bir bardak çay ikram etmeyen şirkettir PGS...Gerisine siz karar verin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000