22 Ocak 2018, Pazartesi 14:32:09

Pegasus'tan mağduriyet ödemesi

Kaza sonrası yolculara tazminat ödenip ödenmeyeceği tartışılırken, yolculara firma tarafından mağduriyet ödemesi olarak 2 bin TL para yatırıldığı öne sürüldü.
  • Uçak kiralıktır veya perte çıkmıştır sigorta v.s hepsi vardır sonuçta milyon dolarlık uçaklar elbette önlemi alınmıştır. Ama beğenirsiniz beğenmezsiniz THY bugün dünyada en fazla noktaya uçan milli gururumuz ama nedense bizim gibi maddi durumu iyi olmayanlar milli gururumuza binemiyor neden çünkü her türlü her zaman diğerlerinden daha pahalı. o yüzden pegasus gibi bizlere hitap eden firmaları desteklemek lazım. Bu ve benzeri firmaları çökertirsek aslında kendi topuğumuza sıkarız. Ondan sonra burada fırsatçılık yapmaya çalışanlar ilk ağlayanlar olur!!!
  • Onların sayesinde otobüs bileti fiyatına uçakla tanıştık.Nankörlük etmeyelim.Allah yolcuları ve pegasusu hizmetlerinden dolayı korudu.Büyük geçmişler olsun.İyiki varsın Pegasus.
  • Malesef böyle kazaları fırsat bilen , fırsatçılık yapanlar var ve bu uyanıklar dava açtığında digerleride sürü psikolojisiyle dava açıyor. Olayda kimsenin burnu bile kanamadı. Tek mağduriyetleri geç kavuştukları bagajlarıdır. Ayıptır gunahtir Ucuza uçuran guzel bir hizmet veren , rakabet saglayan bir yerli havayolunu mağdur etmek vicdana ve insaniyetlige sigmaz...!
  • Tabiki dava acarlar. Sirketin 2000 tl odemeyle isi kapatma fikirleri personeline yaptigi thales pisagorun bile cozemeyecegi kar payi odemelerine benzemedi demek ki

Pegasus uçağının Trabzon'da yaşadığı kaza sonrası yolculara tazminat ödenip ödenmeyeceği tartışılırken, yolculara firma tarafından mağduriyet ödemesi olarak 2 bin TL para yatırıldığı öne sürüldü.

Trabzon’da 13 Ocak 2018 tarihinde Pegasus firmasına ait uçağın pistten çıkması sonucu meydana gelen kazada 162 yolcu sorunsuz tahliye edilmiş, uçak yapılan başarılı bir kurtarma operasyonu ile Havalimanında müsait bir alana çekilmişti. 61saat.com'da yer alan habere göre, kaza sonrası yolculara tazminat ödenip ödenmeyeceği tartışılırken, yolculara firma tarafından mağduriyet ödemesi olarak 2 bin TL para yatırıldığı kaydedildi. Bu meblağ kabul eden yolcuların IBAN numarası alınarak hesaplarına para yatırıldığı ortaya çıktı.

PARAYI ALAN DAVA AÇABİLECEK Mİ?

Hesaplarına yatan bu paraları kabul eden kişilerin Pegasus’a dava açma haklarından mahrum kalacağı yönündeki dedikoduları ise alanında uzman hukukçular yalanladı. Her yolcunun dava açma hakkına sahip olduğunu, bu parayı almakla dava açma hakkından feragat ettikleri yönündeki bilgilerin yanlış olduğunu ifade ettiler. Birçok yolcu yaşadığı büyük korku panik, ve mağduriyet nedeniyle maddi manevi tazminat davası açmaya hazırlandığı gelen bilgiler arasında.

Pegasus'tan mağduriyet ödemesi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (70)

mehmet ~ 7 ay önce
Uçak kiralıktır veya perte çıkmıştır sigorta v.s hepsi vardır sonuçta milyon dolarlık uçaklar elbette önlemi alınmıştır. Ama beğenirsiniz beğenmezsiniz THY bugün dünyada en fazla noktaya uçan milli gururumuz ama nedense bizim gibi maddi durumu iyi olmayanlar milli gururumuza binemiyor neden çünkü her türlü her zaman diğerlerinden daha pahalı. o yüzden pegasus gibi bizlere hitap eden firmaları desteklemek lazım. Bu ve benzeri firmaları çökertirsek aslında kendi topuğumuza sıkarız. Ondan sonra burada fırsatçılık yapmaya çalışanlar ilk ağlayanlar olur!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SÜPER PEGASUS ~ 7 ay önce
Onların sayesinde otobüs bileti fiyatına uçakla tanıştık.Nankörlük etmeyelim.Allah yolcuları ve pegasusu hizmetlerinden dolayı korudu.Büyük geçmişler olsun.İyiki varsın Pegasus.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Emin ~ 7 ay önce
Malesef böyle kazaları fırsat bilen , fırsatçılık yapanlar var ve bu uyanıklar dava açtığında digerleride sürü psikolojisiyle dava açıyor. Olayda kimsenin burnu bile kanamadı. Tek mağduriyetleri geç kavuştukları bagajlarıdır. Ayıptır gunahtir Ucuza uçuran guzel bir hizmet veren , rakabet saglayan bir yerli havayolunu mağdur etmek vicdana ve insaniyetlige sigmaz...!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ali ~ 7 ay önce
Sana ne kardeşim. Sen mi mağdursun. Zaten mağduriyet yok ise yargı tazminat vermez.
Analiz ~ 7 ay önce
Tabiki dava acarlar. Sirketin 2000 tl odemeyle isi kapatma fikirleri personeline yaptigi thales pisagorun bile cozemeyecegi kar payi odemelerine benzemedi demek ki

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000