24 Ocak 2018, Çarşamba 10:28:32

Pegasus'tan kurban keseceği iddialarına açıklama geldi

Pegasus Havayolları, bazı internet sitelerinde ve sosyal medyada yer alan 168 kurban keseceği iddialarını yalanladı.
  • Magara gelenegi insallah biterde birgun su hayvan katliamlari son bulur.Illaki kan akitacaksiniz yani dmi?
  • vıyyyyyyy
  • aşırı Pinti aşırı para düşkünü ali Sabancı bir kurban bile kesmez
  • Şimdi bu haberde elif _ elif nikli twitter kullanıcısının attığı "168 kişi kurtuldu diye,168 hayvanı boğazlamak.... yuhh size #pegasus nasıl bir katliam seviciligidir bu...." diye tweeti var ben bu tweeti atan elif _ elif nikli hesabı şöyle bir inceledim oda ne tam bir hain tam bir devlet düşmanı tam bir terörist sevici tam bir Türk düşmanı din düşmanı ve hain ağzıyla terörist ağzıyla konuşan tıpkı skandal tweetler atan canan kaftancıoğlu gibi çokta kale alınmayacak içimizde yaşayan bir soysuz..Bunun gibilerin din düşmanlığı yapması normal çünkü kanı bozuk bu gibilerinin.Allah'ını severseniz şu elif _ elif @ozgur_hayvan nikli hesabın bi paylaştığı tweetlere bakın bunun gibi hainler,soysuzlar içimizde yaşıyor ne yazık ki ifade özgürlüğünü hainlik yapmak terörist seviciliği yapmak terörist ağzıyla konuşmak devlet millet din düşmanlığı yapmak sanan bunun gibiler ne yazık ki güzel ülkemizde barınmaya devam ediyor ekmek yediği ülkeye ihanet eden bunun gibi kanı bozuklar elbet bir gün ......

Pegasus Havayolları, bazı internet sitelerinde ve sosyal medyada yer alan 168 kurban keseceği iddialarını yalanladı.

Trabzon'da yaşanan kazanın ardından her bir yolcu için kurban keseceği iddiaları yayılan Pegasus Havayolları, Twitter üzerinden bu iddialara açıklama yaparak yalanladı.

Özellikle sosyal medyada Pegasus Havayolları'na konuyla ilgili tepk gösteren bazı kullanıcılar, Pegasus'tan açıklama istedi.

Pegasus Havayolları da dün gece kurban keseceği iddialarını yalanladı.

 

Pegasus'tan kurban keseceği iddialarına açıklama geldi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (40)

Su ~ 7 ay önce
Magara gelenegi insallah biterde birgun su hayvan katliamlari son bulur.Illaki kan akitacaksiniz yani dmi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SuyA ~ 7 ay önce
Soframızda yediğiniz et nereden geliyor zsnnediyorsunuz
Okuduğunu anla ~ 6 ay önce
Kardeş adamlar resmi açıklama yapmış öyle bir şey yok, resmi olmayan açıklamalara itibar etmeyin diye. Okumadan mı yorum yapıyorsun yoksa okuduğunu mu anlamıyorsun?
flypgs ~ 7 ay önce
vıyyyyyyy

Yanıtla

Kalan karakter 1000
isg ~ 7 ay önce
aşırı Pinti aşırı para düşkünü ali Sabancı bir kurban bile kesmez

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Önemli konu.. ~ 7 ay önce
Şimdi bu haberde elif _ elif nikli twitter kullanıcısının attığı "168 kişi kurtuldu diye,168 hayvanı boğazlamak.... yuhh size #pegasus nasıl bir katliam seviciligidir bu...." diye tweeti var ben bu tweeti atan elif _ elif nikli hesabı şöyle bir inceledim oda ne tam bir hain tam bir devlet düşmanı tam bir terörist sevici tam bir Türk düşmanı din düşmanı ve hain ağzıyla terörist ağzıyla konuşan tıpkı skandal tweetler atan canan kaftancıoğlu gibi çokta kale alınmayacak içimizde yaşayan bir soysuz..Bunun gibilerin din düşmanlığı yapması normal çünkü kanı bozuk bu gibilerinin.Allah'ını severseniz şu elif _ elif @ozgur_hayvan nikli hesabın bi paylaştığı tweetlere bakın bunun gibi hainler,soysuzlar içimizde yaşıyor ne yazık ki ifade özgürlüğünü hainlik yapmak terörist seviciliği yapmak terörist ağzıyla konuşmak devlet millet din düşmanlığı yapmak sanan bunun gibiler ne yazık ki güzel ülkemizde barınmaya devam ediyor ekmek yediği ülkeye ihanet eden bunun gibi kanı bozuklar elbet bir gün ......

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000