12 Ekim 2016, Çarşamba 21:55:22

Pegasus'tan korkutan 'davet'

Pegasus Havayolları'nın yarın 180 çalışanını Airport Otel'e davet ettiği öğrenildi. Pegasus'un bu daveti çalışanlar arasında endişeye yol açtı.
  • Herkese duyurulur.Sayın P.G.S.Yöneticilerinin dikkatine.PGS.Teknik kendi içinde hazırlığını tamamladı.Hepinizin gözü aydın olsun.Bence birdaha bu durumu gözardı etmeden birkere daha düşünün.Çok önemli bir karar alındı.Ayın 21'i bekleniyor.Sonrada herkese selam olsun.Sayın ALİ bey bari siz biraz daha ılımlısınız.Nane abiyle Amocu Abimize gereken Ültimatomu verin sonra bütün emeklere yazık olmasın.Şrketimiz tıkır tıkır işliyordu.Herkes PGS ye girmek için can atıyordu.Şimdi şirketin içide,insanlarıda,çalışanlarıda düştü yerlere.Bu durumu kim yarattıysa eski haline getirsin.Hepimize ve emeklere,şirkete yazık olmasın.
  • Neden çıkarmasın ki? Kabin memurluğunu gereksiz özendirdiniz mesleğinizi, mesleğimizi o kadar övdünüz ki, hem gezerim hem 5 yıldız otelde kalırım hem de para kazanırım diye her yıl 1000000000000000000000000 kişi bu işe başvurur kale geldi. bırak maaş vermeyi üzerine para alıyorlar yenilerin. e bize ihtiyaçları kalmadı haliyle. şu mesleği övüp durmayın artık millet iftar çadırı gibi sıraya girdi hostes olabilmek.
  • Sayın Havacı dediklerinize ben de katılıyorum. Ali Sabancı'nın kesinlikle taş kalpli olmadığını tahmin ediyorum. Ancak Pegasus'ta departmanlar arasındaki işleyiş farklı olduğu gibi muamele de çok farklı oluyor. Benim kanımca en değer görmeyen iki departman var biri Misafir Hizmetleri diğeri de Ramp. Misafir Hizmetleri tam bir cadı kazanı gerçekten. Güya müdürler havacılıktan gelme ama hepsi için demiyorum bazısının insan halinden anlayışı sıfır. Sorumlulardan birazı gerçekten sorumlu olmayı hak etmeden o title'ı almış. Ve millete kan kusturuyor. Kraldan çok kralcılık yapılıyor.
  • yazıklar olsun...

Pegasu Havayolları geçtiğimiz aylarda 120 kabin memurunu kahvaltıya davet etmiş ve iş akitlerinin fesh edildiği bildirilmişti.

Herşeyden habersiz kahvaltıya giden Pegasus personeli, şirketin kahvaltı davetinden işsiz olarak dönmüştü. Pegasus Havayolları çalışanları bu gibi şirket davetlerinde istim üstünde olmaya başladı.

Bu davetlere bir yenisi daha eklendi. Pegasus Havayolları 180 personelini Airport Otel'e davet etti. Davetin içeriği hakkında bilgi edinilemezken, yakın geçmişteki kahvaltı olayı nedeniyle personel oldukça endişeli.

©AirportHaber

Pegasus'tan korkutan 'davet'

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (145)

NANELİ TİPİTİP ~ 2 gün önce
Herkese duyurulur.Sayın P.G.S.Yöneticilerinin dikkatine.PGS.Teknik kendi içinde hazırlığını tamamladı.Hepinizin gözü aydın olsun.Bence birdaha bu durumu gözardı etmeden birkere daha düşünün.Çok önemli bir karar alındı.Ayın 21'i bekleniyor.Sonrada herkese selam olsun.Sayın ALİ bey bari siz biraz daha ılımlısınız.Nane abiyle Amocu Abimize gereken Ültimatomu verin sonra bütün emeklere yazık olmasın.Şrketimiz tıkır tıkır işliyordu.Herkes PGS ye girmek için can atıyordu.Şimdi şirketin içide,insanlarıda,çalışanlarıda düştü yerlere.Bu durumu kim yarattıysa eski haline getirsin.Hepimize ve emeklere,şirkete yazık olmasın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ooo noo ~ 22 saat önce
Grev mi yapacaksınız yok sendika vs varsa lütfen sizde gidin pgs de sendikalı istemiyoruz
Sinirli Hostes ~ 2 gün önce
Neden çıkarmasın ki? Kabin memurluğunu gereksiz özendirdiniz mesleğinizi, mesleğimizi o kadar övdünüz ki, hem gezerim hem 5 yıldız otelde kalırım hem de para kazanırım diye her yıl 1000000000000000000000000 kişi bu işe başvurur kale geldi. bırak maaş vermeyi üzerine para alıyorlar yenilerin. e bize ihtiyaçları kalmadı haliyle. şu mesleği övüp durmayın artık millet iftar çadırı gibi sıraya girdi hostes olabilmek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Olea ~ 3 gün önce
Sayın Havacı dediklerinize ben de katılıyorum. Ali Sabancı'nın kesinlikle taş kalpli olmadığını tahmin ediyorum. Ancak Pegasus'ta departmanlar arasındaki işleyiş farklı olduğu gibi muamele de çok farklı oluyor. Benim kanımca en değer görmeyen iki departman var biri Misafir Hizmetleri diğeri de Ramp. Misafir Hizmetleri tam bir cadı kazanı gerçekten. Güya müdürler havacılıktan gelme ama hepsi için demiyorum bazısının insan halinden anlayışı sıfır. Sorumlulardan birazı gerçekten sorumlu olmayı hak etmeden o title'ı almış. Ve millete kan kusturuyor. Kraldan çok kralcılık yapılıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
crew ~ 6 gün önce
yazıklar olsun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000