12 Ekim 2016, Çarşamba 21:55:22

Pegasus'tan korkutan 'davet'

Pegasus Havayolları'nın yarın 180 çalışanını Airport Otel'e davet ettiği öğrenildi. Pegasus'un bu daveti çalışanlar arasında endişeye yol açtı.
  • FİKİRLERİNİZDEN VE DEĞER YARGILARINIZDAN FEDEKARLIK ETMEYİN.ETMEYİNKİ ÖNCE AİLENİZ VE YANINIZDA ÇALIŞANLAR,SONRA İŞ YAPTIKLARINIZ VE ÇEVRENİZ SİZE GÜVENSİN.TEKNİKTEN ATILAN BİR AİLE BİREYİNİZDEN SELAMLAR ALİ SABANCI BEY.SANIRIM SABANCILARIN EKMEĞİNİ YEMİŞ AMA DEDİĞİNİ ANLAYAMAMIŞ;MR.NANE BEY VE ALİ SABANCI BEY.SAYIN SAKIP BEYİ RAHMETLE ANIYORUM.SEVGİLERİMLE.
  • Yazıklar olsun
  • Herkese duyurulur.Sayın P.G.S.Yöneticilerinin dikkatine.PGS.Teknik kendi içinde hazırlığını tamamladı.Hepinizin gözü aydın olsun.Bence birdaha bu durumu gözardı etmeden birkere daha düşünün.Çok önemli bir karar alındı.Ayın 21'i bekleniyor.Sonrada herkese selam olsun.Sayın ALİ bey bari siz biraz daha ılımlısınız.Nane abiyle Amocu Abimize gereken Ültimatomu verin sonra bütün emeklere yazık olmasın.Şrketimiz tıkır tıkır işliyordu.Herkes PGS ye girmek için can atıyordu.Şimdi şirketin içide,insanlarıda,çalışanlarıda düştü yerlere.Bu durumu kim yarattıysa eski haline getirsin.Hepimize ve emeklere,şirkete yazık olmasın.
  • Neden çıkarmasın ki? Kabin memurluğunu gereksiz özendirdiniz mesleğinizi, mesleğimizi o kadar övdünüz ki, hem gezerim hem 5 yıldız otelde kalırım hem de para kazanırım diye her yıl 1000000000000000000000000 kişi bu işe başvurur kale geldi. bırak maaş vermeyi üzerine para alıyorlar yenilerin. e bize ihtiyaçları kalmadı haliyle. şu mesleği övüp durmayın artık millet iftar çadırı gibi sıraya girdi hostes olabilmek.

Pegasu Havayolları geçtiğimiz aylarda 120 kabin memurunu kahvaltıya davet etmiş ve iş akitlerinin fesh edildiği bildirilmişti.

Herşeyden habersiz kahvaltıya giden Pegasus personeli, şirketin kahvaltı davetinden işsiz olarak dönmüştü. Pegasus Havayolları çalışanları bu gibi şirket davetlerinde istim üstünde olmaya başladı.

Bu davetlere bir yenisi daha eklendi. Pegasus Havayolları 180 personelini Airport Otel'e davet etti. Davetin içeriği hakkında bilgi edinilemezken, yakın geçmişteki kahvaltı olayı nedeniyle personel oldukça endişeli.

©AirportHaber

Pegasus'tan korkutan 'davet'

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (147)

SAKIP SABANCI DERKİ ~ 2 yıl önce
FİKİRLERİNİZDEN VE DEĞER YARGILARINIZDAN FEDEKARLIK ETMEYİN.ETMEYİNKİ ÖNCE AİLENİZ VE YANINIZDA ÇALIŞANLAR,SONRA İŞ YAPTIKLARINIZ VE ÇEVRENİZ SİZE GÜVENSİN.TEKNİKTEN ATILAN BİR AİLE BİREYİNİZDEN SELAMLAR ALİ SABANCI BEY.SANIRIM SABANCILARIN EKMEĞİNİ YEMİŞ AMA DEDİĞİNİ ANLAYAMAMIŞ;MR.NANE BEY VE ALİ SABANCI BEY.SAYIN SAKIP BEYİ RAHMETLE ANIYORUM.SEVGİLERİMLE.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ramp ~ 2 yıl önce
Yazıklar olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
NANELİ TİPİTİP ~ 2 yıl önce
Herkese duyurulur.Sayın P.G.S.Yöneticilerinin dikkatine.PGS.Teknik kendi içinde hazırlığını tamamladı.Hepinizin gözü aydın olsun.Bence birdaha bu durumu gözardı etmeden birkere daha düşünün.Çok önemli bir karar alındı.Ayın 21'i bekleniyor.Sonrada herkese selam olsun.Sayın ALİ bey bari siz biraz daha ılımlısınız.Nane abiyle Amocu Abimize gereken Ültimatomu verin sonra bütün emeklere yazık olmasın.Şrketimiz tıkır tıkır işliyordu.Herkes PGS ye girmek için can atıyordu.Şimdi şirketin içide,insanlarıda,çalışanlarıda düştü yerlere.Bu durumu kim yarattıysa eski haline getirsin.Hepimize ve emeklere,şirkete yazık olmasın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ooo noo ~ 2 yıl önce
Grev mi yapacaksınız yok sendika vs varsa lütfen sizde gidin pgs de sendikalı istemiyoruz
Sinirli Hostes ~ 2 yıl önce
Neden çıkarmasın ki? Kabin memurluğunu gereksiz özendirdiniz mesleğinizi, mesleğimizi o kadar övdünüz ki, hem gezerim hem 5 yıldız otelde kalırım hem de para kazanırım diye her yıl 1000000000000000000000000 kişi bu işe başvurur kale geldi. bırak maaş vermeyi üzerine para alıyorlar yenilerin. e bize ihtiyaçları kalmadı haliyle. şu mesleği övüp durmayın artık millet iftar çadırı gibi sıraya girdi hostes olabilmek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000