05 Ekim 2009, Pazartesi 11:47:12

Pegasus'tan İzmir ve Ankara atağı

Pegasus Havayolları 25 Ekim’den itibaren İstanbul’dan İzmir ve Ankara seferlerini artırarak Ankara’ya günde altı, İzmir’e ise günde dokuz sefer yapacak.
  • 4 yıldır SAW dasın ve bıktım diyorsun.Beğenmiyorsan git.Neden duruyorsun madem...Hava yolu işletmeleri karına bakar,işine gelen meydana gider kısacası alacağı ve kazanacağı paraya bakar.Sn.Ali SABANCI hata yapmış....birdaha ki sefere senden akıl almalı,baksana herşeyi ne kadarda iyi biliyorsun....4 yıl olmuş oradasın bir kaç sene içinde Göbeği senden büyük SAW müdürlerini de geçersin sen merak etme.... :))
  • Arkadaşlar İzmirden İstanbul AHL ve Ankara Esenboğa uçuşlarının tümü İzair'in yepyeni Airbus A-319 ve A-320 uçaklarıyla yapılıyor. Her uçuş için 30 ila 36 koltuk 39 TL'den satılıyor. Biletler için flypgs.com veya www.izair.com adresinden bakabilirsiniz
  • yeni seferlerlerinizin arasına KARS İSTANBUL Uçuşlarıd başlatırsnız hiç pişman olmazsınız.
  • mantık takozuna cevap verdim sana da cevap vereyim.4 yıldır saw dayım.göbeği benden büyük saw müdürlerine yazdım ettim.saw ın şu açılışına 1 ay kala dandik merdivenlerinden at hırsızı trafik bilmeyen follow mecilerinden bıktım.ehliyeti var mı yokmu su araba şöförlerinden uçağa teğet geçiren vurup ben vurmadım diyen konveyor şöforunden bıktım.saw derseniz hala olmaz.nerde iş nerde yaptıracak yönetim.? bi ay sonra görüşelim.???

Pegasus Havayolları, 25 Ekim 2009 tarihinden itibaren günde dokuz sefere çıkaracağı İzmir uçuşlarının, günde beş tanesini Sabiha Gökçen Havalimanı, dört tanesini ise Atatürk Havalimanı’ndan gerçekleştirecek. İstanbul’dan İzmir ve Ankara’ya artan frekanslarıyla Pegasus, iş dünyası için de iyi bir alternatif oluşturuyor. Ankaralı misafirleri için uçuş sayısını günde altıya çıkaran Pegasus, bilet fiyatlarını ise 39,99 TL’den başlatıyor.

Yaptığı kampanya ve yeniliklerle kendinden söz ettiren Pegasus, yenilenen internet sitesi flypgs.com ‘dan alınan biletlerde Ankara ve İzmir’e 39,99 TL’den başlayan fiyatlarla bilet alma imkânı sunuyor.

Pegasus'tan İzmir ve Ankara atağı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 9 yıl önce
4 yıldır SAW dasın ve bıktım diyorsun.Beğenmiyorsan git.Neden duruyorsun madem...Hava yolu işletmeleri karına bakar,işine gelen meydana gider kısacası alacağı ve kazanacağı paraya bakar.Sn.Ali SABANCI hata yapmış....birdaha ki sefere senden akıl almalı,baksana herşeyi ne kadarda iyi biliyorsun....4 yıl olmuş oradasın bir kaç sene içinde Göbeği senden büyük SAW müdürlerini de geçersin sen merak etme.... :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Arkadaşlar İzmirden İstanbul AHL ve Ankara Esenboğa uçuşlarının tümü İzair'in yepyeni Airbus A-319 ve A-320 uçaklarıyla yapılıyor. Her uçuş için 30 ila 36 koltuk 39 TL'den satılıyor. Biletler için flypgs.com veya www.izair.com adresinden bakabilirsiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
yeni seferlerlerinizin arasına KARS İSTANBUL Uçuşlarıd başlatırsnız hiç pişman olmazsınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
mantık takozuna cevap verdim sana da cevap vereyim.4 yıldır saw dayım.göbeği benden büyük saw müdürlerine yazdım ettim.saw ın şu açılışına 1 ay kala dandik merdivenlerinden at hırsızı trafik bilmeyen follow mecilerinden bıktım.ehliyeti var mı yokmu su araba şöförlerinden uçağa teğet geçiren vurup ben vurmadım diyen konveyor şöforunden bıktım.saw derseniz hala olmaz.nerde iş nerde yaptıracak yönetim.? bi ay sonra görüşelim.???

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000