11 Ekim 2016, Salı 22:34:00

Pegasus'tan İzAir'e atama

Pegasus Havayolları İzAir yönetiminde atama yaptığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı açıklama ile duyurdu.
  • Hayirli uğurlu olsun,Kaptamimiza yakışır,
  • Kaptamimiza yakışır, hayirli uğurlu olsun , OYS şampiyonu, unlu gitarist , güzel insan
  • Lütfen nedim kaptanı tanımadan yorum yapmayın..kendisi ile dört yıl çalıştım..adam gibi adamdır..efendiliği ile saygısı ile herkesin takdirini kazanmıştır. Bunca uzun yıllardır bu sektörde olupta hala sabrını ve saygısını kaybetmemiştir.ayrıca inanılmaz zeki biridir.ona çift işlemcili derdik.bence çok güzel olmuş..izair e hayırlı olsun..
  • Kendisiyle 2011 de 1 sene çalıştım. Çok memnun kaldım. Bir tane arkadaşımızı üzdüğünü görmedim. Pegasus taki geçmişi de aynı şekildeydi

Pegasus Havayolları akşam saatlerinde Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı açıklama ile İzAir yönetiminde atama yaptığını duyurdu.

Pegasus'tan yapılan açıklamada İzAir Genel Müdürü olarak görev yapan Nasuh Nazif Çetin'in Pegasus Havayolları'nda Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmasıyla boşalan bu koltuğa İzAir Uçuş İşletme Direktörü Nedim Özesen'in atanmasına karar verildiği belirtildi.

Pegasus'tan yapılan açıklama şöyle;

28 Eylül 2016 tarihli özel durum açıklamamız ile hâlihazırda bağlı şirketimiz IHY İzmir Havayolları A.Ş. ("İzAir") Genel Müdürü olarak görev yapmakta olan Sayın Nasuh Nazif ÇETİN'in 14 Ekim 2016 itibarıyla geçerli olmak üzere Şirketimizde Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (Chief Operating Officer) olarak görevlendirildiği duyurulmuştu. IHY İzmir Havayolları A.Ş. Genel Müdürlük görevine hâlihazırda İzAir Uçuş İşletme Direktörü olarak görev yapmakta olan Sayın Nedim ÖZESEN'in atanmasına karar verilmiştir. Söz konusu atama Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü onayına tabidir.

Pegasus'tan İzAir'e atama

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

ismail ALİBAY ~ 10 gün önce
Hayirli uğurlu olsun,Kaptamimiza yakışır,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
destiny ~ 12 gün önce
Kaptamimiza yakışır, hayirli uğurlu olsun , OYS şampiyonu, unlu gitarist , güzel insan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Xxl ~ 14 gün önce
Lütfen nedim kaptanı tanımadan yorum yapmayın..kendisi ile dört yıl çalıştım..adam gibi adamdır..efendiliği ile saygısı ile herkesin takdirini kazanmıştır. Bunca uzun yıllardır bu sektörde olupta hala sabrını ve saygısını kaybetmemiştir.ayrıca inanılmaz zeki biridir.ona çift işlemcili derdik.bence çok güzel olmuş..izair e hayırlı olsun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nedim ağbi adam gibi adamdır ~ 14 gün önce
Kendisiyle 2011 de 1 sene çalıştım. Çok memnun kaldım. Bir tane arkadaşımızı üzdüğünü görmedim. Pegasus taki geçmişi de aynı şekildeydi

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000