11 Ekim 2016, Salı 22:34:00

Pegasus'tan İzAir'e atama

Pegasus Havayolları İzAir yönetiminde atama yaptığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı açıklama ile duyurdu.
  • yaaa hayat böyledir işte. Alırsın mazlumun ahını bir ekonomik kriz baş gösterir ve bu ekonomik krizden en çok etkilenen sen olursun. Elemanlarını part time mı çalıştırırsın ücretsiz izne mi ayırırsın işten mi çıkartırsın ne yapacağını bilemez hale gelirsin. Boşuna dememişler ALLAH büyüktür diye...
  • Bana uygulanan mobbingin (işten yıldırma) baş kahramanlarından biridir kendisi.Efendi de değil tersine egolu bir kişidir. Alt kademeyle pek muhattap olmaz. 4 senede kendisini yeteri kadar tanımış biriyim. Allah affetsin...
  • Kendisiyle izair bünyesinde çalıştım ve benim izairden ayrılmamda büyük payı olan kişidir kendisi. Allah onu nasıl biliyorsa öyle yapsın. Onu Allah'a havale ediyorum.
  • Hayirli uğurlu olsun,Kaptamimiza yakışır,

Pegasus Havayolları akşam saatlerinde Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı açıklama ile İzAir yönetiminde atama yaptığını duyurdu.

Pegasus'tan yapılan açıklamada İzAir Genel Müdürü olarak görev yapan Nasuh Nazif Çetin'in Pegasus Havayolları'nda Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmasıyla boşalan bu koltuğa İzAir Uçuş İşletme Direktörü Nedim Özesen'in atanmasına karar verildiği belirtildi.

Pegasus'tan yapılan açıklama şöyle;

28 Eylül 2016 tarihli özel durum açıklamamız ile hâlihazırda bağlı şirketimiz IHY İzmir Havayolları A.Ş. ("İzAir") Genel Müdürü olarak görev yapmakta olan Sayın Nasuh Nazif ÇETİN'in 14 Ekim 2016 itibarıyla geçerli olmak üzere Şirketimizde Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (Chief Operating Officer) olarak görevlendirildiği duyurulmuştu. IHY İzmir Havayolları A.Ş. Genel Müdürlük görevine hâlihazırda İzAir Uçuş İşletme Direktörü olarak görev yapmakta olan Sayın Nedim ÖZESEN'in atanmasına karar verilmiştir. Söz konusu atama Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü onayına tabidir.

Pegasus'tan İzAir'e atama

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

excabinchief ~ 1 yıl önce
yaaa hayat böyledir işte. Alırsın mazlumun ahını bir ekonomik kriz baş gösterir ve bu ekonomik krizden en çok etkilenen sen olursun. Elemanlarını part time mı çalıştırırsın ücretsiz izne mi ayırırsın işten mi çıkartırsın ne yapacağını bilemez hale gelirsin. Boşuna dememişler ALLAH büyüktür diye...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
excabinchief ~ 2 yıl önce
Bana uygulanan mobbingin (işten yıldırma) baş kahramanlarından biridir kendisi.Efendi de değil tersine egolu bir kişidir. Alt kademeyle pek muhattap olmaz. 4 senede kendisini yeteri kadar tanımış biriyim. Allah affetsin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
excabinchief ~ 2 yıl önce
Kendisiyle izair bünyesinde çalıştım ve benim izairden ayrılmamda büyük payı olan kişidir kendisi. Allah onu nasıl biliyorsa öyle yapsın. Onu Allah'a havale ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ismail ALİBAY ~ 2 yıl önce
Hayirli uğurlu olsun,Kaptamimiza yakışır,

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000