01 Kasım 2008, Cumartesi 09:36:29

Pegasus'tan iki hat daha

26 Ekim itibariyle kış tarifesine geçen Pegasus, seferlerine Hatay-Ercan hattını da ekliyor.
  • 2ki yeni hat actınız hayırlı olsun 3 hatıda karsa en kısa zamanda başlatırsanız bir acanetiz olarak bizlerinde yüzü gülecek ve doluluğunuz inanırım %100 olacaktır. belk, uzun mesafa ama ankara yolcumuz çok ist. yolcumuz çok denemeden birşey bilinmez. uçuşlarınızı bekliyoruz. yolunuz açık olsun PEGASUS.
  • BEN Bİ ACENTACI OLRAK KESINLIKLE DESTEKLIYORUM BENCE BÜTÜN UCUSLAR DOLU OLCAK..HATAYDA INANILMAZ POTANSIYEL VAR BANA GÖRE.HAYIRLI OLSUNN HERKESE
  • Uzun zamandan beri yolunuzu gözler duruma geldik ne zaman uçacağınızı merakla bekler duruma geldik. lütfen,lütfen karsada uçun artık. sizleri seviyoruz. inşallah karsı tanıyorsunuz. şayet tanırsanız yolcu potansiyeli nekadar iyi olduğunu anlarsınız.hadi sizi bekliyoruz.
  • neden olmasın ..bence başarılı olacak bu hatla...destekliyorum...

Hatay-Ercan karşılıklı seferleri, 16 Kasım'dan itibaren haftanın üç günü (perşembe, cuma, pazar) gerçekleşecek. 39 YTL'den başlayan bilet fiyatlarına sadece hizmet bedeli dâhil değil.

Türkiye'nin en köklü özel havayolu kuruluşu olan Pegasus Havayolları, 16 Kasım itibarıyla seferlerine Hatay-Ercan uçuş hattını da ekliyor. Hatay'dan Kıbrıs'a her perşembe, cuma ve pazar günleri gerçekleşecek olan karşılıklı seferler için bilet fiyatları 39 YTL'den başlıyor.

Pegasus'tan iki hat daha

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

acante ~ 9 yıl önce
2ki yeni hat actınız hayırlı olsun 3 hatıda karsa en kısa zamanda başlatırsanız bir acanetiz olarak bizlerinde yüzü gülecek ve doluluğunuz inanırım %100 olacaktır. belk, uzun mesafa ama ankara yolcumuz çok ist. yolcumuz çok denemeden birşey bilinmez. uçuşlarınızı bekliyoruz. yolunuz açık olsun PEGASUS.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TÜLAY ~ 9 yıl önce
BEN Bİ ACENTACI OLRAK KESINLIKLE DESTEKLIYORUM BENCE BÜTÜN UCUSLAR DOLU OLCAK..HATAYDA INANILMAZ POTANSIYEL VAR BANA GÖRE.HAYIRLI OLSUNN HERKESE

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KARSLI ~ 9 yıl önce
Uzun zamandan beri yolunuzu gözler duruma geldik ne zaman uçacağınızı merakla bekler duruma geldik. lütfen,lütfen karsada uçun artık. sizleri seviyoruz. inşallah karsı tanıyorsunuz. şayet tanırsanız yolcu potansiyeli nekadar iyi olduğunu anlarsınız.hadi sizi bekliyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
handee ~ 9 yıl önce
neden olmasın ..bence başarılı olacak bu hatla...destekliyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000