18 Mart 2013, Pazartesi 09:40:15

PEGASUS'TAN HALKA ARZ ATAĞI!

Pegasus Havayolları resmen başvurusunu yaptı...
  • Birşirket en degerli zamanında el degiştirir. Pegasus'da bu yolda ilerlemeye devam ediyor. Yakın zamanda degil ancak sabancı orta-uzun vadede şirketi satacagı aşikar. Belki joint venture olabilir.
  • inanip alanlar rezil olacak, ucak siparisleri filan goz boyama iste buyuk uckagit var aldanip da almayin, ama bir faydasi olacak borsaya acilinca olmayan kar rakamlarini gorecegiz beygirin
  • Bu uçak sipariş ve alım haberleri ( kesin yada değil farketmez!) halka arz öncesinde hisselerin değerlenmesini sağlıyormu? Sağlıyor.. Satıştan sonra ele geçecek gelir eski hisse ederlerini geçebilirmi? Elbette.. Olay bitmiştir.. Anladınız gerisini ;)
  • Bazıları yarım saatte taksi yapıp, havada minimum clean speedle uçmaya çalışırken ve giderek hantallaşırken, Pegasus dinamik yapısıyla zamanla liderliği ele alacaktır.

Sabiha Gökçen merkezli Pegasus Havayolları halka arz için resmi başvurusunu yaptı.

Pegasus Hava Yolları ve mevcut ortaklardan Esas Holding A.Ş. Şirket hisselerinin İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda (İMKB) işlem görmesi amacıyla resmi halka arz başvurusunu gerçekleştirdi.

Pegasus, geçtiğimiz günlerde 100 uçaklık sipariş vererek Türk Saivil Havacılığı'nın o güne kadarki en büyük siparişini gerçekleştirmişti.

PEGASUS'TAN HALKA ARZ ATAĞI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Kapitalizim ~ 5 yıl önce
Birşirket en degerli zamanında el degiştirir. Pegasus'da bu yolda ilerlemeye devam ediyor. Yakın zamanda degil ancak sabancı orta-uzun vadede şirketi satacagı aşikar. Belki joint venture olabilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
uckagit ~ 5 yıl önce
inanip alanlar rezil olacak, ucak siparisleri filan goz boyama iste buyuk uckagit var aldanip da almayin, ama bir faydasi olacak borsaya acilinca olmayan kar rakamlarini gorecegiz beygirin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Piyasa ~ 5 yıl önce
Bu uçak sipariş ve alım haberleri ( kesin yada değil farketmez!) halka arz öncesinde hisselerin değerlenmesini sağlıyormu? Sağlıyor.. Satıştan sonra ele geçecek gelir eski hisse ederlerini geçebilirmi? Elbette.. Olay bitmiştir.. Anladınız gerisini ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rekabet ~ 5 yıl önce
Bazıları yarım saatte taksi yapıp, havada minimum clean speedle uçmaya çalışırken ve giderek hantallaşırken, Pegasus dinamik yapısıyla zamanla liderliği ele alacaktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
insafsızlar ~ 5 yıl önce
Yaa sormayın, TK nın arkasında kalınca helikopterde uçuyorum gibi oluyor.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000