06 Mart 2012, Salı 10:54:17

PEGASUS'TAN GÜNEŞLİ FIRSAT!

Pegasus, güneşli günlerin hayallerini kuranlara, güneş kadar sıcak bir kampanya fırsatı sunuyor...
  • bari reklam fikirlerinin sloganalrı çalmayın ayıp ayıp
  • sun express anonslarında isminden dolayı özellikle güneş kelimesini vurgular, kış güneşi, bahar güneşi vb, bu anons bu başlık sun expressi anımsattı bana.
Akıllı seyahatçilerin değişmez tercihi Pegasus, yeni kampanyası ile Nisan-Mayıs-Haziran aylarında 39,99 TL’den başlayan fiyatlarla, misafirlerini yine uygun fiyatlarla uçuracak.
 
Pegasus Hava Yolları, 6-14 Mart tarihleri arasında bahar aylarını ve yazın ilk günlerini erkenden değerlendirmek isteyen misafirleri için, binlerce koltuğu yurt içi fırsat hatlarında 39,99 TL’den, Kıbrıs uçuşlarında 49,99 TL’den, yurt dışı fırsat hatlarında da 49,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa çıkarıyor.
 
6-14 Mart tarihleri arasında Pegasus’tan uçak bileti alanlar,  Nisan’dan Haziran sonuna kadar güneşli Pegasus fırsatlarından yararlanacak
 
6-14 Mart tarihleri arasında www.flypgs.com internet sitesinden biletlerini satın alacak Pegasus misafirleri, 1 Nisan – 30 Haziran tarihleri arasında bayram ve resmi tatil günleri dışında kalan dönemlerde seyahatlerini planlayarak, kampanyadan yararlanabilecek. 
 
Kampanyadan bilet alacak Pegasus misafirleri, 23 ülkede toplam 51 noktaya varan geniş Pegasus uçuş ağının fırsat hatlarından 3 ay boyunca yararlanabilecekler.
PEGASUS'TAN GÜNEŞLİ FIRSAT!

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 6 yıl önce
bari reklam fikirlerinin sloganalrı çalmayın ayıp ayıp

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
sun express anonslarında isminden dolayı özellikle güneş kelimesini vurgular, kış güneşi, bahar güneşi vb, bu anons bu başlık sun expressi anımsattı bana.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000