28 Eylül 2009, Pazartesi 16:24:14

PEGASUS'TAN FLAŞ AÇIKLAMA

Airporthaber ve Airport TV Genel Yayın Koordinatörü Ali Kıdık’ın bugün AirportHaber’de yer alan yazısının ardından Pegasus Havayolları bir açıklama yaparak köşe yazısında belirtilen konuyu doğruladı.
  • ARKADAŞLAR,BURADA YAZILAN YORUMLARA KISACA BAKTIM.GÖRDÜĞÜM ŞU KISACA.ORTADA BİR GRUP VAR.O DA SANIRIM PEGASUS U ÇEKEMEYENLER GRUBU.YAPILAN ATILIMIN FARKINDA BİLE DEĞİLLER.DAHA DOĞRUSU BU GRUP SADECE PEGASUS İLE BİR HABER DUYSALAR HEMEN NEGATİF YÖNDE YORUM YAPIYORLAR.ŞİMDİ ALINAN BİR KARARLA 1 HAFTA BEDAVA UÇACAĞIZ DESELER İNANIYORUM Kİ BU GRUP NİYE BEDAVA TAŞIYORLAR DİYE YORUM YAPARLAR.YANİ KISACA SİZİN NİYETİNİZ ZATEN BELLİ..O YÜZDEN BURADAN BAKILINCA GERÇEKTEN İĞRENÇ LİK GÖRÜLÜYOR.THY KAPTANI OLARAK BU GİRİŞİMİNDEN DOLAYI PEGASUS U KUTLUYORUM.VE KISACA KISKANANLAR ÇATLASIN DİYORUM...
  • extra bir maliyet çıksada gene de bilet fiyatında thy`yi geçemez eminol
  • Selam. Hizmet iyi ve yararlı görünse de, pratikte zorlukları olacaktır. Örneğin TR'den direkt ABD veya başka bir yere ucmak isteyen o ülkenin vizesini alıip iş bitecek, ancak Almanya üzerinden gidecekse vize veya transit vize almak zorunda. bu da ekstra bir maliyet getirecektir. Buna ne demeli?
  • helal olsun yaaa ooh sonunda özel bir havayolu olan pegasus böyle güzel işler başarıyor gurur duyuyoruz ayrıca çekemeyenler varrr onlarda artık pegasusun hakkını versin vee tebrik etsin. yürü be pegasus kim tutar seniiiii

Türkiye’nin en büyük özel havayolu Pegasus ve Almanya’nın ikinci büyük havayolu şirketi Air Berlin  işbirliklerini başlattı. Bugünden itibaren airberlin.com  ve flypgs.com sitelerinden her iki havayolunun seçilen uçuşları görüntülenebilecek ve her iki site birbiriyle bağlantılı olacak ve bu sayede Pegasus misafirleri daha geniş bir uçuş ağından faydalanabilecek.

Bu işbirliği sayesinde Pegasus web sitesi aracılığıyla, Almanya’nın 5 şehrinden Meksika’dan Uzakdoğu’ya, Küba’dan Amerika’ya dünyanın 28 şehrine uçuş seçebilecek. Bu seçim sonrası, Pegasus misafirleri www.airberlin.com sitesine yönlendirilerek biletlerini satın alabilecekler. Aynı şekilde, Air Berlin sitesini ziyaret edenler, Almanya ile Türkiye arasındaki 17 uçuş noktasını, iç hatlarda ise 26 uçuş rotasını görüntüleyerek bilet satın almak istediklerinde www.flypgs.com adresine yönlendirilecekler.

Web sitelerindeki entegrasyon sayesinde her iki havayoluna önemli ve yeni potansiyel pazarlar ortaya çıkacak.

Yolcularının seyahat anlayışlarını değiştiren iki havayolu şirketi…

Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı işbirliği ile ilgili olarak “Air Berlin ile mükemmel bir uyuma sahibiz. Pegasus ve Air Berlin, hem Türkiye hem de Almanya’da oldukça güçlü duruşları olan ve bu duruşlarıyla yolcularının seyahat anlayışlarını değiştiren iki havayolu şirketi. Bu işbirliği misafirlerimize sunduğumuz hizmetlerin başlangıcı niteliğini taşımaktadır” dedi.

Air Berlin CEO’su Joachim Hunold ise “Pegasus Havayolları ile işbirliğimizin başlamasından dolayı oldukça memnunuz. İnternet portallarımız  arasındaki bağlantı sayesinde hem Air Berlin’in Türkiye pazarındaki yeri artacak, hem de Pegasus’la, Almanya pazarının büyük bir kısmına erişim sağlanacak” dedi.

Pegasus’un internet sitesinden; Düsseldorf’tan Bangkok, Barselona, Meksika-Cancun, Almanya-Dresden, Amerika-Fort Myers, Kanarya Adaları, Hamburg, Helsinki, İbiza, Los Angeles, İspanya-Malaga, Miami, Milano, Moskova, New York, Nice, Nuremberg, İspanya-Palma de Mallorca, Roma, St. Petersburg, Almanya-Sylt, Kanada-Vancouver, Küba-Varadero, Venedik, Berlin’den Bangkok, Milano, Moskova, Oslo, Roma ve St.Petersburg, Hamburg’dan Barselona, Dusseldorf, Münih, Roma, Stuttgart ve  Münih’ten Cancun, Cape Town, Hamburg, Hannover, Moskova, Puket ve Sylt karşılıklı AirBerlin uçuşları için sorgulama yapılabiliyor.

PEGASUS'TAN FLAŞ AÇIKLAMA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Misafir ~ 9 yıl önce
ARKADAŞLAR,BURADA YAZILAN YORUMLARA KISACA BAKTIM.GÖRDÜĞÜM ŞU KISACA.ORTADA BİR GRUP VAR.O DA SANIRIM PEGASUS U ÇEKEMEYENLER GRUBU.YAPILAN ATILIMIN FARKINDA BİLE DEĞİLLER.DAHA DOĞRUSU BU GRUP SADECE PEGASUS İLE BİR HABER DUYSALAR HEMEN NEGATİF YÖNDE YORUM YAPIYORLAR.ŞİMDİ ALINAN BİR KARARLA 1 HAFTA BEDAVA UÇACAĞIZ DESELER İNANIYORUM Kİ BU GRUP NİYE BEDAVA TAŞIYORLAR DİYE YORUM YAPARLAR.YANİ KISACA SİZİN NİYETİNİZ ZATEN BELLİ..O YÜZDEN BURADAN BAKILINCA GERÇEKTEN İĞRENÇ LİK GÖRÜLÜYOR.THY KAPTANI OLARAK BU GİRİŞİMİNDEN DOLAYI PEGASUS U KUTLUYORUM.VE KISACA KISKANANLAR ÇATLASIN DİYORUM...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
extra bir maliyet çıksada gene de bilet fiyatında thy`yi geçemez eminol

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Selam. Hizmet iyi ve yararlı görünse de, pratikte zorlukları olacaktır. Örneğin TR'den direkt ABD veya başka bir yere ucmak isteyen o ülkenin vizesini alıip iş bitecek, ancak Almanya üzerinden gidecekse vize veya transit vize almak zorunda. bu da ekstra bir maliyet getirecektir. Buna ne demeli?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
helal olsun yaaa ooh sonunda özel bir havayolu olan pegasus böyle güzel işler başarıyor gurur duyuyoruz ayrıca çekemeyenler varrr onlarda artık pegasusun hakkını versin vee tebrik etsin. yürü be pegasus kim tutar seniiiii

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000