25 Ağustos 2010, Çarşamba 14:34:43

PEGASUS'TAN DÜNYADA BİR İLK!

Türkiye'nin herkesi uçuran genç ve dinamik hava yolu şirketi Pegasus Hava Yolları, misafirlerine dünyada eşi benzeri görülmemiş bir yenilik daha sunuyor.
  • ama pegasus rezervasyon ve biletleme süresi vermediğinden biletleme süresi içinde ek para istiyor. buda bir ilk 10 TL bilet oldu 15 TL bir de koltuk 35 TL fazla bagaj vs vs vs ile bilet fiyattı oldu 100 TL ne anladım. THY de bilet indirimli denilen biletlerde 24 saatlik opsiyon varken diğer biletlerde kurallara göre nerdeyse uçuşa 1-2 gün kalaya kadar rez. yaptırıp herhangi bir ek para ödemeden alınabiliyor.
  • para yerine kalite getir Ali abi....
  • ne gereksız seyler ya begenmıyosan kullanma zorla mı
  • pardon ama başlık bir hayli yanlış çünku bu uygulama coğu havayolu zaten kullanıyor örneğin vueling. ucuzcu havayollarının coğu bu uygulamaya gecti bile

Pegasus, yurt içi ve yurt dışı tüm seyahatlerde varolan rezervasyon biletleme sürelerinde yeni bir uygulama başlatarak fiyatları sabitliyor.

Artık Pegasus misafirleri, bilet satın alma aşamasında yakaladıkları ekonomik fiyatları, rezervasyon biletleme süresinden bağımsız olarak, uygun bir ücret karşılığında, uçuşa kalan gün süresi ile orantılı bir süre daha sabitleme imkanına kavuşuyor.

Pegasus misafirleri kampanyalı ücretlerde 1 kez, diğer ücretlerde ise 2 kez fiyat sabitleme işlemi gerçekleştirebiliyor. Bilet fiyatlarını sabitlemek 5 TL’den başlıyor, uçuşun başlangıç tarihine göre değişiklik gösteriyor. Örneğin yurt içi ve Kıbrıs uçuşlarında kampanyalı olmayan biletlerde uçuşa 8 – 14 gün arası zaman varsa biletinizin rezervasyon süresini 5 TL ödeyerek 1 gün boyunca sabitleyebilirsiniz.

Fiyat sabitleme işlemi Pegasus’un web sitesi flypgs.com, acenteler ve çağrı merkezinden  gerçekleştiriliyor.

Fiyat sabitleme ile dünyada bir ilke imza atan Pegasus ile artık biletler hem ucuz, hem de sabit fiyatlı!
 

PEGASUS'TAN DÜNYADA BİR İLK!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 8 yıl önce
ama pegasus rezervasyon ve biletleme süresi vermediğinden biletleme süresi içinde ek para istiyor. buda bir ilk 10 TL bilet oldu 15 TL bir de koltuk 35 TL fazla bagaj vs vs vs ile bilet fiyattı oldu 100 TL ne anladım. THY de bilet indirimli denilen biletlerde 24 saatlik opsiyon varken diğer biletlerde kurallara göre nerdeyse uçuşa 1-2 gün kalaya kadar rez. yaptırıp herhangi bir ek para ödemeden alınabiliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
para yerine kalite getir Ali abi....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ne gereksız seyler ya begenmıyosan kullanma zorla mı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
pardon ama başlık bir hayli yanlış çünku bu uygulama coğu havayolu zaten kullanıyor örneğin vueling. ucuzcu havayollarının coğu bu uygulamaya gecti bile

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000