05 Kasım 2010, Cuma 18:07:36

PEGASUS'TAN BOYKOTA SERT CEVAP

Pegasus Havayolları, acenteleri internet sitesinden bilet satışı yapılması karşısında örgütlü olmaya çağıran Reiseburo Mutlu adlı acentenin sistemini kapattı.
  • aranizdan biri cikmis diyor ki.. bu böyle olmaz internetteki kendi satis fiyatin bizimkinden ucuz olmasin. birak bizde ekmek yiyelim. cogunuz yine anlayamadiniz, birbririnizi desteklemediniz, bu yüzden limanlarda bos bos..elinizde canta ile kontuar önlerinde daha coookkk gezersiniz..
  • sizler almanyada hep vardiniz, ama ne kadar dayanabilirsiniz bilemem. eskiden fiyat kirarak hem kendiniz kazanmadiniz hem baskasina kazandirmadiniz. simdi ise havayolu sirketleri kendileri satis yapiyor ve sizae verilen fiyatlardan farkli. yani artik rakibiniz ayni kentteki acenta degil.. havayolu sirketi.
  • Pegasus önce musteri memnuniyetine önem versin !!!!! HAA bu arada Pegasus ucuz filan da değil... Fiyatlarına gelınce bazen THY den ucuz, bazen THY ile aynı bazen THY den daha pahalı !!! THY reklami cuk diye oturdu simdi,,INMEM asagi :))))
  • Sirketler tabiki kendi menfaatlari icin direkt Internet üzeri satis yapiyorlar, buna kimse karismiyor zaten. Ama haksiz rekabet yapma bari, internette de ayni olsun, acentede de..

Pegasus Havayolları ile Almanya’daki acenteler arasında bildiri gerginliği sürüyor. İnternetten satılan bilet fiyatlarıyla aynı bileti satamadıkları için tepki gösteren acentelerin örgütlenmesi ve hazırlanan bildiriyi Pegasus Havayolları’na göndermesi çağrısında bulunan Reisebüro Mutlu adlı acentenin bu çağrısı pahalıya mal oldu.

Acenteleri bir haftalık uyarı boykotuna çağıran ve “Tanıdığın diğer acente arkadaşlarına bu bildiriyi ulaştır. Sende imzala ve kaşele Pegasus’a yolla. Ekmeğine sahip çık!” sloganını kullanan Reisebüro Mutlu’nun sistemi bugünden itibaren kapatıldı.

Boykot çağrısı yapan acentenin sisteminin kapatılmasından sonra diğer acentelerin şimdi ne yapacağı merakla bekleniyor.

©AirportHaber.com ÖZEL

PEGASUS'TAN BOYKOTA SERT CEVAP

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (70)

Misafir ~ 8 yıl önce
aranizdan biri cikmis diyor ki.. bu böyle olmaz internetteki kendi satis fiyatin bizimkinden ucuz olmasin. birak bizde ekmek yiyelim. cogunuz yine anlayamadiniz, birbririnizi desteklemediniz, bu yüzden limanlarda bos bos..elinizde canta ile kontuar önlerinde daha coookkk gezersiniz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
sizler almanyada hep vardiniz, ama ne kadar dayanabilirsiniz bilemem. eskiden fiyat kirarak hem kendiniz kazanmadiniz hem baskasina kazandirmadiniz. simdi ise havayolu sirketleri kendileri satis yapiyor ve sizae verilen fiyatlardan farkli. yani artik rakibiniz ayni kentteki acenta degil.. havayolu sirketi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Pegasus önce musteri memnuniyetine önem versin !!!!! HAA bu arada Pegasus ucuz filan da değil... Fiyatlarına gelınce bazen THY den ucuz, bazen THY ile aynı bazen THY den daha pahalı !!! THY reklami cuk diye oturdu simdi,,INMEM asagi :))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sirketler tabiki kendi menfaatlari icin direkt Internet üzeri satis yapiyorlar, buna kimse karismiyor zaten. Ama haksiz rekabet yapma bari, internette de ayni olsun, acentede de..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000