30 Haziran 2008, Pazartesi 12:54:17

Pegasus'tan bir indirim haberi daha!

Ankara'dan İzmir, Diyarbakır, Erzurum, Trabzon ve Van'a karşılıklı seferler için 3-4 Temmuz tarihlerinde bilet alan Pegasus misafirleri, 15 Temmuz-15 Ağustos tarihleri arasında 45 YTL'ye uçma şansına kavuşuyor.
  • karslı arkadaş pegasusa bu kadar yönelmen sendemi yolunu bulacan ne yav zeten sömürüyo ülkeyi sabancılar ha bu arada malatyada halen servisimiz var diyosunuz ama yalancılıkla suçluyorum sizi gerçekse ısbatlasana boaç bey sayın elma sayın sabancı hade yalansınız işte malatyada servis mervis yok kardeşim hikayeee
  • Karslı kardeşimin feryadına bende katılıyorun.sizler vana diryarbakıra erzuruma 45 ytl ucacağınıza kars 150 ytl ucun.ben temmuzda karsa gidecem biletler 210 ytl.yoksa karsa uçmakmı istiyorsunuz.karsı gidip gördünüzmü.uçsanızda sizleri seviyoruz.uçmasanızda.ben uçuşunuz olduğu yönlere seyhatımı sizinle yapıyorum.
  • Bu sıkıntılı günlerde yaptığınız bu mucadeleden dolayı tebrikler.sizlerden hasseten bir arzumuz olacak.LÜTFNNN ARTIK KARSAAA UÇUNNNN.

Ankara'dan İzmir, Diyarbakır, Erzurum, Trabzon ve Van'a karşılıklı seferler için 3-4 Temmuz tarihlerinde bilet alan Pegasus misafirleri, 15 Temmuz-15 Ağustos tarihleri arasında 45 YTL'ye uçma şansına kavuşuyor. Pegasus Havayolları, Ankara merkezli uçuşları için yeni bir kampanya daha başlattı. 15 Temmuz - 15 Ağustos tarihleri arasındaki uçuşlarda geçerli olacak kampanyadan faydalanmak için 3 Temmuz Perşembe ve 4 Temmuz Cuma günleri bilet almak yeterli.

Kontenjanla sınırlı kampanyanın bilet fiyatları her şey dahil 45 YTL. Biletler www.flypgs.com, 444 0 737 ve Pegasus bilet satış acentelerinden temin edilebiliyor.

Pegasus'tan bir indirim haberi daha!

Facebook Yorum

Yorumlar

malatya ~ 10 yıl önce
karslı arkadaş pegasusa bu kadar yönelmen sendemi yolunu bulacan ne yav zeten sömürüyo ülkeyi sabancılar ha bu arada malatyada halen servisimiz var diyosunuz ama yalancılıkla suçluyorum sizi gerçekse ısbatlasana boaç bey sayın elma sayın sabancı hade yalansınız işte malatyada servis mervis yok kardeşim hikayeee

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 10 yıl önce
Karslı kardeşimin feryadına bende katılıyorun.sizler vana diryarbakıra erzuruma 45 ytl ucacağınıza kars 150 ytl ucun.ben temmuzda karsa gidecem biletler 210 ytl.yoksa karsa uçmakmı istiyorsunuz.karsı gidip gördünüzmü.uçsanızda sizleri seviyoruz.uçmasanızda.ben uçuşunuz olduğu yönlere seyhatımı sizinle yapıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KARSLILAR ~ 10 yıl önce
Bu sıkıntılı günlerde yaptığınız bu mucadeleden dolayı tebrikler.sizlerden hasseten bir arzumuz olacak.LÜTFNNN ARTIK KARSAAA UÇUNNNN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000