23 Şubat 2013, Cumartesi 10:12:41

PEGASUS'TAN BEKLENEN HAMLE GELDİ

Esas Holding bünyesindeki Pegasus Havayolları, uzun süredir konuşulan hamlesini gerçekleştirdi. Pegasus, halka arz için Sermaya Piayasası Kurulu'na (SPK) başvurdu.
  • arkadaslar siz nesinizya.bende merak ettım bır bakayım dedım yorumlara.sizin işiniz gücünüz yokmu.ben yıllardır thy uctum simdide pegasusda ucuyorum.iki firmadada maasım bir gün olsun aksamadı.simdi pegasusdayım.sözleşmemde maaşımın herayın 1-5 arasında yatırılacagı yazıyor.fakat sımdıye kadar hıc buzamanda yatırmadılar.pegasus tum ekıbın maasını 1-5 den once o ayın son gunu yanı 1-5 ıne gelmeden mutlaka yatırıyor.bu yıllardır oyle.siz hangı sırketlerde calısıyorsunuz bılemıyorum.yok unuforma paralıymıs yok maasları gec verıyorlarmıs.allah askına gozumun onunde kabın ekıbının kıyafetlerını dırek crew shoptan verıyorlar.para felanda yok.ıstıkakının dısında bırseyler almak ıstersen o paralıdır.git thy dada aynıdır.adam sana 3 pantolon verıyor sen 10 tane ıstersen gıt baska yerden al derler.bız pilotlarınkıde keza aynıdır.yıllardır kıyafetı gıyerım ne para aldılar nede bırsey yaptılar.diğer bir meseleye gelelim.adam bir şirket kurmus işletiyor.sizene.
  • kimlerin canını yakıcan bakalım. ne de olsa sabancı soyadı var....
  • pegasus balonu şişmeye devam ediyor. bakalım ne zaman patlayacak. sonunda el altından thy ye satmaya çalışırlar ama thy alır mı bakalım...
  • Yorumuma cevap yazan arkadaşlara cevaben.. Ne yönetim kadrosundayım ne de hayrına çalışıyorum, ayda 50-60 sektör uçuyorum. Sadece hesabını takip eden ve bunları her türlü kayıt altında tutan böylelikle alması gerekeni ve aldığını bilen biriyim. Diyorsunuz ki Pegasus Cafe ödemeleri yapılmıyormuş ben yıl bazında tüm almam gereken ödemeleri eksiksiz olarak aldım bir dönem eksi ve artı ay bazında kaymalar yaşanmış olabilir. Bu şirketin kötü niyetli harketi değildir. Ben kimsenin babasının oğlu değilim adam gibi takip edin bakalım yatıyor mu yatmıyor mu? o zaman konuşun. Bir şirketin ödediği maaş elbette çalışanın hakkıdır ve yatırılması lütuf değildir ancak yapılanları bir tarafa bırakıp topluca yapılan hatalardan kaynaklanan eksiklikleri olayın geneliymiş gibi görmek büyük bir gaflettir. Ayrıca yok sana hisse versinler, yok efendim sen uçmadn yatıp maaş alanlardan mısın yaklaşımı saçmaladık tüyü nereye kondursak duruumundan öteye gitmez.... Unutmayın ki ......ürür kervan yürür..

Pegasus Hava Taşımacılığı AŞ 32 milyon 85 bin lira nominal değerli paylarını halka arz etmek için SPK'ya başvurdu.

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) bültenine göre, Pegasus Hava Taşımacılığı AŞ, şirketin nakit olarak artırılacak 27 milyon 272 bin lira nominal değerli paylarının mevcut ortakların yeni pay alma hakları kısıtlanarak ve Şirket ortaklarından Esas Holding AŞ'nin sahip olduğu paylardan 4 milyon 813 bin lira nominal değerli payların halka arz edilmesi, ayrıca yeterli talep gelmesi halinde Esas Holding AŞ'nin sahip olduğu 3 milyon 209 bin lira nominal değerli payların ek satış kapsamında halka arz edilmesi için Kurul'a başvurdu.

PEGASUS'TAN BEKLENEN HAMLE GELDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

sade vatandas ~ 5 yıl önce
arkadaslar siz nesinizya.bende merak ettım bır bakayım dedım yorumlara.sizin işiniz gücünüz yokmu.ben yıllardır thy uctum simdide pegasusda ucuyorum.iki firmadada maasım bir gün olsun aksamadı.simdi pegasusdayım.sözleşmemde maaşımın herayın 1-5 arasında yatırılacagı yazıyor.fakat sımdıye kadar hıc buzamanda yatırmadılar.pegasus tum ekıbın maasını 1-5 den once o ayın son gunu yanı 1-5 ıne gelmeden mutlaka yatırıyor.bu yıllardır oyle.siz hangı sırketlerde calısıyorsunuz bılemıyorum.yok unuforma paralıymıs yok maasları gec verıyorlarmıs.allah askına gozumun onunde kabın ekıbının kıyafetlerını dırek crew shoptan verıyorlar.para felanda yok.ıstıkakının dısında bırseyler almak ıstersen o paralıdır.git thy dada aynıdır.adam sana 3 pantolon verıyor sen 10 tane ıstersen gıt baska yerden al derler.bız pilotlarınkıde keza aynıdır.yıllardır kıyafetı gıyerım ne para aldılar nede bırsey yaptılar.diğer bir meseleye gelelim.adam bir şirket kurmus işletiyor.sizene.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cinali ~ 5 yıl önce
kimlerin canını yakıcan bakalım. ne de olsa sabancı soyadı var....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bebelere balon ~ 5 yıl önce
pegasus balonu şişmeye devam ediyor. bakalım ne zaman patlayacak. sonunda el altından thy ye satmaya çalışırlar ama thy alır mı bakalım...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
PEGASUS K/A ~ 5 yıl önce
Yorumuma cevap yazan arkadaşlara cevaben.. Ne yönetim kadrosundayım ne de hayrına çalışıyorum, ayda 50-60 sektör uçuyorum. Sadece hesabını takip eden ve bunları her türlü kayıt altında tutan böylelikle alması gerekeni ve aldığını bilen biriyim. Diyorsunuz ki Pegasus Cafe ödemeleri yapılmıyormuş ben yıl bazında tüm almam gereken ödemeleri eksiksiz olarak aldım bir dönem eksi ve artı ay bazında kaymalar yaşanmış olabilir. Bu şirketin kötü niyetli harketi değildir. Ben kimsenin babasının oğlu değilim adam gibi takip edin bakalım yatıyor mu yatmıyor mu? o zaman konuşun. Bir şirketin ödediği maaş elbette çalışanın hakkıdır ve yatırılması lütuf değildir ancak yapılanları bir tarafa bırakıp topluca yapılan hatalardan kaynaklanan eksiklikleri olayın geneliymiş gibi görmek büyük bir gaflettir. Ayrıca yok sana hisse versinler, yok efendim sen uçmadn yatıp maaş alanlardan mısın yaklaşımı saçmaladık tüyü nereye kondursak duruumundan öteye gitmez.... Unutmayın ki ......ürür kervan yürür..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
1o yıllık K/A ~ 5 yıl önce
12 Yıldır maaşınız hiç gecikmemişti şimdi yıl bazına döndürdünüz olayı.bir dönem dediğiniz bu kaymalar 6 aydır devam ediyor.Bakın insanlar geç yatan bu paraların repo faiz yöntemi ile değerlendirildiğini söylüyorlar bilmem farkında mısınız.Size bir evvelki yazınızda cevap veren kardeşime tamamen katılıyorum.Bu maaş meselesi de bütünresmin küçük bir parçası.Siz kime neyi ispat etmeye çalışıyorsunuz onu da anlamadık

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000