29 Mart 2017, Çarşamba 12:29:47

Pegasus'tan bedava bilet

Pegasus Havayolları’nda önceki gün internetten bilet satış sistemlerinde yaşanan sıkıntı dolayısıyla bazı kullanıcılar bedavaya bilet aldı.
  • check-in bedeli nedir açıklarmısınız. Türkiyeye ilk gelişim gurbetçiyim pek anlamadım
  • 1 yıldır çalışıp zam alamayan Ramp personellerinide haber yapsanız ne güzel olur evet doğru duydunuz 1 yıl geçti aradan ve pegasus çalışanlarına 1 lira bile zam yapmadı her yıl verilen kar payınıda geçtim ondan bahsetmiyorum bile emekçinin hakkı yerde kalmaz geçen senede 60 tl zam yapmıştı şaka gibi koskoca pegasussun sen ayıp yazık
  • Beter olsunlar pegasus otobus firmasi
  • Onu bunu boş verin de üniversite mezunu değil diye yıllarını pegasusa vermiş kabin memurlarını amir yapmadınız ama bütün eğitim kadronuz 2-3 kişi hariç lise mezunu..?

Pegasus Havayolları’nda önceki gün internetten bilet satış sistemlerinde yaşanan sıkıntı dolayısıyla bazı kullanıcılar bedavaya bilet aldı.

Pegasus Havayolları’na ait internet bilet satış sisteminde tanım güncellemesi sırasında hata oluştu. Tam o sırada bilet almak için internet adresine giriş yapan kullanıcılar, gitmek istedikleri yöne ait bilgileri girdiler. Bilet fiyatları ödeme adımında bir anda 0 TL’ye düşünce yolcular büyük şaşkınlık yaşadı. O saatte bilet almak için internet adresine giren yolcular, bedava satın aldılar. Bazı yolcular, başka hatlarda da ücretsiz olduğunu görünce farklı tarihlere yine ücret ödemeden bilet satın aldılar.

Pegasus yetkilileri, ücretsiz bilet satışını doğrularken,  tanım güncellemesi sırasında yaşanan kısa süreli sıkıntı dolayısıyla ücretsiz biletleme yapıldığını kaydettiler.

Benzer bir olay geçtiğimiz günlerde Türkiye’den Hindistan’a 4 TL’ye satılan biletlerde yaşanmıştı. Interrail grubu tarafından satın alınan çok sayıda biletin Emirates uçuşuna ait olduğu öğrenilmişti.

Pegasus'tan bedava bilet

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (39)

ottawa st KL ~ 1 yıl önce
check-in bedeli nedir açıklarmısınız. Türkiyeye ilk gelişim gurbetçiyim pek anlamadım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Keşke ~ 1 yıl önce
1 yıldır çalışıp zam alamayan Ramp personellerinide haber yapsanız ne güzel olur evet doğru duydunuz 1 yıl geçti aradan ve pegasus çalışanlarına 1 lira bile zam yapmadı her yıl verilen kar payınıda geçtim ondan bahsetmiyorum bile emekçinin hakkı yerde kalmaz geçen senede 60 tl zam yapmıştı şaka gibi koskoca pegasussun sen ayıp yazık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
murat ~ 1 yıl önce
Beter olsunlar pegasus otobus firmasi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eğitim şart ~ 1 yıl önce
Onu bunu boş verin de üniversite mezunu değil diye yıllarını pegasusa vermiş kabin memurlarını amir yapmadınız ama bütün eğitim kadronuz 2-3 kişi hariç lise mezunu..?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000