24 Ağustos 2016, Çarşamba 15:12:33

Pegasus'tan Bayram indirimi

Pegasus Hava Yolları, Bayram tatilini henüz planlamayan misafirlerine yazın tadını çıkartmaya devam etmeleri için yeni bir fırsat sunuyor.
  • Pega aygiri isin Zor anlasilan yuksek sezonda bile indirimli bilet satacak duruma dusmus sun bence Burda lehine yorum yazan ucretli yalakalarini atmaya basla sonra ..... Hoca duasini arkadan yapar
  • Arkadaslar rotar konusu pegasus ile alakalı deıl bunu bilin sabiha gökcen havalimanın tek pist olmasından dolayı kalkıslar bıras gecıkıyo cunki önceliği havadan inen ucaklara veriyorlar bu tek pegasusa öZel birsey deil thy ve dier hava yollarıda sabiha gokcenden kalkısta rotar yapıolar
  • Sevgili Türk milleti. Allah rizasi icin bu bayram evde oturun gidin esinize dostunuza buyuklerinize akrabalik iliskilerinizi guclendirin.Goruyorsunuz iste sabihanin durumunu perisan oluosunuz yollarda ucaklarin icinde gidin rahat rahat gezin bizede sorun cikarmayin :))
  • Bide rötarsız olursa gayet iyi olur.

Pegasus Hava Yolları, Bayram tatilini henüz planlamayan misafirlerine yazın tadını çıkartmaya devam etmeleri için yeni bir fırsat sunuyor. Kampanya kapsamında biletlerini 24 - 25 Ağustos’ta alan misafirler Kurban Bayramının ilk üç gününde yurt içinde yüzde 20 indirimli uçma fırsatını yakalayacak.

Pegasus Hava Yolları,  bayram tatilini henüz planlamayan ve yaz tatiline devam etmek isteyen misafirleri için son derece avantajlı bir kampanya başlattı. İlk kez düzenlenen kampanya, biletlerini yeni alacak misafirlere Kurban Bayramı’nın ilk üç günü olan 12 – 13 - 14 Eylül tarihlerinde yüzde 20 indirimli seyahat etme fırsatı sunuyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen Pegasus misafirlerinin, biletlerini 24 - 25 Ağustos 2016 tarihlerinde flypgs.com, mobile.flypgs.com ve mobil uygulamalarından satın almaları yeterli olacak.

Bayram tatilini planlamak için son dakikaya kadar bekleyen ve yaz bitmeden bir kez daha tatile çıkmak isteyenler, Kurban Bayramı’nın ilk üç günü olan 12 - 14 Eylül tarihleri arasında yurt içinde yüzde 20 indirimli seyahat edecekler. Kampanyadan yararlanalar Türkiye’nin tatil cennetlerinde yazın son günlerinin tadını çıkartabilecek, aile ve akraba ziyaretlerini gerçekleştirebilecek ve kültür ve doğa gezilerine katılabilecek.

Uygun fiyat politikasıyla müşterilerine daha çok ve sık seyahat etmeleri için imkan, ilham ve seçenekler sunan, seyahatlerini A’dan Z’ye planlamaları için de pek çok hizmetten yararlanma olanağı sağlayan Pegasus, yeni kampanyasıyla misafirlerini Kurban Bayramı tatilinde yazın tadını çıkarmaya, seyahat etmeye davet ediyor.
 

Pegasus'tan Bayram indirimi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Peg ANANAS ~ 2 yıl önce
Pega aygiri isin Zor anlasilan yuksek sezonda bile indirimli bilet satacak duruma dusmus sun bence Burda lehine yorum yazan ucretli yalakalarini atmaya basla sonra ..... Hoca duasini arkadan yapar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pegasuscu ~ 2 yıl önce
Arkadaslar rotar konusu pegasus ile alakalı deıl bunu bilin sabiha gökcen havalimanın tek pist olmasından dolayı kalkıslar bıras gecıkıyo cunki önceliği havadan inen ucaklara veriyorlar bu tek pegasusa öZel birsey deil thy ve dier hava yollarıda sabiha gokcenden kalkısta rotar yapıolar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bir tost ~ 2 yıl önce
Sevgili Türk milleti. Allah rizasi icin bu bayram evde oturun gidin esinize dostunuza buyuklerinize akrabalik iliskilerinizi guclendirin.Goruyorsunuz iste sabihanin durumunu perisan oluosunuz yollarda ucaklarin icinde gidin rahat rahat gezin bizede sorun cikarmayin :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rötar ~ 2 yıl önce
Bide rötarsız olursa gayet iyi olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000