06 Kasım 2014, Perşembe 14:11:30

PEGASUS'TAN ARALIK FIRSATI

Pegasus Hava Yolları, her ayın ilk Perşembe günü düzenlenen Uç Uç Günleri ile Pegasus Plus üyesi misafirlerine uygun fiyatlarla uçma imkanı sunuyor.
  • Ipone uygulamasi rumuzlu lan kelimesi sen hosmu
  • Kaile alınan arkadaş. O nasıl Türkçe lan?
  • Bakın uçusun birinde bir baba yan taraftaki adamın yediği sandviçten isteyen 4 yaşındaki oğlunu ikna etmeye çalışıyodu,OĞLUM EVE GİDİNCE ANNEN YAPACAK SANA DİYE...içerden istese en az 5-6 euro isteyecekler,belki yok üzerinde..O ağlayan çocuğu hiç unutmuyorum hiç.... Yok eko,yok avantaj,birinde su bedava diğerinde sandviç ikram,birinde cola,diğerinde ayran,Mc Donald's tanmenü mü alıyosunuz Allah aşkına,milletin kafasını karıştırmak değilde nedir bu...
  • ya ne ilginç yorumlar var, insan inanmakta güçlük çekiyor. aralık ayına lviv'e bilet aldım. gidiş 90, dönüş ayağı 107 tl. 1,5 saat sonra bu %30'luk indirime girmiş. "ucuz aldım" derken, indirimi yakalasam 150 liraya lviv'e gidip geleceğim. ya arkadaş.. hakikaten siz bir şey mi kullanıyorsunuz? adam 150 liraya bilet sunuyor. 1 saatlik yol. suyunu da içmeyiver. duyan da evde, ofiste yarım saatte bir su içtiğinizi sanır. kameraya kaydetsem sabahtan akşama kadar normalde 1 taneniz yarım bardak su içmez.. bir şeyi de beğenin be kardeşim. adam thy'nin miles&smiles'ının "vergi" diye aldığı paranın da yarısına uçuyor, daha ne yapsın? buyrun, üşenmedim girdim: THY ist-Lviv-İst: Vergiler Hariç Gerekli Mil: 15.000 Her Şey Dahil Toplam Fiyat: 302,24 TL Hey kıl, versene tüy, olmaz orlon bende de kalmadı.

Pegasus Hava Yolları, her ayın ilk Perşembe günü düzenlenen Uç Uç Günleri ile Pegasus Plus üyesi misafirlerine uygun fiyatlarla uçma imkanı sunuyor. Kampanya kapsamında biletlerini 6-7 Kasım tarihlerinde www.flypgs.com üzerinden alan Pegasus Plus üyeleri, 1-25 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirecekleri Balkanlar ve Kıbrıs Ercan hariç tüm yurtdışı ve yurt içi hatlarında %30 indirimli uçma şansını elde ediyor.

Pegasus misafirleri Aralık ayı içerisinde; yurt içinde 30, yurt dışında 56 olmak üzere 36 ülkede toplam 86 uçuş noktasından dilediklerine www.flypgs.com‘dan biletlerini alarak gidebilirler.

Pegasus Plus’a üyelik

Pegasus Plus, üyelerine özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Pegasus misafirleri, Pegasus’un internet sitesi www.flypgs.com ve mobil internet sitesi mobile.flypgs.com adreslerinden ya da 7737’ye Ad, Soyad, TC Kimlik numaralarını göndererek Pegasus Plus’a ücretsiz üye olabilir.  2-18 yaş arasındaki Pegasus misafirleri ise 18 yaşından büyük bir ana üyenin hesabı üzerinden bağlı üyelik oluşturarak programa dahil olabilir.

PEGASUS'TAN ARALIK FIRSATI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

kaile alınan ~ 4 yıl önce
Ipone uygulamasi rumuzlu lan kelimesi sen hosmu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Kaile alınan arkadaş. O nasıl Türkçe lan?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
trkrcan ~ 4 yıl önce
Bakın uçusun birinde bir baba yan taraftaki adamın yediği sandviçten isteyen 4 yaşındaki oğlunu ikna etmeye çalışıyodu,OĞLUM EVE GİDİNCE ANNEN YAPACAK SANA DİYE...içerden istese en az 5-6 euro isteyecekler,belki yok üzerinde..O ağlayan çocuğu hiç unutmuyorum hiç.... Yok eko,yok avantaj,birinde su bedava diğerinde sandviç ikram,birinde cola,diğerinde ayran,Mc Donald's tanmenü mü alıyosunuz Allah aşkına,milletin kafasını karıştırmak değilde nedir bu...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
teasers ~ 4 yıl önce
ya ne ilginç yorumlar var, insan inanmakta güçlük çekiyor. aralık ayına lviv'e bilet aldım. gidiş 90, dönüş ayağı 107 tl. 1,5 saat sonra bu %30'luk indirime girmiş. "ucuz aldım" derken, indirimi yakalasam 150 liraya lviv'e gidip geleceğim. ya arkadaş.. hakikaten siz bir şey mi kullanıyorsunuz? adam 150 liraya bilet sunuyor. 1 saatlik yol. suyunu da içmeyiver. duyan da evde, ofiste yarım saatte bir su içtiğinizi sanır. kameraya kaydetsem sabahtan akşama kadar normalde 1 taneniz yarım bardak su içmez.. bir şeyi de beğenin be kardeşim. adam thy'nin miles&smiles'ının "vergi" diye aldığı paranın da yarısına uçuyor, daha ne yapsın? buyrun, üşenmedim girdim: THY ist-Lviv-İst: Vergiler Hariç Gerekli Mil: 15.000 Her Şey Dahil Toplam Fiyat: 302,24 TL Hey kıl, versene tüy, olmaz orlon bende de kalmadı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
trkrcan ~ 4 yıl önce
Teasers'e Cevap : 1-Öncelikle neyi beyenip neyi beğenmediğime,ayrıca içtiğim suyun miktarına,bi zahmet müdahele etmeyin. 2- O zaman bedava götürsün sizin gibi hesabına düşkün misafirleri.150 LİRA ÇOK PARA taa Lviv. 3- Benim burda suyla,kahveyle işim yok,benim amacım,rekabette kalitede olsun fiyatta değil,ben de yol boyunca otobüs fiyatına beni nasıl uçururlar kesin bunda bir iş var diye düşünmeyim,hakkı neyse onu alsın. 4- Aynı sırada e4 almış bileti 4o liraya,yanındaki f4 almış 140 liraya,bana hiçbir matematikle veya muhasebe ile bunu anlatamazsınız.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000