14 Ocak 2018, Pazar 01:39:08

Pegasus'tan açıklama geldi

Pegasus Havayolları, Trabzon Havalimanı'nda pistten çıkan uçağı ile ilgili açıklama yaptı.
  • Cok gecmis olsunn
  • Başarılı evacuation için tüm ekibi tebrik ediyorum. İyi ki varsınız.
  • Pegasus ailesine ve uçaktaki tüm yolculara çok geçmiş olsun. Tahliye anında "çok korkuyorum anne " diye ağlayan çocuk sen artık bir kahramansın hayatın boyunca yasadigin tek korku olarak kalsın bu yasadigin , Allah bir daha yaşatmasin kimseye
  • Kimse pegasusu karalamaya calismasin.Herkes pegasusa sahip ciksin.Memlekette havaciligin gelismesini istiyorsak pegasus her daim olmali.Tum pegasus ailesine gecmis olsun.

Pegasus Havayolları, Trabzon Havalimanı'nda pistten çıkan uçağı ile ilgili açıklama yaptı.

Pegasus'tan yapılan açıklamada şöyle denildi;

Pegasus Hava Yolları’na ait PC8622 nolu Boeing 737-800 tipi TC-CPF tescilli tarifeli kalkış saati 21:25 olan Ankara-Trabzon uçağının, bu akşam (14 Ocak 2018) Trabzon Havalimanı’na iniş yaptığı sırada pistten çıktığı bilgisini doğrulamaktan dolayı üzgünüz. Uçağımızdaki 162 yolcu, 2 pilot ve 4 kabin görevlisi tahliye edilmiştir. Herhangi bir can kaybı veya yaralanma bulunmamaktadır.

Konuyla ilgili gelişmeler hakkında kamuoyu bilgilendirilmeye devam edilecektir. 

Pegasus'tan açıklama geldi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (113)

Tuncay ~ 6 ay önce
Cok gecmis olsunn

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Onur Fersah ~ 6 ay önce
Başarılı evacuation için tüm ekibi tebrik ediyorum. İyi ki varsınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Merak ~ 6 ay önce
Merakımdan soruyorum yanlış anlama; yakıt sızıntısı olduğu söylenen uçaktan slide lar kullanarak yolcu tahliyesine neden hemen başlanmamış?
Arzu Atmaca ~ 6 ay önce
Pegasus ailesine ve uçaktaki tüm yolculara çok geçmiş olsun. Tahliye anında "çok korkuyorum anne " diye ağlayan çocuk sen artık bir kahramansın hayatın boyunca yasadigin tek korku olarak kalsın bu yasadigin , Allah bir daha yaşatmasin kimseye

Yanıtla

Kalan karakter 1000
EsbTgs ~ 6 ay önce
Kimse pegasusu karalamaya calismasin.Herkes pegasusa sahip ciksin.Memlekette havaciligin gelismesini istiyorsak pegasus her daim olmali.Tum pegasus ailesine gecmis olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000