30 Mart 2015, Pazartesi 14:41:29

PEGASUS'TAN AÇIKLAMA

Pegasus Havayolları'ndan Kırgızistan'da yaşanan olayla ilgili açıklama geldi.
  • Ben burada bu kadar gereksiz yorum yapanı görmedim. Mübarekler her kazanın altından pegasus mu çıkacak. Ortak kurulan bir şirket var. Pegasus ta uçağını vermiş. İşletim tamamen Kırgızlara ait. Ekipleride kırgızlı. Uçağın registration kodu bile TC den çıkmış. Siz neden bahsediyorsunuz? Canımızı kime emanet edeceğiz diyen var. Arkadaş söyleneceğine binmezsin sende. Kamil koç la git. Ayrıca uçak park ederken sadece kaymış. Uçak yine uçuyor. Aman,İçiniz rahat etsin. Yanlış anlamayın ama çok kepçeci var burada.
  • Geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın...
  • Her şeye rağmen ucuz atlatılmış bir olay. Pegasus ailesine, uçağın tüm ekibine ve yolculara geçmiş olsun.
  • Burda bu kadar laf yapıyorsunuz sonrada indirimli biletlerle uçuyorsunuz. Uçmayın kardeşim o zaman adam sana otobus fiyatının altında bilet satıyor yok o yok bu beğenmiyorsanız gidin diğer şirketlerle uçun pgs de hata yapıyorsa anlasın....

Pegasus Havayolları’nın Kırgızistan’da kurduğu Pegasus Asia şirketine ait uçak, Oş kentindeki havalimanında pistten çıkmıştı.

Pegasus Havayolları'ndan konu ile ilgili açıklama yapıldı.

"Şirketimizin iştiraki olduğu Air Manas Hava Yoluna ait Bişkek – Oş seferini gerçekleştirmekte olan Boeing 737-400 tipi, EX – 37402 kuyruk numaralı ve Kırgız Sivil Havacılığı’na kayıtlı uçak; iniş yaptıktan sonra pistin içinde durmuş, park yerine dönüş esnasında pistin karla kaplı olması ve buzlanma sebebiyle kaymış, sadece burun iniş takımı pist dışına çıkmış ve daha sonra uçak park pozisyonuna çekilmiştir.

Tüm misafirlerimiz uçaktan inmiş ve terminale geçmiştir. Uçakta gerekli kontroller yapılmaktadır."

PEGASUS'TAN AÇIKLAMA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Ben burada bu kadar gereksiz yorum yapanı görmedim. Mübarekler her kazanın altından pegasus mu çıkacak. Ortak kurulan bir şirket var. Pegasus ta uçağını vermiş. İşletim tamamen Kırgızlara ait. Ekipleride kırgızlı. Uçağın registration kodu bile TC den çıkmış. Siz neden bahsediyorsunuz? Canımızı kime emanet edeceğiz diyen var. Arkadaş söyleneceğine binmezsin sende. Kamil koç la git. Ayrıca uçak park ederken sadece kaymış. Uçak yine uçuyor. Aman,İçiniz rahat etsin. Yanlış anlamayın ama çok kepçeci var burada.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Geçmiş Olsun ~ 3 yıl önce
Her şeye rağmen ucuz atlatılmış bir olay. Pegasus ailesine, uçağın tüm ekibine ve yolculara geçmiş olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uçmayın ~ 3 yıl önce
Burda bu kadar laf yapıyorsunuz sonrada indirimli biletlerle uçuyorsunuz. Uçmayın kardeşim o zaman adam sana otobus fiyatının altında bilet satıyor yok o yok bu beğenmiyorsanız gidin diğer şirketlerle uçun pgs de hata yapıyorsa anlasın....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000