12 Kasım 2009, Perşembe 07:33:14

Pegasus'tan 39.99'luk kampanya

Pegasus Havayolları, Aralık ayı kampanyası kapsamında 39.99'a bilet satıyor...
  • en karlı hat KARS başka hat tanımam. uçun veya inceleyn.
  • Pegasus'un çok akıllıca hareket edip karlılığın yüksek olduğu yerlere yatırım yapmakta. demekki erzurum uçuşlarında kar marjı düşük seviyede. yoksa Pegasus'u ne Anadolu Jet nede Sun Express durdurabilir.
  • 2010 yılına gelecek uçaklarla yeni hatlar açılcak.sivas,urfa,sinop bu hatlar 2010 yılında açılcak bekleyin görün.
  • Ali sabancı önce internetten yanlışlık yapıp aldığım ve vaktinde iptal edip yaklaşık 4 aydır hesabıma gecmedigi 476 tl lik bilet paramı versin. Doğru biletimi alıp uçuşumu yaptım. Defalarca tamam yarın geciyoruz diyen müşteri temsilcilerini işten atsın. ref kod: 6Q43A dır. Paramı 4 aydır gaspettiniz. Pegasusu protesto ediyorum. Paramı vermeden de 7 ceddim pegasusa binemez.

Pegasus Havayolları’nın Aralık ayı kampanyası kapsamında her şey dahil 39.99 liraya uçak bileti satılıyor. Pegasus Havayolları’ndan yapılan açıklamaya göre, önceki gün başlayan kampanyada 14 Kasım’a kadar bilet alanlar, Aralık ayı boyunca indirimli bilet satın alabilecek.

Kampanya kapsamında vergiler dahil 39.99 liradan bilet satın alınabilecek. Kampanya Antalya’dan İstanbul, Adana ve Trabzon, Bodrum’dan Ankara ve İstanbul, Dalaman’dan İstanbul, İzmir’den İstanbul, Adana, Antalya, Diyarbakır, Elazığ, Mardin, Samsun ve Trabzon’a tek yön seferler için geçerli olacak.

 

Pegasus'tan 39.99'luk kampanya

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 9 yıl önce
en karlı hat KARS başka hat tanımam. uçun veya inceleyn.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Pegasus'un çok akıllıca hareket edip karlılığın yüksek olduğu yerlere yatırım yapmakta. demekki erzurum uçuşlarında kar marjı düşük seviyede. yoksa Pegasus'u ne Anadolu Jet nede Sun Express durdurabilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
2010 yılına gelecek uçaklarla yeni hatlar açılcak.sivas,urfa,sinop bu hatlar 2010 yılında açılcak bekleyin görün.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Ali sabancı önce internetten yanlışlık yapıp aldığım ve vaktinde iptal edip yaklaşık 4 aydır hesabıma gecmedigi 476 tl lik bilet paramı versin. Doğru biletimi alıp uçuşumu yaptım. Defalarca tamam yarın geciyoruz diyen müşteri temsilcilerini işten atsın. ref kod: 6Q43A dır. Paramı 4 aydır gaspettiniz. Pegasusu protesto ediyorum. Paramı vermeden de 7 ceddim pegasusa binemez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000